Žavingoji Austrija

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekija. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Išvykstame į Austriją. Atvykstame į Zalcburgą - vieną gražiausių Austrijos miestų, įsikūrusių tarp Salzach upės ir milžiniškos Hohensalcburg uolos: užburiantys Mirabelės sodai, muzikos genijaus Mocarto namas, garsioji senamiesčio gatvė – Getreidegase. Užlipsime į  vieną didžiausių Europoje Zalcburgo tvirtovę , nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Zalcburgas sužavės savo svečius siauromis gatvelėmis, fontanais ir skulptūromis, skiriamaisiais parduotuvių ženklais, suvirintais iš plieno, aukšta muzikine kultūra, susijusia su Mocarto vardu, ir kasmet vykstančiu Zalcburgo festivaliu - vienu svarbiausiu įvykių Europoje. Vėliau atvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė.

3 diena. Išvyką į Halštatą - vieną gražiausių Austrijos miestelių, seniausią druskų kasėjų gyvenvietę, užimančią ypatingai nedidelį žemės plotelį, kuriame, tarsi prilipę prie uolos namai ir „plokštumoje" augantys medžiai. Aplankysite kaukolių koplyčią, kur žmonių kaukolės išpaišytos įvairiausiais ornamentais. Galimybė aplankyti Halštato druskų kasyklas ir pajausti druskos skonį, nusipirkti siuvenyrų iš druskos. ( arba plaukimas Halštato ežeru laivu). Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė.

4 diena. Išvykstate link Melko, kuris garsėja senu vienuolynu. Pasivaikščiosite po miniatiūrinį Melko senamiestį: rotušė, duonos parduotuvėlė ir kt.  Vėliau  plaukimas laivu Dunojumi iki Kremso. Pasigrožėsite pakrantėse išsidėsčiusiais miesteliais ir pilimis. Vykstate link Čekijos. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu

4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose

Ekskursinė programa

Kelionės vadovo paslaugos

Kelionės dokumentų sutvarkymas

PASTABOS:

Mokamiems objektams reikia turėti ~ 60 EUR
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

2019.07.21 22:07 Atspausdinta iš https://www.kelioniulaikas.lt/