(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Naujieji metai Neapolyje

spausdinti programą Italija
5d.
Naujieji metai NeapolyjeNaujieji metai NeapolyjeNaujieji metai NeapolyjeNaujieji metai NeapolyjeNaujieji metai NeapolyjeNaujieji metai NeapolyjeNaujieji metai NeapolyjeNaujieji metai NeapolyjeNaujieji metai Neapolyje
Rezervuoti

Kelionės programa

SUTIK 2019 METUS PICOS GIMTINĖJE - NEAPOLYJE!

Kampanija - viena gražiausių vietovių visoje Europoje. Ant jos krantų stūkso snaudžiantis Vezuvijus,  kurio papėdėje vienas didžiausių Italijos miestų, picos gimtinė Neapolis. Kelionė į Neapolį Jums suteiks išskirtinę progą pažinti tikrą Itališką kultūrą, atsitraukti nuo įtempto kasdienybės ritmo ir gerai pailsėti.

Savaitgalis Neapolyje gali būti tai, ko taip trūksta. Valgykite daug skanaus maisto, pasivažinėkite motoroleriais, stebėkite futbolo rungtynes, gerkite nuostabų vyną siaurose Neapolio gatvelėse. Jūsų lauks puikus viešbutis Neapolyje, nuostabus Itališkas maistas ir neišdildomi įspūdžiai. Neapolis - tai tikroji Italija, tad nepraleiskite progos ir pasinaudokite šiuo skrydis + viešbutis pasiūlymu!

Pervežimai:

Iš Neapolio oro uosto į miesto centrą veža autobusai. Vieno bilieto kaina ~4 Eur. Daugiau informacijos čia. Taip pat galima papildomai užsisakyti individualų pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Kaina asmeniui – 50 Eur.

Papildomo bagažo kainos (pageidaujantiems):

- didelis lagaminas iki 20 kg – nuo 49 € (į abi puses).

Skrydžių laikai:

 • Pirmyn: Kaunas (KUN) 06:15 – Neapolis (NAP) 08:00
 • Atgal: Neapolis (NAP) 13:05 - Kaunas (KUN) 16:50

8 objektai, kuriuos norite aplankyti Neapolyje ir jo apylinkėse:

 1. Neapolio senamiestis (UNESCO), neabejotinai, yra viena svarbiausių miesto dalių. Čia atskleidžiama Graikų, Siciliečių, Bizantijos, Nyderlandų ir kitų imperijų didybė. Istorinio miesto džiunglėse rasite daugybę įspūdingų meno kūrinių ir architektūros šedevrų. Tačiau pati paslaptingiausia senamiesčio vieta - miestas po žeme. Tai milžiniška tunelių raizgalynė, kuri ilgus metus buvo naudojama, kaip požeminiai kanalai, o karo metais, čia žmonės slėpdavosi nuo bombordavimo. Nusileidę 40 metrų po žeme rasite Graikų-Romėnų akveduką, Romėnų teatro griūvėsius, Summa Cavea teatrą.
 2. Piazza del Plebiscito - tai karališkieji rūmai, pastatyti 1600 metais. Čia apsistodavo karaliai ir karalienės, o rūmų priešakyje stovi marmuriniai šių karalių atvaizdai. Čia rasite daugiau, nei 20 gerai išsilaikiusių įvairių kambarių bei menių, teatrą... Šis įspūdingas statinys yra laikomas vienu svarbiausių Neapolio istorinių objektų.
 3. Lungomore promenada mėgausis mėgstantys romantiškus pasivaikščiojimus saulėlydžio nuspalvintu pajūriu.
 4. San Martino vienuolynas buvo pastatytas jau XIV a.. Dabar jis tapo labai turtingu muziejumi, kuriame rasite daugybę žymių menininkų darbų, įvairių miesto relikvijų. Čia galite sužinoti viso regiono istoriją, gėrėtis grakščiomis marmurinėmis skulptūromis, arkomis bei architektūra.
 5. San geranno katakombos. Požeminiai Neapolio istorinio miesto tuneliai yra ne vienintelė požeminė struktūra mieste. San Gerano katakombos- tai įspūdinga senovės romėnų kapavietė Neapolio miesto šiaurinėje dalyje.
 6. Pompėja. Nors anksčiau Pompėja sparčiai vystėsi, dabar - tai nacionalinis archeologinis muziejus. Kadaise miestą užliejo šalimais esantis ugnikalnis Vezuvijus ir palaidojo viską, kas gyva. Galėsite pasivaikščioti po praeityje sustingusio miesto gatves.
 7. Vezuvijus - didžiulis aktyvus ugnikalnis esantis netoli Neapolio. Jis išgarsėjo po 78 metais įvykusio vieno iš pačių žiauriausių išsiveržimų per visą žmonijos istoriją. Vezuvijaus pelenai ir lava palaidojo ištisus miestus, tarp kurių garsieji Pompėja ir Herakulaniumas. Į šio kalno aukštybes galėsite įkopti ir žvilgtelėti į gilų kraterį.
 8. Neapolio pilys. Šis miestas gali pasigirti ne viena, o net trimis įspūdingomis pilimis. Castel Nuovo arba “naujoji pilis”, Castel dell’Ovo arba “kiaušinio pilis” ir Castel Sant’Elmo, dar vadinama “Miesto sergėtoja”. Kiekviena iš jų yra didinga, unikali ir verta dėmesio.

Neapolio klimatas: jūrinis, drėgnas, subtropinis. Žiemos Neapolyje vėsios ir lietingos, o vasaros karštos ir sausos. Lietaus vasarą nedaug, jūra išyla labai greitai. Pakrantė Neapolio prieigose laikoma viena gražiausių Viduržemio jūros regione.

Įdomūs faktai apie Neapolį:

 • Kai 1889 metais Italijos karalienė Margherita Teresa Giovanni apsilankė Neapolyje, visų picų motina laikoma pica Margarita buvo taip pavadinta jos garbei. Ant picos dedami žalias bazilikas, raudonas pomidoras ir baltas mozarelos sūris simbolizuoja Italijos vėliavą. (Neapolis tapo dabartinės Italijos dalimi tik 1860 metais).
 • Yra toks Itališkas posakis: “Vedi Napoli e poi Muori”, reiškiantis “pamačius Neapolį gali ir numirti”. Turima omenyje, kad miestas yra toks gražus, kad jau nieko gražiau pasaulyje nebepamatysi, todėl galima ramiai numirti.
 • Neapolio funikulierius yra vienas dažniausiai naudojamų pasaulyje. Kiekvienais metais juo važiuoja apie 10 milijonų žmonių. Bėgiai tęsiasi net 1270 metrų ir kyla į 170m aukščio kalvą.
 • Castel dell’Ovo (Kiaušinio pilis) taip pavadinta dėl legendos, kuri teigia, jog kažkur pilyje galima rasti stebuklingą kiaušinį, kuris saugo Neapolio miestą nuo nelaimių.

Išdrįskite pažinti Europos miestus patys. “Kelionių laiko” organizuojamos savaitgalio kelionės Jums suteikia išskirtinę progą rutiną pakeisti trumpomis išvykomis į gražiausius Europos miestus. Pigūs skrydžiai į Italiją ir itin geros kokybės viešbučiai leis jums komfortiškai pažinti šią nuostabią šalį, žmones ir pasilepinti trumpomis atostogomis.

Papildoma informacija

Į kelionės paketo kainą įskaičiuota:

 • skrydis Kaunas – Neapolis – Kaunas;
 • rankinis bagažas*;
 • 4 naktų apgyvendinimas Neapolyje, 3* viešbutyje „Nuovo Rebecchino“ su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Pagalvės mokestis 2,50 Eur asmeniui/nakčiai (mokamas vietoje)

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus