(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Roma

spausdinti programą Italija
5d.
RomaRomaRomaRomaRoma
Rezervuoti

Kelionės programa

SKRYDIS + 4 NAKVYNĖS 3* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS ROMOS CENTRE!

Roma — „amžinasis miestas" ir tokiu jis vadinamas ne veltui, nes tai miestas kasdien spinduliuojantis visų laikų grožį ir menantis didingas istorijas pasauliui. Čia susipina įvairių epochų istorijos atspindžiai, dauguma jų palaidoti architektūrinių statinių griuvėsiuose. Čia apstu Antikos laikų statinių ir įspūdingų sakralinių pastatų, kultūros lobius saugančių muziejų ir šurmuliuojančių aikščių. Tai Italijos sostinė. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, dėl to dažnai vadinamas „miestu ant septynių kalvų".

Yra sakoma — „Visi keliai veda į Romą", todėl ar ne pats laikas ten nuvykti ir Jums? Rinkitės Jums patogų atostogų laiką.

Skrydžio laikai:

Skrydžiai iki spalio 28d.:
Vilnius 10:50 — Roma 12:40;
Roma 06:35 — Vilnius 10:25.

Skrydžiai nuo spalio 29 d.
Vilnius 12:30 — Roma 14:15;
Roma 15:20 — Vilnius 19:10.

Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei

Transportas iš oro uosto iki pagrindinės Rome Termini stoties nuolat važiuoja autobusas (kelionės kaina kaina ~5 €, kelionės trukmė — 40 min.). Daugiau informacijos galite rasti čia.

Ką verta pamatyti Romoje? Romos miesto įžymybių tiek daug ir jos taip plačiai žinomos visame pasaulyje, kad jų nereikėtų net ir ieškoti, norint aplankyti šio nuostabaus grožio miestą.

  • Pirmiausiai Roma, kaip miestas, svarbi Europai kultūriškai ir istoriškai, nes čia randasi viena svarbiausių religinių vietų pasaulyje — Vatikanas. Vatikanas yra valstybė, įsikūrusi Romos mieste. Pats garsiausias Vatikano pastatas — Švento Petro bazilika — didžiausia katalikų bažnyčia visame pasaulyje.
  • Koliziejus —  pastatas, tapęs visos Romos simboliu. Vienas didžiausių kada nors pastatytų amfiteatrų visoje Senovės Romoje, kažkada talpinęs per 50 tūkstančių žiūrovų. Čia vykdavo gladiatorių kovos, kurias organizuodavo imperatoriai ir kiti aristokratai, kovų nemokamai galėdavo žiūrėti ir miesto gyventojai (įėjimo mokestis į Koliziejų — 13,5 EUR / asmeniui. Toks bilietas galioja 2 dienas bei su juo galima aplankyti ir šalia esantį Romos forumą, Palatino muziejų, esantį prie Palatino kalvos — vietos, kur, pasak legendos, buvo įkurta Roma)
  • Panteonas — tai kadaise buvusi „visų dievų šventykla", šis pastatas geriausiai išsilaikęs antikinis statinys Romoje. Jis buvo pastatytas vos 30 metų prieš Kristaus gimimą.
  • Dar svarbu paminėti Romos forumą. Tai susirinkimo vieta Senovės Romoje, kurioje būdavo prekiaujama, vykdavo teismai bei stūksojo daug kitų viešųjų pastatų. Dabar tai ypač lankoma turistų vieta — iš didingų Romos imperijos laikų išlikę griuvėsiai.
  • Romoje galima aplankyti dar vieną itin šiurpią vietą — Kapucinų kriptą, kurios sienos dekoruotos daugiau nei 4 tūkst. žmonių kaukolėmis.

Romos klimatas.
Romoje karšta visus metus ir temperatūra, net šalčiausiais žiemos sezono mėnesiais, retai kada nukrenta iki 0 (vidutinė metų oro temperatūra — 30 °C). Geriausia apsilankyti Romoje, pavasario arba rudens sezono mėnesiais, tada temperatūra nebūna per aukšta, o ir palto užsimetus vaikščioti gatvėmis nereikia.

Įdomūs faktai apie Romą:
- Roma vadinama amžinuoju miestu. Ji įkurta iki Kristaus gimimo likus beveik 700 metų.
- Romoje yra įsikūrusi mažiausia pasaulio valstybė. Valstybė mieste? Taip! Šiame mieste įsikūręs Vatikanas — popiežiaus rezidencija.
- Jeigu planuojate sutaupyti ir pavalgyti pigiau, nedarykite to vakare. Vakarais restoranai čia kelia kainas, kurios gali pasikeisti netgi dvigubai.
- Šioje šalyje neįprasta palikti daug arbatpinigių, pakanka vos kelių eurų, nesvarbu, už kokią sumą valgote.
- Būtent Romoje pastatytas pirmasis prekybos centras.
- Čia makaronų muziejus — vienintelis toks pasaulyje.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- skrydis Vilnius — Roma — Vilnius;
- rankinis bagažas (mažas)*;
- 4 nakvynių apgyvendinimas Romos centre, 3 žv. viešbutyje "Tre Stelle" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Pagalvės mokestis 4 Eur asmeniui/nakčiai (mokamas vietoje)
- Bagažo kainos (pageidaujantiems) - didelis lagaminas iki 20 kg — nuo 50 € (į abi puses);

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

DĖMESIO!
-
Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.
- Aviabilietas po apmokėjimo negrąžinamas.
- Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.
-
Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus