Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Apie mus

“Kelionių Laikas” yra kelionių organizatorius siūlantis išvykstamojo, atvykstamojo bei vietinio turizmo paslaugas. Turizmo srityje dirbame nuo 2002 metų, turime subūrę didelį puikiai savo darbą išmanančių ir jį mylinčių asmenų komandą.

Siūlome ne tik gausų poilsinių kelionių lėktuvu pasirinkimą, tačiau ir pažintines keliones autobusu po Lietuvą bei užsienį, keliones moksleiviams, kolektyvams, senjorams, kelionių dokumentų, vizų tvarkymą bei draudimo paslaugas.

            „Kelionių Laikas“ yra pripažintas „Sėkmingiausiu kelionių po Lietuvą rengėju“. Kiekvieną šeštadienį mūsų turistai gali rinktis bent iš aštuonių skirtingų maršrutų po Lietuvą bei iš kelių maršrutų pėsčiomis po Vilnių.  

            Viena stipriausių įmonės darbo sričių - kelionės kolektyvams. Maršrutai bei kelionės poreikiai individualiai derinami su kiekvienu kolektyvu. Paslaugos teikiamos kolektyvams iki 300 žmonių. Grupes lydi kompetentingas išvykos vadovas, užtikrinantis sklandžią kelionės eigą bei aukščiausią paslaugų suteikimo lygį. Kasmet „Kelionių Laikas“ aptarnauja daugiau nei 100 kolektyvų iš visos Lietuvos.

Žinių trokštantiems keliautojams siūlome platų pažintinių kelionių autobusu bei lėktuvu į užsienį pasirinkimą. Keliaujame patogiais autobusais, klientų patogumui atrenkame tik tiesioginius skrydžius, o grupes visuomet lydi lietuviškai kalbantys gidai, paruošę kruopščiai sudėliotus maršrutus. Taip pat, norintiems atitrūkti nuo kasdienybės ir savaitgalį praleisti gurkšnojant kavą užsienio šalies sostinėje, „Kelionių Laikas“ siūlo išskirtines savaitgalio keliones, kurios paliks tik puikiausius įspūdžius.

Norite keliauti ir Jūs? Mūsų kelionių ekspertų komanda pasiruošusi Jums padėti. Patarsime bet kokiais kelionių klausimais bei surasime pačius geriausius pasiūlymus!