Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Aristokratiškoji Viena ir Bratislava (su plaukimu Dunojumi)4 d.

Viešbutis Bratislavos centre!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

549 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Atraskite legendomis ir mitais apipintą Bratislavą, istorinį miesto centrą ir išgirskite įspūdingą šalies istoriją. Praeidami pro senąją rotušę nusifotografuokite su Napoleono kareiviu ir sugalvoję norą patrinkite garsiojo, vieno iš miesto simbolių tituluojamo Čumil šalmą. Nepamirškite paragauti ir tradicinių auksaspalvių slovakiškų spurgų. 

Kelionės datos

2024-09-21 – 2024-09-24

liko 16 viet.

549 € Pirkti

2024-10-05 – 2024-10-08

vietų yra

549 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydžiai Kaunas – Bratislava – Kaunas;
 • Rankinis bagažas (kuprinė) 40x20x25. Dėl papildomo bagažo kreiptis į kelionių organizatorių.
 • Lydintis kelionės vadovas iš Lietuvos;
 • ekskursinė programa;
 • nakvynės su pusryčiais Bratislavoje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • asmeninės išlaidos;
 • viešasis transportas;
 • lankytini objektai ~20 Eur ;
 • traukinys į Vieną ir atgal ~20 Eur;
 • miesto mokestis - 4 eur nakčiai;
 • tradicinis folkloro vakaras - 50 Eur (būtina užsakyti iš anksto);
 • išvyka laivu Dunojumi į Devino pily - 50 Eur (būtina užsakyti iš anksto);
 • Priemoka už vienvietį numerį - 150 Eur;

Pastabos

- Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Aviabilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis kelionių agento prieš kelionės įsigyjimą.
-Praradus kelionės metu naudojamą audio įrangą - bauda 60 Eur.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (kaip nurodyta asmens dokumente), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.

Visur galima atsiskaityti kortele, tačiau rekomenduojame turėti grynųjų. 
 
Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius gali būti koreguojami dėl nenumatytų priežasčių. Kelionės organizatoriai pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (ypatingi gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės ir kt.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios.
 
Rekomenduojame kelionės metu apsidrausti medicininiu draudimu ir/ar nuo nelaimingų atsitikimų. Draudimą galima įsigyti ir agentūroje. Dirbame su BTA. Europos sveikatos draudimo kortelės galioja tik būtinajai pirmajai pagalbai valstybinėse įstaigose. 

Nuolaidos taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Kelionės programa

 • 1

  Kaunas - Bratislava. Pažintinis Bratislavos turas

  Bratislava Bratislava castle

  Susitikimas oro uoste Kaune. Skrydis iš Kauno oro uosto į Bratislavą (Slovakija). Viešuoju transportu vyksime į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje dviviečiuose kambariuose. Trumpas poilsis. Įsikūrę viešbutyje keliausime pėsčiomis į ekskursiją su lydinčiu vadovu - gidu po Bratislavą, nedidelį, bet didžiausią šalies miestą - Slovakijos sostinę, išsidėsčiusią prie Dunojaus upės. Tai vienintelė Europos sostinė, kuri ribojasi su dviem kitomis šalimis – Vengrija ir Austrija.

  Aplankysime įspūdingiausią Bratislavos įžymybę – Šv. Martyno katedrą, kuri kartu su Bratislavos pilimi yra būdingas miesto simbolis. Netoliese yra ir Bratislavos pilis, kuri žinoma dėl joje gyvenusių keltų valdovų, Didžiosios Moravijos magnatų ir Vengrijos karalių. Grįžę į miesto centrą iš išorės apžiūrėsime įspūdingą Rotušę, vėliau Slovakijos nacionalinį teatrą - vieną svarbiausių Slovakijos kultūros institucijų. XIX a. antroje pusėje pastatytą elegantišką neorenesansinį pastatą suprojektavo garsi Vienos architektų pora Ferdinandas Fellneris ir Hermannas Helmeris, jų darbais galima pasigrožėti ir kituose Europos miestuose: Budapešte, Zagrebe, Berlyne, Vienoje ir t.t. Artėsime prie pagrindinės miesto aikštės, esančios senamiestyje. Tai populiari turistų lankoma vieta, kurią supa restoranai, prekybos galerijos, kur parduodama daug suvenyrų, yra baroko laikotarpio dvarai ir rūmai. Anksčiau ši vieta buvo vadinama „Turgaus aikšte“, nes čia vyko miesto mugės. Viduryje yra XVI amžiaus Rolando fontanas, kuris pasirodė imperatoriaus Maksimiliano II karūnavimo išvakarėse. Visai netoliese yra Schöne Náci skulptūra. Ignacas Lamaras, žinomas kaip Schöne Náci, išgarsėjo dėl savo pomėgio vaikščioti Bratislavos senamiesčio gatvėmis pasipuošus elegantišku kostiumu ar aksominiu fraku ir skrybėle. Ignacas nusilenkdavo damoms, įteikdavo joms gėlių ir dainuodavo. Taip pat kiek paėjėjus gatvele pamatysime dar vieną iš daugelio Bratislavos senamiestyje esančių statulų ir labiausiai fotografuojamų objektų Bratislavoje. Statulos vardas – Čumil, slovakų kalboje šis žodis reiškia „stebėtoją“. Užtenka pažvelgti į Laurinská ir Panská gatvių sankryžą, kad suprastumėte, kodėl jis vadinamas „stebėtoju“.

  Taip rekomenduosime aplankyti UFO apžvalgos bokštą (mokama), kur nuo 95 metrų aukščio apžvalgos aikštelės atsiveria net 100 km. panorama. Ši apžvalgos aikštelė yra neatsiejama Bratislavos miesto dalis, ją galima rasti kone ant kiekvieno atviruko. Aikštelę kasmet aplanko tūkstančiai iš užsienio atvykusiųjų turistų ir vietiniai lankytojų.

  Vakare laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Bratislavos centre.

   

 • 2

  Viena

  Viena  Schloss Belvedere

  Pusryčiai. Po pusryčių važiuojame traukiniu į Austrijos sostinę – imperatoriškąją Vieną. Atvykę į Vieną, aplankysime didingąjį Belvederio rūmų kompleksą – princų vasaros rezidenciją, kurią sudaro dveji barokinio stiliaus rūmai, pastatyti vienas prieš kitą ant nuožulnios kalvos. Juos skiria prancūziško stiliaus sodai su statulomis, fontanais, terasomis. Žemutinio Belvederio rūmai pastatyti 1714-1716 metais. Dauguma pastato patalpų yra atviros lankytojams. Turistams leidžiama apžiūrėti valgomąjį, veidrodžių salę, miegamąjį kambarį, auksinį kabinetą – nedidelį, bet prabangiai dekoruotą kambarį. Aukštutinio Belvederio rūmuose, esančiuose pietinėje dalyje, veikia paveikslų galerija, kurioje eksponuojami Austrijos menininkų darbai. Šio pastato eksterjeras kur kas įspūdingesnis negu žemutinio Belvederio rūmų – fasadą puošia įmantrios skulptūros ir ornamentai. Esant norui, aplankysime netoliese esantį Botanikos sodą, įkurtą XVIII amžiuje šalia Belvederio rūmų. Šiandien sodas apima net 8 hektarų teritoriją. Visa teritorija suskirstyta pagal temines ir geografines sritis, kuriose galima pamatyti apie 9000 augalų rūšių, įskaitant nedidelį Alpių sodą, Bambukų giraitę. Po trumpos atokvėpio pertraukėlės keliausime toliau į senamiestį.

  Pėsčiomis apeisime nemažą senojo miesto dalį, kurioje spabtelėsime pasigerėti neoromantizmo stiliaus Operos rūmais, pastatytais nugriautos miesto sienos vietoje. Visai netoli nuo jų sukonstruota Vienos ringo puošmena – Parlamento rūmai, primenantys antikinę šventovę. Vos po kelių minučių išvysime neogotikinę rotušę, kurios įspūdingas 98 metrų bokštas raižo dangų. Ekskursija po miestą negalėtų praeiti nepamačius miesto simboliu laikomų Hofburgo rūmų. XIII a. menantis pastatų kompleksas yra tituluojamas vienais didžiausių rūmų kompleksų visame pasaulyje. Apsilankysime priešais rūmus sukonstruotoje Didvyrių aikštėje, skirtoje asmenims, žuvusiesiems per I-ąjį pasaulinį karą. Pasiekę centrinę Šv. Stepono aikštę grožėsimės gotikine katedra, kurią per metus aplanko daugiau kaip milijonas turistų iš įvairių pasaulio šalių. 

  Laisvu laiku paragausime garsiosios Vienos kavos arba Vienos šnicelio. Traukiniu grįšime į Bratislavą. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Bratislavos centre.

   

 • 3

  Išvyka laivu Dunojumi į Devino pilies griuvėsius

  Devino pilis

  Po pusryčių siūlome išvyką laivu Dunojumi į Devino pilies griuvėsius (Bratislava-Devin-Bratislava). Išvykos trukmė (~4 val.)

  Kruizas laivu prasideda nuo istorinės Bratislavos dalies. Grožėdamiesi krantinės ir Bratislavos pilies vaizdais plauksime Naujojo tilto link, Lafranconi ir sustosime ties Devino pilimi.

  Viduramžių pilis Devinas (XII-XVI am.) yra nacionalinis kultūros paminklas. Pilis pastatyta ant kalvos – 212 m virš jūros lygio. Ji buvo pastatyta buvusios romėnų stovyklos ir Didžiosios Moravijos gyvenvietės vietoje. Dar 864 metais ji buvo žinoma kaip Dowina. 1809 m. Napoleono kariuomenė pilį susprogdino. Šiandien čia galite rasti archeologijos muziejų ir įspūdingus pilies griuvėsius. Iš viršutinės pilies, atsiveria nepamirštamas vaizdas į Austrijos Alpių priekalnes. Apžiūrėję pilį, po pietų, grįžtame į Bratislavą. Laisvas laikas Bratislavoje.

  Siūlome sudalyvauti tradiciname folkloro vakare su šokiais ir dainomis, paskanauti slovakiško maisto bei gėrimų. Nakvynė viešbutyje Bratislavos centre.

 • 4

  Bratislava - Kaunas

  Anksti ryte išsiregistruojame iš viešbučio. Išvykstame į Bratislavos oro uostą. Skrydis į Kauną.

Atsisiųsti programą

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2024-09-21 – 2024-09-24

liko 16 viet.

549 € Pirkti

2024-10-05 – 2024-10-08

vietų yra

549 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės