(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Valentino diena Kipre

spausdinti programą Kipras
5d.
Valentino diena KipreValentino diena KipreValentino diena KipreValentino diena KipreValentino diena Kipre
Rezervuoti

Kelionės programa

SKRYDIS + 4 NAKVYNĖS 3* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS!

Kipras- tai viena didžiausių salų Viduržemio jūroje. Ji apipinta mitais ir legendomis, galinti didžiuotis meilės deivės Afroditės gimtinės vardu, o taip pat didinga Romėnų, Asirų, Persų bei Egiptiečių istorija ir kultūros simboliais.

Ši sala tai paslaptinga Graikijos ir Turkijos sintezė, čia labai šilta, o nuostabi gamta ir paplūdimiai tarsi kviečia dienų dienas praleisti gryname ore. Kipro gyventojai labai didžiuojasi savo šalimi. Atvykite ir pamatykite kodėl!

Skrydžių laikai:

 • Vilnius 06:10 –  Kipras (Larnaka) 09:40;
 • Kipras (Larnaka) 10:15 – Vilnius 13:55.

Bagažo kainos (pageidaujantiems):

 • didelis lagaminas iki 20 kg — nuo 74 € ;

Ką verta pamatyti Kipre?

 • Larnaka, išsidėsčiusi salos pietryčiuose, - tai vienas lankomiausių miestų Kipre. Čia susirenka daugybė turistų kasmet pasidžiaugti Kipro teikiamais malonumais. Lankytojai gėrisi istorine miesto dalimi, kurioje daugybė senovinių tvirtovių, bažnyčių bei vienuolynų, statytų net nuo XIIIa. Žmonės grožisi įspūdingais Larnakos akvedukais, o taip pat nuskendusiais senoviniais laivais, kuriuos galima apžiūrėti nardant šiltoje Viduržemio jūroje. Turistus taip pat pavergia garsusis druskingasis ežeras ir daugybė rožinių flamingų kylančių į dangų.
 • Salamio senovinis miestas. Tai rytinėje Kipro dalyje stovėjęs pats svarbiausias salos uostamiestis. Dabartyje išlikę griuvėsiai atskleidžia Asirų, Egiptiečių, Persų bei Romėnų kultūrinį palikimą. Tai išties įspūdingas antikinis miestas – muziejus.
 • Pafosas (UNESCO)– tai bene populiariausia Kipro destinacija. Čia turistai džiaugiasi ne tik saule ir jūra, bet ir daugybe kitų atrakcijų ir įdomybių. Galima rinktis žygį pėsčiomis Afroditės taku, kur aplankysite garsiąsias Afroditės vonias, Pyrgos tis Rigenas vienuolyną ir džiaugsitės  laukine gamta. Pafoso mieste jūs taip pat gėrėsitės įvairiais antikiniais statiniais bei meno kūriniais, kurių yra išties labai daug, taigi nenuostabu, kad visas miestas įtrauktas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. O visai šeimai rekomenduojame nuvykti į Pafoso zoologijos sodą bei vandens parką.
 • Nissi – tai gražiausias paplūdimys saloje, Agia Napos kurorte. Paplūdimys yra iš balto smėlio, ir smėlio tiltu jungiasi su nuostabia sala šalimais. Šis gamtos reginys atima žadą kiekvienam lankytojui.
 • Kyrenia – miestas, laikomas gražiausiu visame Kipre. Jis stovi šalies šiaurėje ir primena Itališko stiliaus uostamiesčius. Kalbama, jog šis miestas buvo įkurtas po Trojos karo!
 • Olimpo kalnas, esantis Troodos kalnyne. Tai aukščiausia Kipro viršukalnė, siekianti beveik 2km. Tai puikus gamtos prieglobstis mėgstantiems kopti į kalnus, o žiemą veikia ir slidinėjimo trasos.
 • Petra tou Romiou dar gerai žinoma, kaip Afroditės uola. Tai neapsakomo grožio uolos pietinėje Kipro dalyje, kurių mitologinio paslaptingumo ir grožio mišinys nepaliks abejingų.

Kipro klimatas:

Kipro klimatas vienas šilčiausių visoje Europos sąjungoje. Kasmetinė vidutinė temperatūra dieną 24 °C, o naktį – 14 °C šilumos. Šiltasis periodas trunka beveik 8 mėnesius ir čia beveik nelyja, todėl geru oru džiaugsitės ištisas atostogas!

Įdomūs faktai apie Kiprą:

 • Pagal legendą, Kipras - tai meilės deivės Afroditės gimtinė.
 • Kipras yra pasidalinęs į dvi dalis: šiaurinė dalis vadinama „Turkiškuoju Kipru“, o pietinė – „Graikiškuoju Kipru“ arba „Kipro respublika“. Nors geografiškai Kipro valstybė, atrodo, turėtų būti vieninga, tam, kad kirsti sieną, reikia turėti pasą.
 • Pafoso mieste yra medis, kuris pildo norus. Jį galite rasti prie Agia Slalomoni katakombų. Medis apraizgytas kaspinais. Vietiniai tiki, jog aprišus medį kaspinu nevaisingos moterys išgis, o vieniši žmonės suras savo gyvenimo meilę.
 • Nikosija – Kipro sostinė – vienintelis miestas dabartiniame pasaulyje kurį dalina tarpvalstybinė siena.
 • Nacionalinis Kipro simbolis – tai labai drovus avinas. Kipro Muflonai – tai kalnų avinai, kuriuos pamatysite tik per stebuklą. Jie slepiasi nuo žmonių akių ant uolų ir toli kalnuose, įvairiuose draustiniuose.

Pasilepinkite ir važiuokite savaitę pailsėti prie Viduržemio jūros!

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius— Kipras (Larnaka)— Vilnius;
 • rankinis bagažas*;
 • visi privalomi oro uosto ir keleivių mokesčiai;
 • 4 naktų apgyvendinimas Larnakos kurorte, 3 žv. viešbutyje "Mackenzie Beach Hotel & Apartments" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas;
 • pervežimas: Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Kaina asmeniui 24 Eur į abi puses;

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus