(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Roma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencija

Italija
6d.
Roma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencijaRoma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencijaRoma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencijaRoma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencijaRoma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencijaRoma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencijaRoma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencijaRoma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencijaRoma - Castelli Romani - popiežiaus vasaros rezidencija
Rezervuoti

Kelionės programa

Savarankiška kelionė lėktuvu

1 diena. Skrydis Vilnius – Roma (Ciampino) 17:25-19:10. (Balandžio-birželio mėnesiais skrydžio laikai 10:50 - 12:40) Iki viešbučio tiesiai iš oro uosto nesudėtingai nuvažiuosite visuomeniniu transportu. Nakvynė viešbutyje Romoje.

2 diena. Pusryčiai. Siūlome leistis į Romos miesto apžvalgą pėsčiomis ir visuomeniniu transportu. Aplankyti Romos imperijos laikus menantį Koliziejų, kuriame I a. vyko gladiatorių ir laukinių gyvūnų kovos, pamatyti Romos forumą, kuriame prieš 2000 metų gyvavo socialinis, kultūrinis ir politinis miestiečių gyvenimas. Šventyklos Jupiteriui, Junonai ir Minervai vietą – Kapitolijaus kalvą. Kelionę pravartu tęsti Romos Fori Imperiali gatve. Atvykus į Trajano forumą, apžiūrėti Trajano šventyklą ir į 30 metrų iškylančią Trajano koloną, stovinčia Romos forumo griūvėsiuose. Vėliau aplankyti Venecijos aikštę – vieną seniausių miesto aikščių. Pamatyti renesansinius Venecijos rūmus. Pasigrožėti įspūdingu Viktoro Emanuelio II paminklu. Nukeliauti į Kosmedino Švc. Mergelės Marijos baziliką, kurios viduje stovi mistinė statula kurią vietiniai vadina “Tiesos burna” .

3 diena. Pusryčiai. Šeštadienis – tai diena kai Jums siūlome ypatingą nemokamą kelionę (gidas anglų kalba) į Romos pietryčiuose esančius 8 miestelius – Romėnų pilis,  kuriuose persipina istorija, maistas, gamta ir tradicijos. Ekskursija vyksta visame pasaulyje paplitusiu "HOP-ON HOP OFF" principu kai keleivis gali išlipti betkurioje maršruto stotelėje ir įlipti atgal kada nori (remiantis maršruto tvarkaraščiu). Kelionė prasideda pagrindinėje Romos Termini stotyje, iš kurios autobusas Jus paims 10:30, o grįš ~19 val.. Išlipimo ir įlipimo į autobusą kartai yra neriboti, todėl turėsite net 12 valandų nevaržomo keliavimo. Autobusų tvarkaraščiai gana lankstūs, važiuoja kas 3 valandas, tad turėsite pakankamai laiko apžiūrėti visus miestelius. Pirmas autobuso sustojimas – Frascati: miestelis kuris garsėja savo vyninėmis, siūlo galimybę sudalyvauti vyno ir užkandžių degustacijoje, mėgaujantis vaizdu virš Malvazijos, Čezano ar Merloto vynuogių laukų. Toliau – Grottaferrata: čia įsikūręs paskutinysis gyvuojantis ortodoksų vienuolynas, kuris viduramžių laikais jungė Siciliją, Pietinę Italiją ir Romą. Trečiasis miestelis – Marino: populiarus dėl savo puikaus baltojo vyno ir vynuogių festivalio.
Castel Gandolfo – puikiai tinkantis pasivaikščiojimui ar kelionei mažu laiveliu, kadangi įkurtas šalia jaukaus Albano ežero, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama. Albano Laziale – vieta kur galėsite pamatyti vieną didžiausių  Romėnų imperijos laikų archeloginių statinių, tarp kurių puikiai išsilaikiusi  Kastra Albana. Ariccia – miestas esantis tarp dviejų vulkaninių ežerų – Albano ir Nemi, rekomenduojame užsukti į vietinę užeigą – Frasketę, ir paragauti vietinio kiaulienos delikateso – Ariča Porketa (Ariccia Porchetta). Genzano – verta užsukti į vieną iš esančių bažnytėlių, aplankyti Olmatą – guobų alėją.  Nemi – istorinis miestelis, būtent čia esančiame ežere, garsusis imperatorius Kaligula pastatė savo baržas, kurioms po netikėto gaisro, pats Dučė Benito Musolinis įkūrė čia pat esantį muziejų.
Vėlai vakare grįšite į Romą. Nakvynė viešbutyje.

Filmukas apie dienos ekskursiją:

4 diena. Pusryčiai. Šią dieną siūlome paskirti kelionei į Vatikaną – mažiausią pasaulio valstybę, esančią vakarinėje Romos miesto dalyje. Aplankykite Vatikano muziejų, Mikelandželo šedevrą – Siksto koplyčią, pamatykite vieną didžiausių pasaulyje dailės kūrinių kolekciją. Toliau keliaukite į Šv. Petro baziliką – pagrindinę katalikų šventyklą pasaulyje. Jeigu pageidaujate, galite pakilti į bazilikos kupolą, iš kurio atsiveria ne tik Vatikano, bet ir Romos miesto panorama. Nuvykite į Šv. Angelo pilį, kurioje įsikūręs muziejus, pakilus į pilies viršų atsiveria vaizdas į Tiberio upę ir Viktoro Emanuelio II tiltą. Nakvynė viešbutyje Romoje.

5 diena. Pusryčiai. Rekomenduojame nuvykti į Popolo aikštę, čia rasite Egipto obeliską ir keturis liūtus – fontanus. Kelionę tęskite Korso ir Kondoti gatvelėmis. Pasieksite Ispanijos aikštę su ispaniškaisiais laiptais, ant kurių tiek dieną, tiek naktį verda gyvenimas. Aplankykite garsųjį barokinio stiliaus Trevi fontaną, II a. romėnų inžinerijos stebuklą - Panteoną, Marko Aurelijaus koloną ir Navonos aikštę, kurią puošia “Keturių upių” fontanas. Nakvynė viešbutyje Romoje.

6 diena. Pusryčiai. Skrydis Roma (Ciampino) – Vilnius  09:25-13:15 (Balandžio-birželio mėnesiais skrydžio laikai 06:35- 10:25)

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • skrydis Vilnius — Roma — Vilnius;
  • rankinis bagažas*;
  • visi privalomi oro uosto ir keleivių mokesčiai;
  • 5 naktų apgyvendinimas Romos centre, 3 žv. viešbutyje "Tre Stelle" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.
  • 1 dienos "HOP ON HOP OFF" ekskursija (anglų kalba) į Castelli Romani apylinkes su vyno degustacija, bei nemokamu Wifi autobuse.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Pagalvės mokestis 4 Eur asmeniui/nakčiai (mokamas vietoje)
Pervežimai (iš oro uosto iki pagrindinės Rome Termini stoties nuolat važiuoja autobusas (kelionės kaina kaina — 5 €) daugiau informacijos čia.

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

*dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

Aviabilietas po apmokėjimo negrąžinamas.

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

Skrydžių laikai gali keistis.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus