(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Lvovas

spausdinti programą Ukraina
4d.
LvovasLvovasLvovasLvovas
Rezervuoti

Kelionės programa

Miestas Liūtas – Lvovas – tai didžiausias miestas vakarų Ukrainoje. Lvovui jau 750 metų, o per tą laiką padangėse plazdėjo net keletas skirtingų vėliavų: be ukrainiečių, čia valdė Lenkai, kariavo Austrijos-Vengrijos Imperija, o taip pat Sovietai. Šis spalvingas miestas maloniai stebina savo architektūra bei kultūra: romantikos kupinos gatvės, istorija alsuojantys bažnyčių bokštai, prabangos kupini teatrai, jausmingieji gatvės muzikantai – tai nuostabusis Lvovas.

Šis miestas – tai tiltas tarp rytų ir vakarų. Nuo Lvovo iki Krymo yra tas pats atstumas, kaip iki Venecijos, taigi jis daugybę metų buvo prekybos ir kultūros centru. Daugiakultūrinis Lvovas – tai lyg deimantas Europos karūnoje.

Pasinaudojus šios dienos pasiūlymu, Jums priklausys savarankiška 4 dienų kelionė į spalvingąjį LVOVĄ, 3 naktų apgyvendinimas Lvovo centre, 3* viešbutyje JAM HOTEL su pusryčiais.

Skrydžio laikai:
Vilnius - Lvovas: 06:15 - 07:30
Lvovas - Vilnius: 08:05 - 09:20
Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei

Ką verta pamatyti Lvove:

 • Lvovo senamiestis (UNESCO) – tai išties spalvingas miesto istorinis centras, kuriame gausu nuostabaus grožio pastatų, aikščių ir parkų, bažnyčių ir vienuolynų, nuostabių gatvelių ir skersgatvių.
 • Rynok’o aikštė (UNESCO) – pagrindinė Lvovo aikštė, kuri yra laikoma miesto centru jau 500 metų. Čia žmonės susiburdavo dėl įvairių renginių, apsipirkinėdavo turguje. Aplink aikštę išsidėstę architektūros perlai – 44 namai, kurie atspindi XVI–XX a. architektūros tendencijas. Čia gausu muziejų, kavinukių ir galerijų, o taip pat stovi ir įspūdinga miesto rotušė. Nuo rotušės bokšto galima pamatyti bene visą miestą, tad nepatingėkit palipėti laiptais.
 • Armėnų apaštališkoji katedra – tai nacionalinė armėnų bažnyčia, pastatyta XIV amžiuje. Ši katedra – tai vienas seniausių pastatų mieste. Katedros fasadas gali didžiuotis armėnų klasikine architektūra, kuri sumišusi su gotikos bei romantikos elementais.
 • Didysis teatras – tai dar vienas iš Lvovo lobių. Šis operos ir baleto teatro pastatas laikomas vienu iš gražiausių Europoje. Prie jo prisilietė baroko pirštas, glostė renesanso ranka. Pastatas ir didingas, ir dailus. Tai prabanga alsuojantis statinys, kurio ne tik išorė, bet ir vidus atims jums žadą.
 • Tiems, kas domisi folkloru, vertėtų apsilankyti Taraso Ševčenkos folkloro muziejuje atvirame ore. Čia galima apžiūrėti tradicinę kaimo kultūrą: eksponuojami 100 senovinių trobų, tradiciniai rūbai, įrankiai, dirbiniai, instrumentai bei galybė kitų daiktų. Be ilgalaikės ekspozicijos čia papildomai rengiamos ir parodos.
 • Aukštoji pilis (Vysoky Zamok) – taip vadinasi kalno viršūnė Lvovo mieste. Nors anksčiau ant kalno pūpsojo fortas, tačiau čia neberasite jokios pilies. Ant kalno užkopti patariama norintiems pasiilsėti nuo triukšmingų gatvių ir pasigrožėti miestu iš viršaus, nes būtent ši vieta laikoma pačiu geriausiu miesto apžvalgos tašku.

Lvovo klimatas: šaltasis periodas tęsiasi nuo lapkričio iki kovo, o temperatūra gali nukristi iki -16°C. Vasaromis šilta, vidutinė temperatūra gali siekti 25°C. Klimatas drėgnas, taigi gali kartais palyti ar pustyti.

Įdomūs faktai apie Lvovą:

 • Lvovas, dar kitaip vadinamas liūto miestu (Leo - liūtas, polis - miestas). Lvovo gyventojai dar vadinami Leopolitanais .
 • Būtent šiame mieste buvo paleistas vienas pirmųjų Europoje tramvajų (1894 m.).
 • Lvovas  buvo vienintelis miestas pasaulyje, kuriame vienu metu gyveno net 3 skirtingi arkivyskupai: Romos katalikų, graikų ortodoksų bei armėnų katalikų.
 • 1574 m. Lvove Buvo išspausdinta pirmoji slavų abėcėlė.
 • Lvove yra daugiausiai kavinių vienam gyventojui: iš viso 1500 kavinių, o gyventojų apie 750.000.
 • Šiame mieste buvo išrasta pirmoji dujų lempa.

Pažinkite nuostabųjį Lvovą – jau dabar suplanuokite trumpą, bet įsimintiną kelionę į Ukrainą už itin patrauklią kainą! Čia norėsis sugrįžti dar ne kartą!

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- skrydis Vilnius — Lvovas — Vilnius;
- rankinis bagažas (mažas)*;
- 3 naktų apgyvendinimas Lvovo centre, 3* viešbutyje "Jam Hotel Lviv Hnatyka" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Pagalvės mokestis ~ 4 Eur asmeniui (mokamas vietoje)
- Papildomos paslaugos (pervežimai, draudimas, stovėjimo aikštelė, automobilio nuoma, pagalvės mokestis ~ 4 €/asm.).
- Pervežimas: iš oro uosto į viešbutį lengviausia nuvažiuoti taksi. Kaina į vieną pusę – ~6 €.
- Bagažo kainos (pageidaujantiems): didelis lagaminas iki 23 kg – nuo 52€ (į abi puses).

*dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

DĖMESIO!
- Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.
- Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus