(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Bolonija

spausdinti programą Italija
4d.
BolonijaBolonijaBolonijaBolonijaBolonija
Rezervuoti

Kelionės programa

Bolonija – mažiausio šiaurės Italijos regiono Emilijos - Romanijos sostinė, vis dar alsuojanti viduramžių dvasia ir turtinga kultūrine praeitimi. Čia įkurtas seniausias Europoje universitetas, todėl šis miestas nuo senų laikų yra svarbus akademinio gyvenimo centras. Tai septintas pagal dydį Italijos miestas, kuris pasižymi puikiai suderintomis senosiomis tradicijomis su modernumu. Miestą supančios vaizdingos kalvos, bokštai, portikai, besitęsiantys 40 kilometrų viduramžių rūmai nepaliks nei vieno abejingo!

Skrydžių laikai
Kaunas 10:55 – Bolonija – 12:20;
Bolonija 08:05 – Kaunas 11:30.
Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei

Ką verta pamatyti Bolonijoje?

Pirmiausia, Bolonijos istorinis centras yra vienas didžiausių Europoje. Šis miestas - tai atversta knyga, kurios gatvės, bokštai ir arkados mums pasakoja turtingą miesto istoriją. Atvykus į Boloniją būtina pamatyti vieną didžiausių pasaulio bazilikų - Basilica di San Petronio, apsidairyti po Piazza Maggiore – stulbinančią senamiesčio aikštę, kurioje rasite Neptūno fontaną.

Due Torri – du Bolonijos pasvirę bokštai. Asinelli yra aukščiausias (90 m) svyrantis Italijos bokštas, tačiau labiau pasviręs yra Garisenda. Bokštai tokie garsūs, kad paminėti net Dantės “Dieviškojoje komedijoje”.

Bolonijos teatras yra vienas reikšmingiausių architektūros paminklų šiame mieste. 

Visomis centro gatvėmis besidriekiantys portikai – dengtos kolonų arkados, „apraizgiusios“ kone visą miestą. Juokaujama, kad lyjant lietui galima pereiti miestą nesušlapus.

Žymusis Bolonijos universitetas - pagrindiniuose, arba Archiginnasio rūmuose, kuriuose šiuo metu veikia senoji miesto biblioteka, galite rasti ir Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės didikų herbų!

Veikia vienintelis pasaulyje ledų muziejus ir universitetas, kuriame studentai mokosi  suprasti ledų gamybos procesą. Itališki ledai yra labai svarbi Italijos kultūros dalis.

 

Bolonijos klimatas. Vidutinė metų temperatūra – 22 °C.

Įdomūs faktai apie Boloniją
- Bolonija vadinama „raudonuoju“ miestu, nes dauguma pastatų yra iš terakotos. Šiose apylinkėse daug labai geros kokybės molio, iš kurio išdegama puiki terakota.
- Bolonija dar vadinama ir „riebiuoju“ miestu, arba „La Grassa“, nes maistas čia tiesiog nuostabus. Vienas iš vietos virtuvės pasididžiavimų – „Mortadella“ ir pasakiškas Bolonijos padažas.
- Bolonija dažnai vadinama „išsimokslinusioji“, nes čia įkurtas seniausias vakarų pasaulyje Bolonijos universitetas.
- Bolonijoje dešimtys muziejų, tačiau ir pats miestas – didelis gyvas muziejus su šimtmečius menančiais rūmais.
- Centre, siaurose gatvelėse įsikūrę šviežių produktų turgeliai yra ne tik vieta apsipirkti – jie yra tikra miesto puošmena, gausybės, juslinių pojūčių ir malonumų kampelis.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- skrydis Kauas — Bolonija — Kaunas;
- rankinis bagažas (mažas)*;
- visi privalomi oro uosto ir keleivių mokesčiai;
- 3 nakvynių apgyvendinimas Bolonijos centre, 3 žv. viešbutyje "Holiday" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Draudimas
- Asmeninės išlaidos
- Pervežimas: iš oro uosto iki centrinės stoties nuolat važiuoja autobusas (kelionės kaina kaina – 6 €). Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

DĖMESIO!
-
Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.
- Aviabilietai nekeičiami ir negrąžinami.
- Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus