(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Baris

spausdinti programą Italija
4d.
BarisBarisBarisBarisBarisBarisBaris
Rezervuoti

Kelionės programa

“Europos batelio” kulnas, vadinamas Apulija. Tai pietinė Italijos dalis, garsėjanti 800 km nuostabių paplūdimių juosta, puikiu klimatu, geru vynu, išskirtinės kokybės alyvuogėmis. Šiame regione yra įsikūręs Bario miestas - Apulijos sostinė. Miestas žavi daugybe baltų namukų, pastatytų ant stačių uolų, o jas be atvangos skalauja gražioji Adrijos jūra.

Savaitgalis Baryje - tai Jūsų šansas ištrūkti ir pasimėgauti jaukia šiluma, pažinti tikrų pietiečių Italų kultūrą. Pradėkite krautis lagaminą jau šiandien! Pigūs skrydžiai į Barį neįmanoma pavers ĮMANOMA ir puikios atostogos bus garantuotos!

Papildomos paslaugos:

Papildomas bagažas (kainos pageidaujantiems):

įprastas lagaminas iki 23 kg – nuo 32 € (į abi puses);

didelis lagaminas iki 32 kg – nuo 52 € (į abi puses).

Skrydžių laikai:

Vilnius 13:40-15:25

Baris 20:40 – 00:20

8 vietos, kurias būtina aplankyti Baryje ir jo apylinkėse:

 1. 1. Basilica di San Nicola (Šv. Nikolo Bazilika). Pastatyta jau XXIa. Bazilika tapo viena iš piligriminių kelionių krypčių. Ji garsi tiek tarp Romos katalikų, tiek ir tarp stačiatikių, nes čia galima rasti daugybę Krikščionybei svarbių relikvijų. Ši bažnyčia pavadinta šventojo, žinomo, kaip Kalėdų senelis, vardu.
 2. 2. Bari Vecchia (senamiestis). Jis atskleidžia architektūros stilių kaitą nuo pat III a. iki šių laikų. Pasivaikščioję senojoje miesto dalyje Jūs paklysite siaurose gatvelėse ir atrasite pačias gražiausias Bario vietoves.
 3. 3. Bari Castello (Bario pilis) tai didžiulė pilis pastatyta XIIa., o po karo dar kartą perstatyta XXIIIa.. Kadangi pilies stovėjimo vieta labai tinkama gynybai ir sunkiai prieinama, ji Neapolio karaliaus paliepimu buvo paversta kalėjimu, o vėliau barakais. Dabar, tai puikus muziejus, kuriame galima praleisti ištisas valandas.
 4. 4. Lungomare Nazario Sauro. Tai nuostabi promenada, kur galėsite romantiškai pasivaikščioti leidžiantis saulei ar pasitikti rytą palengva bėgiojant nuostabiu pajūriu.
 5. 5. Alberobello - į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas miestelis, kurio architektūra primena Trolių mumių namelius. Šie namukai apskritos arba kvadrato formos, dengti smailais kūgio formos akmenimis dengtais stogais. Šių namukų mieste yra apie tūkstantį, o taip pat čia rasite ir tokio stiliaus bažnyčią.
 6. 6. Matera. Šį miestą aplankysite nuvykę piečiau Bario į Italijos gilumą. Tai vienas seniausiai apgyvendintų miestų visoje Europoje. Senoviniai pastatai ir bažnyčios yra įtraukti į UNESCO pasaulinio paveldos sąrašą.
 7. 7. Kastelanos urvai. Jeigu esate nuotykių mėgėjai - vertėtų aplankyti Kastelanos urvus. Tunelių raizgalynė tęsiasi net 3 kilometrus 70m po žeme. Čia stebėsitės per daugybę metų susidariusiais  įspūdingais stalaktitais ir stalagmitais.
 8. 8. Castel del Monte (UNESCO). Tai vienintelė pilis visame pasaulyje, kuri yra lygus aštuonkampis. Ši pilis laikoma tobuliausiu viduramžių laikų statiniu.

Bario klimatas: šis kurortas gali džiaugtis saulėtomis dienomis, malonia šiluma. Čia šiltasis periodas tęsiasi nuo balandžio iki pat spalio pabaigos. vidutinė temperatūra vasarą 25 laipsniai šilumos, Adrijos jūros temperatūra svyruoja nuo 15 laipsnių kovo mėnesį iki 25 laipsnių vidurvasarį.

Įdomūs faktai apie Apuliją:

 • Apulijoje auga daugiau, kaip 50 milijonų alyvmedžių. Dauguma alyvmedžių šimtmečių senumo! Iškasti šį medį iš Apulijos žemių yra nelegalu.
 • Apulijos patiekalai yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
 • Apulija buvo labai populiari net prieš 2 tūkstančius metų. Čia vyko daugybė svarbių mūšių!
 • Garsusis Apijaus kelias, kuris prasideda Romoje iš tikrųjų baigiasi Apulijoje.
 • Apulija - dviratininkų rojus. Tai pats plokščiausias regijonas visoje Italijoje.

Kelionė į Barį gali būti būtent tai, ko ieškote. Jūsų lauks nesudėtinga savarankiška kelionė ir nuostabus viešbutis. Kada ilsėtis, o kada pažinti - priklausys TIK nuo Jūsų. Keliaukite savarankiškai - rinkitės šį puikų skrydis + viešbutis pasiūlymą!

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius – Baris – Vilnius;
 • rankinis bagažas*;
 • 3 naktų apgyvendinimas Bario centre 3* viešbutyje „Boston“ su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

*vienas rankinio bagažo vienetas (55 x 40 x 23 cm, didžiausias svoris 10 kg), kurį reikia užregistruoti registracijos punkte (nemokamai) ARBA vienas mažas krepšys (40 x 30 x 18 cm), kuris turi tilpti po sėdyne;

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus