(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Nica

spausdinti programą Prancūzija
5d.
NicaNicaNicaNicaNica
Rezervuoti

Kelionės programa

Nica- tai monarchų, aristokratijos bei spalvingos istorijos kaleidoskopas. Tai vienas gražiausių Viduržemio jūros pakrantės kurortų, kuris gali didžiuotis įspūdingu senamiesčiu, istorija, turtingais muziejais bei unikaliais paplūdimiais. Šis rojus žemėje kviečia užsukti keliautojus jau nuo senų senovės- pirmieji turistai čia atkakdavo jau prieš 400.000 metų!

Skrydžių laikai:

 • Vilnius 16:15 –Nica – 18:15;
 • Nica  18:50 – Vilnius 22:30.

Ką verta pamatyti Nicoje:

 • Vieille Ville - tai nuostabus Nicos senamiestis, kurio siaurų gatvelių labirintas kiekvienam susuka galvą. Senamiestyje gausybė bulvarų, spalvotų namų, įvairiausios architektūros pavyzdžių. Nica seniau buvo Italijos dalimi, taigi įžengus į garsųjį Nicos turgų jaučiasi tikra Itališka atmosfera: pakvimpa Itališkais sūriais, vynu bei viduržemio jūros gėrybėmis.
 • Promenade des Anglais - tai legendinis pajūrio pėsčiųjų takas, nusidriekęs tarp Nicos senamiesčio namų eilės bei paplūdimio. Jį puošia palmių alėja, o žydra jūra tik ir traukia įbristi. Dieną promenada puikiai tinka pasivažinėjimui drivačiu ar riedučiais, o vakare romantiškam pasivaikščiojimui dviese.
 • Colline du Château - tai vietovė, kurioje apsigyveno pirmieji Nicos gyventojai - graikai, prieš 2000 metų. Čia anksčiau stovėjo didinga pilis, kurios griuvėsiais galima gėrėtis vaikštant nuostabiojo Colline du Château parko takais. Bene įspūdingiausias reginys atsiveria užkopus į apžvalgos aikštelę: nuo čia matosi ir žydros jūros horizontai, ir dailūs Nicos namų stogai.
 • Monastère Notre-Dame-de-Cimiez - Nicos vienuolynas, kurio požemiai atskleidžia garsiosios Romos imperijos galybę. Pasivaikščiojus išpuoselėtame didžiuliame vienuolyno sode pateksite į didingus pastatus, kurie slepia ir Romėniškas vonias, dailų amfiteatrą, ir gotikos lobynus.
 • Jardin Albert I - tai Nicos širdyje esantis pavydėtino grožio parkas, kuriame rasite keletą labai gražių fontanų, mininičų graikų dievų galybę. Taip pat parke yra ir teatras atvirame ore, kuriame vyksta įvairūs koncertai bei pasirodymai.

Iš Nicos traukinių stoties vos per pusvalandį galite pasiekti Monaką, Antibus ir Kanus!

Nicos klimatas - jūrinis, šiltas. Žiemos metu Nicoje vidutiniškai 15°C, o vasarą temperatūra gali pakilti virš 30°C.  Lietingasis periodas - ruduo, o kitu metu pakankamai sausa ir labai saulėta. Jūros temperatūra žiemą apie 15°C, vasarą apie 23°C.

Įdomūs faktai apie Nicą:

 • Nicos uoste įvyko vienas iš krikščionybės stebuklų. Palestinoje daug kankinta ir galiausiai  nukirsdinta krikščionė mergina pagal tuometinius papročius buvo paguldyta ant plausto, kad ją sulestų paukščiai. Tačiau jos kūnas atplaukė į Nicos uostą visiškai sveikas. Tikima, kad plaustą gynė ir atlydėjo angelai.
 • XVIa. 3000 Nicos gyventojų buvo užpulti  20.000 Turkų flotilės. Po kelių savaičių apgulties tik keletas kareivių liko ginti Nicos tvirtovės, o viena moteris, nebežinodama ką daryti, vožė Turkui kareiviui  per galvą skalbimui naudojama lazda. Ji užmušė kareivį ir pagriebus Turkų vėliavą demonstratyviai ją pažemino. Po tokio pažeminimo turkai pasitraukė ir Nica buvo išgelbėta..
 • 1860m. Nicoje gyveno seras Tomas Koventras su žmona. Kadangi ji visuomet vėluodavo pietų, vyras ilgai nevalgęs pykdavo, todėl liepė miesto merui kas dieną vidurdienį iššauti patranką. Ši tradicija tęsiasi ir šiandien.

Nica yra vienas gražiausių miestų visoje Prancūzijoje, tad nieko nelaukite ir atitrūkite trumpam nuo kasdienybės. Rinkitės kitokį savaitgalį – aplankykite Nicą!

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius – Nica – Vilnius;
 • rankinis bagažas,  (iki 10kg);
 • 4 naktų apgyvendinimas Nicos centre, 3* viešbutyje “Bristol” su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • pervežimai;
 • draudimas;
 • stovėjimo aikštelė;
 • automobilio nuoma;
 • pagalvės mokestis –  1.50€ /parai (į kainą neįskaičiuota);
 • pervežimas: iš oro uosto iki stoties Nicoje nuolat važiuoja autobusas nr. 23 (tik nuo 1 Terminalo, tačiau tarp terminalų nuolat kursuoja nemokamas autobusas). Kelionės kaina ~ 2 Eur/asm..

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus