(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Naujieji metai Paryžiuje

spausdinti programą Prancūzija
4d.
Naujieji metai ParyžiujeNaujieji metai ParyžiujeNaujieji metai ParyžiujeNaujieji metai Paryžiuje
Rezervuoti

Kelionės programa

Paryžius — romantiškiausia pasaulio sostinė, stebinanti ne tik alsuojančia romantika, tačiau ir didinga savo architektūra bei istorija. Senos upės vingyje įsikūrusi Prancūzijos sostinė yra didžiausias šalies miestas džiuginantis turistus gausybe istorinių paminklų, parkų, jaukių kavinių bei kepyklėlių. Dar neteko pasivaikščioti po Eliziejaus laukus ar pakilti į meilės simboliu laikomą Eifelio bokštą? Dabar pats metas tai padaryti!

Skrydžio laikai:

Vilnius 16:50 — Paryžius (Buvė) 18:40;
Paryžius (Buvė) 17:45 — Vilnius 21:25.

Papildomos paslaugos (pervežimai, draudimas, stovėjimo aikštelė, automobilio nuoma, pagalvės mokestis — 1,65 € per parą vienam asmeniui) į kainą neįtrauktos.

Pervežimas: iš oro uosto iki stoties Paryžiuje (Porte Maillot) nuolat važiuoja autobusas (kelionės kaina kaina — 15,90 €, kelionės trukmė — 60 min.). Daugiau informacijos galite rasti čia.

Bagažo kainos (pageidaujantiems):

didelis lagaminas iki 20 kg — nuo 49 € (į abi puses);

Ką verta pamatyti Paryžiuje?

-Eifelio bokštas (Tour Eiffel) — ryškiausias Paryžiaus simbolis, pastatytas 1889 m. minint Revoliucijos šimtmetį. Bokštas turi tris aukštus, kuriuose galima pasivaikščioti ir pamatyti nuostabią Paryžiaus panoramą. Iki trečio aukšto galima pakilti liftu, o norintiems pasportuoti galima rinktis bokšto kojose įrengtuose laiptuose.
-Dievo Motinos Katedra (Notre Dame) — žymiausia ir neabejotinai gražiausia bažnyčia Paryžiuje. Viduramžių architektūrą menantis didingas pastatas yra Senos upės saloje, esančioje pačiame Paryžiaus centre. Įėjimas į Katerą yra nemokamas, tačiau gali tekti pastovėti smalsių turistų eilėje.
-Luvras (Musee du Louvre) — muziejus, kuriame yra saugomi vieni vertingiausių pasaulio meno kūrinių.
-Triumfo arka (Arc de Triomphe) — judrioje žiedinėje sankryžoje esanti arka pradėta statyti Napoleono užsakymu ir skirta paminėti pergalei Austerlice. Galima laiptais pakilti į apžvalgos aikštelę esančią ant stogo. Ypač gražus vaizdas atsiveria jau sutemus, kai visu ūgiu matosi nuostabiai apšviestas Eifelio bokštas.

Paryžiaus klimatas. Vidutinė metinė oro temperatūra yra 10,8 °C. Vidutiniškai per metus iškrenta 649,6 mm kritulių, o šilčiausias mėnuo yra liepa, kurios vidutinė temperatūra yra 18,4°C.  Šalčiausias mėnuo yra sausis, kurio vidutinė temperatūra yra 3,5°C. Mažiausiai patartina į Paryžių važiuoti gegužę, nes šį mėnesį čia iškrenta daugiausiai kritulių.

Įdomūs faktai apie Paryžių:

-Pats lankomiausias Paryžiaus objektas — visai ne Eifelio bokštas (apie 5,5 mln. turistų per metus) ir ne Luvras (apie 5 mln. turistų per metus), o Disneilendas, kurį aplanko 13 mln. turistų per metus.
-Paryžiečiai dievina šunis: remiantis oficialia prancūzų statistika, mieste keturkojų žmogaus draugų yra kur kas daugiau nei vaikų.
-Paryžiaus metro schema – viena tankiausių visame pasaulyje. Iš bet kurio miesto taško atstumas iki artimiausios metro stotelės neviršija ir pusės kilometro.
-Priešais Dievo motinos katedrą yra „Point Zero" — apskrita bronzinė plokštė, kurioje surašyti atstumai myliomis nuo Paryžiaus iki visų vietovių Prancūzijoje. Yra tradicija atsistoti ant plokštės ir apsisukti aplinkui.
-Pagal įstatymus Paryžiuje pastatai negali būti aukštesni nei 6 aukštų. Todėl dangoraižius matome tik priemiesčiuose ir verslo rajonuose.
-Paryžiuje stovi Laisvės statula, kuri yra atgręžta į Niujorko Laisvės statulą ir simbolizuoja dviejų šalių draugystę.

Trumpos, bet labai džiugios ir įsimintinos rudens arba žiemos atostogos Paryžiuje — romantiškas nuotykis visiems, dievinantiems keliones ir norintiems susipažinti su vienu romantiškiausių bei elegantiškiausių Europos miestų, tad nepraleiskite pro akis šio pasiūlymo ir jau dabar suplanuokite šaunią kelionę už labai patrauklią kainą!

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • skrydis Vilnius — Paryžius (Buvė) — Vilnius;
  • rankinis bagažas*;
  • 3 naktų apgyvendinimas Paryžiaus centre, 3 žv. viešbutyje "Des Metallos" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Pagalvės mokestis - 1,65 €/asm./parai (mokamas vietoje)

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

*dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus