(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Korfu 3* HB

spausdinti programą Graikija
8d.
Korfu 3* HBKorfu 3* HBKorfu 3* HB
Rezervuoti

Kelionės programa

Korfu sala – tai viena didžiausių Graikijos salų, garsėjanti nuostabiais paplūdimiais ir žalia gamta.  Kelionė į Korfu Jums suteiks išskirtinę progą susipažinti su vietine kultūra, pabėgti nuo sparčios kasdienybės ritmo ir puikiai pailsėti.

Poilsis Korfu saloje gali būti vienas iš nuostabių gyvenimo įvykių. Išbandykite golfo aikšteles, aplankykite žavingus pajūrio kaimelius, ilsėkitės gražiausiuose paplūdimiuose ir mėgaukitės nuostabiais mėlynos jūros vaizdais. Jūsų lauks puikus viešbutis Korfu saloje, skanus vietinis maistas ir nepamirštami įspūdžiai. Tad nepraleiskite progos ir pasinaudokite šiuo skrydis + viešbutis pasiūlymu!

Skrydžių laikai:

Trečiadienis-Trečiadienis
Vilnius 18:10 – Korfu 20:55
Korfu  21:20 - Vilnius 00:05

Šeštadienis-Šeštadienis
Vilnius 11:35 – Korfu 14:20
Korfu  14:45 - Vilnius 17:30

Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei

8 objektai, kuriuos norite aplankyti Korfu saloje:

 1. Korfu miestas (UNESCO) – tai ir yra Korfu salos sostinė, pasižyminti labai įvairia architektūra. Kadangi sala ankščiau priklausė Romos Imperijai, o vėliau ją valdė ir Prancūzija bei Didžioji Britanija, todėl mieste galima pamatyti labai įvairių laikotarpių statinių. Korfu mieste taip pat galima pamatyti Rotušę, Bizantijos ir Archeologijos muziejus, Senają bei naujasias tvirtoves.
 2. Azijos meno muziejus – Azijos meno muziejus yra vienintelis toks visoje Graikijoje. Šv. Mykolo ir Šv. Jurgio rūmuose įkurtas muziejus duris atidarė 1927 metais, po to kai ambasadorius Gregorijus Manos padovanojo savo privačią kolekciją, kurioje tuo metu buvo beveik 11 tūkstančių eksponatų.
 3. Paleokastritsa - apie 25KM nuo Korfu miesto nutolęs kaimelis. Tai viena gražiausių vietų Korfu saloje, nes jis vis dar išlaikęs tradicinio kaimelio įspūdį. Iš ten valtimi galima pasiekti keletą įspūdingų urvų. Vienas jų – tai Šv. Mikalojaus urvas. O vienuolyne, kuris skirtas Šventai Mergelei, saugomos šventosios knygos, ikonos, drabužiai, šventųjų įrankiai.
 4. Perithia kaimelis - Tai seniausia nuo XIV amžiaus nuolat apgyvendinta gyvenvietė Korfu saloje. Joje yra tik 130 rankomis statytų namų, kurių vieni jau sugriuvę, kiti restauruojami. Kadangi kaimelį supa išskirtinis kraštovaizdis, jis įtrauktas į saugomų paveldo objektų sąrašą.
 5. Senoji tvirtovė – tai žymiausia pilis Korfu saloje, dirbtiniu grioviu atskirta nuo žemyninės dalies tam, kad geriau apsaugotų nuo priešų. Į ją patekti buvo galima mediniu tiltu, o dabar jis pakeistas į 60 metrų ilgio kelią. Įėjimas į tvirtovę yra Spianada aikštėje, kuri laikoma antra pagal dydį Europoje.
 6. Saint Spyridon bažnyčia. Jai būdinga venecijietiška architektūra, o jos varpinės bokštas yra aukščiausias miesto taškas. Sakoma, jog Šventas Spiridonas net keturis kartus apsaugojo Korfu salą nuo Osmanų invazijos.
 7. Gastouri kaimelis -  maždaug apie 10KM nuo Korfu mietelio nutolęs kaimelis, išsaugojęs tradicines vertybes ir istoriją. Šioje gyvenvietėje yra nuostabūs 1890 metais Austrijos imperatorienei Elžbietai pastatyti rūmai, kuriuose ji aštuonias vasaras slėpėsi, kol 1898 metais buvo nužudyta.
 8. Aggelokastro - viena reikšmingiausių Bizantijos pilių Graikijoje. Pirmoji pilis šioje vietoje pastatyta XIII amžiuje, tačiau statinys, kuris matomas šiandien datuojamas XVIII-XIX amžiumi. Jame galima apžiūrėti du didelius vandens rezervuarus ir kelias bažnyčias, kurių viena įrengta urve.

Korfu klimatas: Pavasarį ir rudenį, kai ne tik oras, bet ir vanduo jau būna šiltas, o paplūdimiai tuštesni, yra geriausias laikas apsilankyti šioje saloje. Vidutinė temperatūra balandžio mėnesį siekia 19 - 20 laipsnių, rugsėjį - apie 28 laipsnius. Vasaros mėnesiais temperatūra pakyla iki 31 - 35 laipsnių karščio.

Įdomūs faktai apie Korfu salą:

 • Korfu sala yra glaudžiai susijusi su senovės graikų mitologija. Anot mitų, graikų jūrų dievas Poseidonas kadaise įsimylėjęs nimfą, vardu Kerkyra. Būdamas ūmaus būdo, Poseidonas ją pagrobė ir atgabeno į nežinomą salą, kuri vėliau buvo pavadinta Kerkyros vardu. Korfu – tai itališkas salos vardas.
 • Korfu - tai sala, kurioje yra rekordinis skaičius paplūdimių. Dabar suskaičiuota apie 119.
 • Sala garsėja alyvmedžiais. 3% pasaulio alyvuogių aliejaus yra iš Korfu.

Išdrįskite pažinti Graikijos salas patys. “Kelionių laiko” organizuojamos kelionės Jums suteikia išskirtinę progą rutiną pakeisti išvykomis į vienas gražiausių salų. Pigūs skrydžiai į Korfu ir puikūs viešbučiai leis jums komfortiškai pažinti šią salą, vietinius žmones ir pasilepinti trumpomis atostogomis.

Papildoma informacija

Į kelionės paketo kainą įskaičiuota:
- skrydis Vilnius – Korfu – Vilnius;
- rankinis bagažas (mažas)*;
- 7 nakvynių apgyvendinimas  3* viešbutyje "Cnic Hellinis Hotel" su pusryčiais ir vakariene. Daugiau informacijos apie viešbutį čia.

*dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

Į kelionės paketo kainą neįskaičiuota:
-
Pervežimai į viešbutį iš oro uosto. Galima užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Kaina asmeniui – 20 Eur į abi puses.
- Papildomo bagažo kainos (pageidaujantiems): didelis lagaminas iki 20 kg – nuo 55 € (į abi puses).

DĖMESIO!
- Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.
- Kelionės kaina nėra galutinė ir gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus