(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Londonas

spausdinti programą Didžioji Britanija
4d.
LondonasLondonasLondonasLondonasLondonasLondonasLondonas
Rezervuoti

Kelionės programa

SKRYDIS + 3 NAKVYNĖS 3* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS LONDONE

Ne visi britai kalba su karalienės akcentu, ne visi geria juodą arbatą, o ir lietus čia pasirodo tikrai ne kiekvieną dieną. Tai – stereotipai, su kuriais daugelis sieja Angliją, tačiau kaip ten yra iš tiesų? Visas salos paslaptis ir subtilybes Jums atskleis didžiausias ir svarbiausias šalies miestas - Londonas. Čia yra įsikūrusi visų mylimos karališkosios šeimos rezidencija, istoriškai svarbūs architektūros šedevrai bei stipriausias šalies politinis ir ekonominis centras lyderiaujantis visame pasaulyje. Taigi - pavažinėkite žavingais raudonais dviaukščiais autobusais, pabandykite patekti į Kings-Kroso 9¾ peroną ir būtinai pakilkite padangėn aukščiausio pasaulyje apžvalgos rato “Londono akis” vagonėlyje. Patirkite viską, ką gali pasiūlyti šis nuostabus miestas.
Pirkinių maniakams - tai tikras parduotuvių rojus. Apie populiariausias parduotuves daugiau paskaityti galite čia.
Vakarėlių mėgėjau daugiau informacijos apie populiariausius Londono klubus ras čia.

Skrydžio laikai

Skrydžiai iki spalio 17d.:
Vilnius (VNO)- London Stansted (STN): 17:55 - 18:40
London Stansted (STN) – Vilnius (VNO): 18:10 - 22:50

Skrydžiai nuo spalio 31 d.
Vilnius (VNO)- London Stansted (STN): 17:20 - 18:10
London Stansted (STN) – Vilnius (VNO): 18:35 - 23:15

Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei

Tai, ką verta pamatyti Londone:

Big Benas ir parlamento rūmai - Neogotikinis pastatų kompleksas kartu su laikrodžio bokštu, kuriame įtaisytas Big Benas (varpas sveriantis 14 tonų), nutūpę ant Temzės kranto, seniai yra tapęs Londono simboliu ir bene pačiu lankomiausių objektu.
Tauerio tiltas - Kadaise, kai Temze plaukiodavo dideli laivai, elegantiškasis Bokštų tiltas būdavo pakeliamas ir nuleidžiamas po 5 kartus per dieną. 19 a. pabaigoje statytas tiltas su dviem bokštais  yra Viktorijos laikų Londono simbolis ir to meto inžinerijos stebuklas. Objektas randasi miesto centre ir jį lengvai rasite, vaikščiodami upės pakrante.
Tauerio pilis - Pilis savo laiku tarnavo kaip gynybinis įtvirtinimas, tačiau labiau žinoma kaip kalėjimas, kuriame dienas leido ne vienas karališkos šeimos atstovas. Šiandien čia įrengtas muziejus, kuriame saugomos karališkosios brangenybės ir regalijos. Tauerio pilį saugo ne tik sargybiniai, kurie dar vadinami beefeaters, bet ir 7 krankliai. Tikima, jog karalystė žlugs tuomet, kai šie krankliai paliks tvirtovę.
Vestminsterio abatija - Abatija – tai ne tik įspūdinga gotikinė architektūra. Viduje galite rasti palaidotus žymius Anglijos veikėjus (pvz. Izaoką Niutoną), pasižvalgyti į vienuolyno turtus ir gal net pamatyti karališkos šeimos narį – abatija ir šiandien yra vieta, kur britų monarchai tuokiasi ir yra išlydimi į paskutinę kelionę, o Henriko VII koplyčia laikoma viena dailiausių Europoje.
Bekingemo rūmai - tai karališkosios šeimos rezidencija Londone. Rūmuose galima apsilankyti ir apžiūrėti prabangius karališkus apartamentus, išskyrus privačius karališkosios šeimos kambarius. Iš viso rūmuose yra apie 600 kambarių! Į rūmų kiemą daugybę žiūrovų pritraukia sargybos keitimosi ceremonija – paradas, paprastai trunkantis apie pusvalandį.
Londono akis - Vienas didžiausių pasaulyje apžvalgos ratų, London Eye (angl.), buvo skirtas paminėti naujo tūkstantmečio pradžią. Pakilus į 135 m aukščio rato viršų galima pasigrožėti miesto ir apylinkių panorama. Geru oru matomumas siekia daugiau nei 40 km. Bilietas į Londono akį kainuoja nemažai ir jais geriausia pasirūpinti iš anksto. Jei bijote aukščio, galite pasigrožėti Londono Akimi nuo pakrantės, ypatingai sutemus – vaizdas tikrai įspūdingas.
Oksfordo gatvė - Oksfordo gatvę Londone galima drąsiai vadinti apsipirkinėtojų rojumi. Šioje gatvėje rasite žymiausių prekės ženklų parduotuves.
Klimatas Londone: Londone klimatas švelnus, jūrinis. Vasaros mažai lietingos, pakankamai saulėtos. Londone net ir gūdžią žiemą tikrai retai sninga. Orai Londone yra išties permainingi, todėl net ir vidurvasarį šviečiant saulei gali imti lyti. Tačiau šis lietus netrunka ilgai, todėl pakanka pasirūpinti tinkama apranga.

 

Įdomūs faktai apie Londoną

- Londone Olimpinės žaidynės vyko tris kartus – 1908, 1948 ir 2012 m.
- Londonas taip pat svarbus kinomanams - čia filmuoti tokie filmai kaip Šerlokas,Doctor who, Haris Poteris ir daugybė kitų kino šedevrų.
- Taip pat Londoną derėtų aplankyti futbolo gerbėjams- čia rasite net 100 futbolo komandų, taigi rungtynės vyksta kone kas dieną.
- Taurelio tiltas pakeliamas apie 1000 kartų per metus. Jį pakelti užtrunka 61 sekundę.
- Londono viešojo transporto tinklas yra vienas iš geriausiai išplėtotų visame pasaulyje. Čia veikia vienas seniausių pasaulyje miesto metro.

 

Londonas puikiai pritaikytas savarankiškiems keliautojams. Gerai išvystyta transporto infrastruktūra. Smalsuoliams ir ne tik, rekomenduojame įsigyti specialų Lonodo pasą, kurio dėka gausite nuolaidas viešajam transportui, bei sutaupysite lankydami įvairius objektus mieste. Daugiau informacijos čia.

Transportas

Stanstedo oro uostas yra šiek toliau nuo Londono miesto centro, nutolęs 63 kilometrus. Paprasčiausias būdas pasiekti Londono centrą - naudotis autobusų paslaugomis. Į Londono miesto centrą Jus gali nuvežti terravision bei National Express autobusai.
Iš Stanstedo oro uosto į Londoną galite važiuoti ir traukiniu. Stansted Express traukinys iki Liverpulio stoties važiuoja kas 15 minučių. Kelionė trunka apie 45 - 60 minučių, o bilietas į vieną pusę kainuoja 19 £, į abi puses – 32 £. Bilietai parduodami internetu.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- skrydis Vilnius – Londonas Stansted – Vilnius;
- rankinis (mažas) bagažas*;
- visi privalomi oro uosto ir keleivių mokesčiai;
- 3 nakvynių apgyvendinimas puikioje Londono vietoje, 3 žv. viešbutyje " Ibis London City - Shoreditch Hotel" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Pervežimas: oro uostas-viešbutis- oro uostas
- Kelionės draudimai
- Asmeninės išlaidos

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bei registruotą bagažą teirautis angentūroje

 

DĖMESIO!
- Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.
- Aviabilietas po apmokėjimo negrąžinamas.
- Pageidaujant kito viešbučio apgyvendninmui, prašom kreiptis į kelionių agentūrą
.
- Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų bei bagažo kainos pirkimo metu.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus