(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

KRETA 3* HB

spausdinti programą Kreta
8d.
KRETA 3* HBKRETA 3* HBKRETA 3* HBKRETA 3* HBKRETA 3* HBKRETA 3* HB
Rezervuoti

Kelionės programa

Kretos sala – tai pati didžiausia Graikijos sala, garsėjanti nuostabiais vaizdais iš atviruko.  Kelionė į Kretą Jums suteiks išskirtinę progą susipažinti su graikijos kultūra, pabėgti nuo kasdienės įtampos ir puikiai pailsėti.

Poilsis Kretos saloje – tai nepamirštamos atostogos. Čia galite paragauti gurmaniškos graikiškos virtuvės, pasimėgauti gėrimais ir išmokti šokti sirtakį. Jūsų lauks puikus viešbutis Kretos saloje, skanus vietinis maistas ir neišdildomi įspūdžiai. Tad nepraleiskite progos ir pasinaudokite šiuo skrydis + viešbutis pasiūlymu!

Pervežimai:

Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Kaina asmeniui – 30 Eur.

Papildomo bagažo kainos (pageidaujantiems):

- didelis lagaminas iki 20 kg – nuo 55 € (į abi puses).

Skrydžių laikai:

 • Pirmyn: Vilnius 12:15 – Chania 15:30
 • Atgal: Chania 15:55 - Vilnius 19:10

8 objektai, kuriuos norite aplankyti Kretos saloje:

 1. Knoso rūmai – tai šalia sostinės – Herakliono stūgsantis Minojų civilizacijos palikimas, legendinio minotauro labirintas, kelių tūkstantmečių senumo Knoso rūmų griuvėsiai.
 2. Vai paplūdimys – sklinda kalbos, kad būtent čia buvo filmuota „bounty“ reklama. Palmių paunksmėje nusidriekęs paplūdimys, kur galėsite pasigrožeti gamta ir palisėti.
 3. Lichnostatis – muziejus po atviru dangumi. Čia galima pasijusti tikru Kretos gyventoju. Čia galima pamatyti tradicinį Kretos gyvenamąjį namą, koplytėlę. Taip pat galite pamatyti kaip daromas vynas, kaip varomas graikiškas alkoholinis gėrimas – rakija.
 4. Dzeuso urvas – ši karstinė ola gausi stalagtitų ir stalagmitų, o pačiame urvo dugne – požeminis ežerėlis. Legendomis apipintas urvas, kur manoma ir gimė pats dievas Dzeusas.
 5. Kurnas ežeras – tai vienintelis gėlo vandens ežeras saloje, iš visų pusių apsuptas kalnų.  Gražus kraštovaizdis, yra galimybė pasiplaukioti ežere vandens dviračiais.
 1. Samarijos tarpeklis - ilgiausias Europos tarpeklis, kurį tiesiog būtina aplankyti atostogaujant Kretoje. Kelionė pėsčiomis, ilga (einama 15 kilometrų apie 5-6 valandas) ir varginanti, tačiau tai, ką išvysite, atmintyje išliks ilgam! Jame neįprasta augalų bei gyvūnų įvairovė, netgi galima rasti unikalių, tik šioje vietoje, augančių augalų, kurie saugomi pagal tarptautinę teisę.
 2. Spinalongos sala – į ją galite patekti laiveliu. Unikali sala – tvirtovė, statyta venecijiečių valdymo laikais, vėliau paversta raupsuotųjų kolonija. Iki šiol išlikę tvirtovės sienos, gyvenamasis turkų kvartalas, dabar ši sala negyvenama, veikia tik kaip muziejus.
 3. Elafonisi – dar vienas gražus ir smagus paplūdimys salos vakaruose. Jūros spalvų spektras – kaip iš paveikslėlio, baltas smelis pakrantėje ir šalimais esanti salelė, į kurią lengvai galima nubristi vandeniu.

Kretos klimatas: Švelnus, subtropinis klimatas. Kurortinis sezonas tęsiasi nuo balandžio iki spalio mėnesio. Lietus šiuo periodu – retenybė. Pats karščiausias mėnuo Kretoje yra rugpjūtis. Vasaros mėnesiais termometro stulpelis gali siekti 35⁰C. Žiemos mėnesiais temperatūra nukrenta iki 10-15⁰C

Įdomūs faktai apie Kretos salą:

 • Pagal graikų mitoligiją, Kretos saloje gimė Dzeusas.
 • Dauguma Kretos paplūdimių turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą. Tai reiškia, kad paplūdimiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.
 • Kretoje yra daugiau nei 3000 urvų.

Išdrįskite pažinti Graikijos salas patys. “Kelionių laiko” organizuojamos kelionės Jums suteikia išskirtinę progą rutiną pakeisti išvykomis į vienas gražiausių salų. Pigūs skrydžiai į Kretą ir puikūs viešbučiai leis jums komfortiškai pažinti šią salą, vietinius žmones ir pasilepinti trumpomis atostogomis.

Papildoma informacija

Į kelionės paketo kainą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius – Chania – Vilnius;
 • rankinis bagažas*;
 • visi privalomi oro uosto ir keleivių mokesčiai;
 • 7n. apgyvendinimas viešbutyje Retimno kurorte “Gortyna Hotel” su pusryčiais ir vakariene. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.;

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Draudimas
Asmeninės išlaidos

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus