Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Algarvė - Jardins da Rocha 3*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės

Viešbučio privalumai:
-Geras kainos ir kokybės santykis;
-Erdvūs kambariai;
-Netoli paplūdimio ir įvairių pasilinksminimo vietų.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Algarvė – Vilnius
- registruotas bagažas iki 15 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje „Jardins da Rocha“ pasirinktame numerio tipe;
- maitinimo sistema: „RO – be maitinimo“.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- asmeninės išlaidos.

 • Viešbučio aprašymas

  baseinas

  Viešbutį nuo paplūdimio skiria gatvė;

  Iki smėlio paplūdimio: ~90m.;

  Iki kurorto centro (Praja da Roša): ~100m.;

  Iki oro uosto (Faro): ~65km.

   

  Šis 3 žvaigždučių viešbutis yra įsikūręs šilčiausiame Portugalijos regione Algarvėje, netoli Atlanto vandenyno pakrantės. Jardins da Rocha viešbutis svečius žavi jaukiais kambariais, patyrusiais darbuotojais ir teikiamomis paslaugomis. Nuo šio viešbučio, keliautojai paplūdimį pasieks per 1 min. Jardins da Rocha viešbutis įsikūręs atogrąžų sode, o vos už 80 metrų yra Rocha ir Tres Castelos paplūdimiai, tad svečiai juos pasieks per kelias minutes. Iš Jardins da Rocha viešbučio kambarių balkonų  atsiveria unikalūs aplinkinių Portimao vietovių vaizdai.

   

  Jardins da Rocha viešbutis siūlo draugų kompanijai ir linksmų atostogų ieškantiems svečiams pritaikyta apgyvendinimą prie pat vandenyno – viešbutis yra netoli įvairių pasilinksminimo vietų. Suaugusiems patiks gerai prižiūrima baseino terasa, kurioje yra galimybė atsipalaiduoti ant čiužinių ar gultų. Pailsėjus prie baseino, svečiai laukiami Jardins da Rocha užkandinėje arba vos už 100 metrų įsikūrusiuose restoranuose, kuriuose galima paragauti įvairių portugališkų valgių.

   

  Jardins da Rocha kambariai, kurių yra 207 – erdvūs, tvarkingi ir turintys daug patogumų. Visuose standartiniuose kambariuose yra įrengti bevielis internetas, oro kondicionierius ir televizorius. Jardins da Rocha kambariuose svečiai turės galimybę pasigaminti savo maisto – juose yra virtuvėlė, kurioje yra mikrobangų krosnelė, elektrinė viryklė, šaldytuvas.  

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Išvyka visureigiais – Jei jums patinka nuotykiai, sėskite į visureigį ir pasivažinėkite po apylinkes, pasimėgaukite nuostabia diena! Atraskite Algarvės kaimelių magiją: savitas jų tradicijas ir nepakartojamus kraštovaizdžius. Susipažinsite su krepšių pynimu, apsilankysite tipiškame baltame Algarvės name, užsuksite į „Quinta do Freixo“ ūkį, kuriame galėsite paragauti tradicinio stipraus spiritinio gėrimo „medronho“ ir ekologiškų uogienių.

   

  Vakarinė Algarvė –Susipažinkite su Algarvės regionu! Šią dieną sužinosite ir pamatysite daugybę įdomybių. Aplankysite maurų sostinę Silvesą ir Monšikės kalnus. Pakilsite į Foją, kurios viršūnė siekia net 902 m virš jūros lygio, – iš čia atsiveria nuostabi panorama. Taip pat aplankysite Šv. Vincento iškyšulį – labiausiai į pietvakarius nutolusį Europos tašką, dar vadinamą pasaulio kraštu. Vėliau užsuksite į Lagosą, arba kitaip – Atradimų miestą. Vakarop sustosite pasigrožėti Ponta da Piedadės paplūdimiu, apsuptu aukštų uolų ir skardžių. Tai neabejotinai viena gražiausių vietų Algarvėje.

 • Praja da Roša

  Praja da Roša – nedidelis, tačiau labai gyvybingas kurortas, esantis apie 70 km nuo Faro oro uosto. Kurorto paplūdimys yra platus ir vaizdingas. Ilgiems pasivaikščiojimams pėsčiomis tinkamą pakrantę pamėgo jaunos šeimos ir poros. Kelių kilometrų ilgio paplūdimio ruožo įžymiausia vieta – Šv. Katerinos fortas (Fortaleza da Santa Caterina), statytas prieš 300 metų. Kiekvieną vakarą poilsiautojai renkasi ant jo terasų palydėti saulės. Ties paplūdimio riba įsikūrę viešbučiai, naktinės diskotekos ir lošimo namai. Vakarinėje Praja da Rošos miestelio pusėje esantis Praja do Vau kurortas yra vienas populiariausių vakarinės Algarvės paplūdimių. Anksčiau jį rinkdavosi turtingos portugalų šeimos, vasaras leidžiančios Algarvėje. Praja do Vau yra populiarus šeimų paplūdimys, nes vanduo čia ramus, o paplūdimio kokybė puiki. Nuo pagrindinio Praja do Vau paplūdimio einant rytų kryptimi per atoslūgį galima pasiekti Praja da Rošos paplūdimį. Vakaruose yra daug natūralių baseinėlių uolose bei įlankų. Palei paplūdimius einančių uolų viršumi galima nueiti net iki Alvoro kurorto.

 • Pastabos

  - nurodyta kainai galioja asmeniui;
  - pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti;
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase). Klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį;
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Keleivio asmens dokumentas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
  - Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje;
  - Oficialus viešbučio tinklalapis: www.jardinsdarocha.com
  - Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodytų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės