Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Bratislava4 d.

Su pusryčiais

Naujiena!

nuo 225 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis

Bratislava – tai nedidelis, bet didžiausias šalies miestas bei Slovakijos sostinė, išsidėsčiusi prie Dunojaus upės ir vienintelė Europos sostinė, kuri ribojasi su dviem kitomis šalimis – Vengrija ir Austrija. Šio miesto pavadinimas kilęs iš senovės germanų kalbos žodžio „Bratislava“, kuris reiškia „šlovės gynėjas“.

Nors Bratislava yra viena iš jaunesnių Europos sostinių, tačiau ji turi turtingą istoriją, siekiančią daugiau kaip 2000 metų. Miesto teritorijoje buvo apsigyvenę senovės keltai, kurie yra žinomi dėl karinių ir apsauginių stovyklų statybos bei Biatec monetų kalimo. Žodis „Biatec“ manoma, kad yra kilęs iš karaliaus vardo, kuris buvo vaizduojamas ant keltų kalamų monetų. Bratislava taip pat buvo ir Vengrijos karalystės sostinė, šis miestas tapo Habsburgų šeimos Vengrijos valdovų karūnavimo miestu.

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymo kaina galioja tik užsakant dviems asmenims skirtą kambarį. Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.

- Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
-
 Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

Kelionės datos

2024-06-15 – 2024-06-18

249 € Pirkti

2024-06-22 – 2024-06-25

259 € Pirkti

2024-07-06 – 2024-07-09

225 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydis:

Kaunas 08:45 - Bratislava 09:20;

Bratislava 05:45 - Kaunas 08:20.

Bagažas: rankinis bagažas - mažas 1 vnt. (40x25x20cm);

3 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje Ibis Bratislava Centrum  su pusryčiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, civilinis, bagažo ir kita);
- Automobilio nuoma;
- Pervežimai. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Dėl tikslios informacijos teirautis agentūroje.
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos teirautis agentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje.
- Pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 15 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) 
- Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 25 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto);

-Turistinis mokestis mokamas vietoje.

 • Viešbučio aprašymas

  *3 viešbutis Ibis Bratislava Centrum

  Šis 3* viešbutis Ibis Bratislava Centrum yra pilies kalno pašonėje, ramioje gatvėje, vos kelios minutės pėsčiomis nuo miesto centro. Viešbutyje yra 120 kambarių, kurie nesudėtingai pasiekiami liftu. Vestibiulyje esančios registratūros įvairiomis kalbomis bendraujantys darbuotojai pasiruošę padėti jums įsiregistruoti ir išsiregistruoti. Viešbutyje teikiamos bagažo saugojimo, seifo, pervežimo, kambarių tarnybos ir monetomis valdomos skalbyklos paslaugos. Belaidis internetas bendrose patalpose (be papildomo mokesčio) leidžia svečiams palaikyti užtikrintą ryšį. Svečiams siūlomos automobilių stovėjimo aikštelės: garažas (mokamas) ir automobilių stovėjimo aikštelė (mokama).

  Kambariuose veikia oro kondicionieriai ir centrinis šildymas. Jaunesniems svečiams galima užsisakyti vaikiškų lovų. Yra rašomasis stalas. Svečių patogumui suteikiamas lyginimo komplektas. Taip pat yra telefonas, palydovinė televizija, radijas ir belaidis internetas. Vonios kambariuose yra dušai, vonios ir plaukų džiovintuvai. Viešbutyje yra šeimyniniai kambariai ir kambariai nerūkantiems.

  Valgomojo zonoje yra restoranas ir valgomasis. Skanūs, gausūs ir sotūs pusryčiai suteikia energijos likusiai dienos daliai. Regioninės ir tarptautinės virtuvės patiekalai bei savitarnos šviežių salotų stalas siūlomas pietums „La Table" restorane. Viešbučio baras veikia visą parą.

  Oro uostas: 9,0 km

  Centras: 0,3 km

 • Lankytini objektai

  Šv. Martyno katedra

  Pati įspūdingiausia Bratislavos įžymybė – Šv. Martyno katedra, kuri kartu su Bratislavos pilimi yra būdingas miesto simbolis. Šioje katedroje buvo karūnuota 11 Vengrijos karalių ir 8 karalienės. Ant šiaurinės šventovės sienos galima rasti vardų sąrašą, kuris nėra baigtinis, iš viso šventykloje įvyko 19 karūnacijų.

   

  Bratislavos pilis (Slovakijos nacionalinis muziejus – istorijos muziejus)

  Bratislavos pilis žinoma dėl joje gyvenusių keltų valdovų, Didžiosios Moravijos magnatų ir Vengrijos karalių. Pilis išgyveno pakilimo ir nuosmukio laikotarpius. O, muziejuje sukaupta kolekcija atspindi Slovakijos visuomenės raidą nuo viduramžių iki šių dienų. Taip pat yra kaupiama bei tvarkoma numizmatikos kolekcija nuo seniausių laikų iki dabar bei kolekcijos, kuriose dokumentuojama Slovakijos gyventojų užsienyje istorija ir etnologinė raida.

   

  Slovakijos nacionalinis teatras

  Šis teatras yra viena svarbiausių Slovakijos kultūros institucijų, kuri savo istoriją pradėjo dar XIX a. pabaigoje istoriniame ir gražiame pastate Bratislavos centre. XIX a. antroje pusėje pastatytą elegantišką neorenesansinį pastatą suprojektavo garsi Vienos architektų pora Ferdinandas Fellneris ir Hermannas Helmeris, jų darbais galima pasigrožėti ir kituose Europos miestuose: Budapešte, Zagrebe, Berlyne, Vienoje ir t.t.

   

  Primatų rūmai

  Šie rūmai yra vieni gražiausių klasicistinių pastatų Slovakijoje. Paveikslų galerijoje galima rasti eksponuojamus Vengrijos valdovų portretus. Įspūdingą galerijos dalį sudaro šešių gobelenų, rastų rekonstruojant rūmus, kolekcija. Rūmuose galima apžiūrėti Reprezentacinę, Veidrodžių salę bei penkis salonus, apstatytus senoviniais baldais ir pavadintus pagal sienų spalvą – žalia, raudona, ruda, auksinė ir mėlyna.

   

  Čumil statula

  Tai viena iš daugelio Bratislavos senamiestyje esančių statulų ir iš tiesų vienas iš labiausiai fotografuojamų objektų Bratislavoje. Statulos vardas – Čumil, slovakų kalboje šis žodis reiškia „stebėtoja“. Užtenka pažvelgti į Laurinská ir Panská gatvių sankryžą, kad suprastumėte, kodėl jis vadinamas „stebėtoju“. Bronzine statula su šypsena veide ir iškišta galva iš po šulinio dangčio yra populiari tiek tarp turistų, tiek tarp vietinių gyventojų. Legenda pasakoja, kad tiems, kurie palies šio vyro galvą, išsipildys noras, jei pavyks jį amžinai išlaikyti paslaptyje.

   

  Hviezdoslav aikštė

  Tai didžiausia Bratislavos istorinio centro aikštė. Ji buvo pavadinta žmogaus, kurio statula stove aikštės centre, vardu: Pavol Országh – Hviezdoslav. Hviezdoslav yra labai svarbi figrūra Slovakijos istorijoje, jis tapo sėkmingu rašytoju, poetu, teisininku, politiku, vertėju, paprasčiausiai vienu iš pagrindinių XIX a. pabaigos ir XX a. pradžios slovakų kultūrinio ir literatūrinio gyvenimo veikėjų.

   

  Mėlynoji bažnyčia – Šv. Elžbietos bažnyčia

  Ši bažnyčia oficialiai žinoma kaip Šv. Ežbietos bažnyčia, tačiau dėl suprantamų priežasčių paprastai vadinama tiesiog „Mėlynąja bažnyčia“, tai patraukliausias Bratislavos moderno, kitaip art nouveau, stiliaus pastatas. Ši vienanavė bažnyčia buvo pastatyta XX a. prad. Iš pradžių jos fasadas buvo nudažytas pastelinėmis spalvomis, bet tik vėliau bažnyčia įgavo jai būdingą mėlyną spalvą.

   

  Hanso Kristiano Anderseno statula

  Tai vienas geriausiai žinomų ir mylimiausių rašytojų pasaulyje, o jo pasakos, kurios buvo išverstos į ne vieną pasaulio kalbą, tokios kaip „Bjaurusis ančiukas“, „Mažoji undinėlė“, „Coliukė“ ir kitos, yra daugelio vaikystės dalis, todėl statula yra daugiau nei tik garsiosios Bratislavos Hviezdoslavovo aikštės puošmena.

   

  Grasalkovičių rūmai

  Šie roroko stiliaus vasaros rūmai buvo pastatyta 1760 m. Vengrijos karališkųjų rūmų pirmininkui bei imperatorienės Marijos Teresės patarėjui grafui Antonui Grasalkovičiui. Kadaise šie rūmai buvo populiari aristokratų renginių organizavimo vieta. Dabar šie rūmai yra Slovakijos Respublikos prezidento rezidencija.

   

  Grasalkovičių rūmų sodas

  Už rūmų atsiveria didžiulis prancūziško stiliaus sodas. Čia rasite imperatorienės Marijos Teresės statulos kopiją ir fontaną „Jaunystė“. Įdomus faktas, kad šiame sode daug garsių pasaulio politikų sodino medžius kaip draugystės ir bendradarbiavimo su Slovakija simbolį.

   

  UFO apžvalgos aikštelė

  Nuo 95 metrų aukščio apžvalgos aikštelės atsiveria net 100 km panaroma. Ši apžvalgos aištelė yra neatsiejama Bratislavos miesto dalis, jį galima rasti ant kiekvieno atviruko. Aištelę kasmet aplanko tūkstančiai iš užsienio atvykusiųjų ir vietiniai lankytojai.

   

  Schöne Náci skulptūra

  Ignacas Lamaras, žinomas kaip Schöne Náci, išgarsėjo dėl savo pomėgio vaikščioti Bratislavos senamiesčio gatvėmis su elegantišku kostiumu, aksominiu fraku ir skrybėle. Ignacas nusilenkdavo damoms, įteikdavo joms gėlių ir dainuodavo. Jis sveikindavosi su jomis trimis kalbomis: slovakiškai, vegriškai ir vokiškai, sakydamas: „Bučiuoju jums ranką“.

   

  Rotušė

  Šioje vietoje stovi pastatų kompleksas, kuris atspindi unikalią XIV – XX a. architektūrinę raidą.

   

  Meno galerija „Nedbalka“

  Šios galerijos istorija prasidėjo nuo kolekcionavimo aistros ir vizijos, kuri neįmanomus dalykus pavertė realybe. Trys filantropai - sutuoktiniai Miloslava ir Peteris Paškovci ir Artūras Bartošekas - nusprendė skatinti Slovakijos meno kultūrą, ir taip gimė didelės ir stabilios institucijos projektas, kuri visuomenei atvėrė privačią Slovakijos meno kolekciją. Galerijos tikslas - supažindinti lankytojus su Slovakijos didžiųjų menininkų, kurie sukūrė dalį jų kultūros paveldo, darbais. Čia rasite daugiau nei tūkstantį skirtingų meno darbų, kuriuos sukūrė 83 svarbūs Slovakijos menininkai. Nuolatinėje ekspozijoje yra eksponuojama šimtas šešiasdešimt skulptūrų ir paveikslų.

 • Transportas

  Iš oro uosto į miesto centrą galima nuvykti autobusu arba taksi. Kelionė nuo oro uosto iki miesto centro su autobusu jums užtruks apie 30 min. 61 autobusas važiuoja nuo 04:40 iki 23:30. Bratislavos oro uosto autobusų stotis yra už pagrindinio terminalo pastato, šalia taksi stovėjimo aikštelės priešais atvykimo salę. Kaina suaugusiems 1,20 Eur, vaikams arba senjorams 0,60 Eur. Jei į oro uostą ar iš jo reikia nuvykti naktį, galite važiuoti N61 autobusu.

  Taksi iš Bratislavos oro uosto į miesto centrą važiuoja apie 20 minučių, o kaina, priklausomai nuo vairuotojo įkainio, svyruoja nuo 15 iki 20 eurų. Naktį kainos gali būti ir didesnės.

 • Maistas

  Bratislavos tradicinio maisto turas

  Keliaukite per tradicinius miesto restoranus, kuriuos mėgsta vietiniai gyventojai. Juose galėsite paragauti geriausių ir unikaliausių slovakų patiekalų. Vietinis gidas papasakos daug įdomių faktų ir istorijų apie lankytinas vietas. Į kainą įskaičiuota: visų patiekalų degustacija (užkandis, sriuba, pagrindinis patiekalas), Bratislavos suktinukai (tradicinis pyragaitis su aguonų ir graikinių riešutų įdaru), rankų darbo Praline šokoladinių saldainių degustacija, vietinis alus, Slovakijos vynas, juodųjų serbentų vynas ir medaus vynas, Tatrų arbata – 52 % žolelių likeris, Kofola – vietinė kola (nealkoholinis gazuotas žolelių gėrimas), vietinis gidas, individualus aptarnavimas per trijų valandų degustaciją bei patarimai, ką pamatyti it nuveikti Bratislavoje.

  Plačiau: https://www.taste-bratislava.com/bratislava-traditional-food-tour/

 • Klimatas

  Vidutinė sausio mėnesio temperatūra yra nuo -1 ° C iki -4 ° C, kalnuotose vietovėse temperatūra žemesnė nei -10 ° C. Liepos mėn. vidutinė temperatūra laikosi nuo +19 C iki +21 C, kalnuose -  +8 C. Gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiai yra tinkamiausias laikotarpis įdomioms atostogoms Slovakijoje.

 • Pastabos

  Kelionėms į šią šalį tinkami dokumentai

  • Lietuvos Respublikos pasas
  • Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK)

  Planuojantiems kelionę Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susipažinti su kelionės rekomendacijomis, atvykimo į užsienio valstybę sąlygomis, galinčiomis turėti įtakos keliaujančiųjų planams ir kelionės saugumui. Visą informaciją rasite čia: https://keliauk.urm.lt/location/slovakija

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2024-06-15 – 2024-06-18

249 € Pirkti

2024-06-22 – 2024-06-25

259 € Pirkti

2024-07-06 – 2024-07-09

225 € Pirkti

2024-07-13 – 2024-07-16

245 € Pirkti

2024-08-03 – 2024-08-06

235 € Pirkti

2024-08-17 – 2024-08-20

249 € Pirkti

2024-09-07 – 2024-09-10

265 € Pirkti

2024-09-14 – 2024-09-17

265 € Pirkti

2024-10-12 – 2024-10-15

269 € Pirkti

2024-10-19 – 2024-10-22

265 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Burgtheater  Viena

Aristokratiškoji Viena ir Bratislava (su plaukimu Dunojumi)

Viešbutis Bratislavos centre!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • 549 €

Kipras1
 • nuo 355 €

Orava pilis

Slovakijos gamtos turtai

4 dienos/ 3 nakvynės

 • nuo 329 €

Kroatija 2
 • nuo 485 €

Uostas  Malaga

Poilsis Malagoje

Skrydis iš Kauno oro uosto

 • nuo 309 €