Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Jungtinių Arabų Emyratų stebuklai (JAE)9 d.

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

nuo 2499 € 5 % 2374 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Rekomenduojame
 • Savaitės pasiūlymai

Jungtiniai Arabų Emyratai – kontrastų šalis, kurioje susikerta pasaulyje vienos pažangiausių technologijų ir per amžius nesikeinčiančios tradicijos. Šios pažintinės kelionės metu aplankysime žinomiausius JAE objektus.

Mūsų kelionė prasidės JAE sostinėje Abu Dabyje, kurioje grožėsimės puikia architektūra ir pasaulinio garso Abu Dabio Luvro muziejumi, lankysime Prezidento rūmus bei vieną didžiausių pasaulyje Šeicho Zaido mečetę. Taip pat vyksime į Al Ain istorinį miestą, kuris yra išskirtinis ne tik savo architektūriniais paminklais, bet ir Al Ain oaze bei vieninteliu išlikusiu JAE tradiciniu kupranugarių turgumi.

Kelionės antrą dalį praleisime Dubajuje, kur dangoraižiai, prabangūs prekybos centrai ir sudėtingos inžinerinės konstrukcijos sudarys įspūdingą kontrastą tarp šiuolaikinio, modernaus miesto ir jį supančios Arabijos dykumos. Dubajuje kilsime į aukščiausią pasaulio pastatą Burj Khalifa, lankysimės vieninteliame pasaulyje 7* Burj Al Arab viešbutyje, nusikelsime į 2071 metus Ateities muziejuje.

Kelionės datos

2024-11-23 – 2024-12-01

vietų yra

2499 € Pirkti

ieškoma pavienė moteris

2025-01-18 – 2025-01-26

vietų yra

2499 € -5 % 2374 € Pirkti

2025-02-01 – 2025-02-09

vietų yra

2499 € -5 % 2374 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Dubajus – Vilnius;
- bagažas: rankinis bagažas iki 8 kg (55x40x23 cm) ir registruotas 23 kg bagažas;
- transportas;
- 7 naktys 4* viešbučiuose;
- pilnas maitinimas: 8 pusryčiai, 7 pietūs ir 7 vakarienės;
- kelionės vadovas iš Lietuvos;
- vietiniai gidai;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas;
- lankomi objektai/pramogos: pasikėlimas į Burj Khalifa, Abu Dabio Luvro muziejus, Sheikh Zayed Grand mečetė, Dubai Frame, Ateities muziejus ir kiti programoje numatyti muziejai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- *pažymėti objektai/pramogos ~ 280 EUR;
- priemoka už vienvietį kambarį – 450 EUR;
- arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nenumatytos išlaidos;
- sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios kainos kreiptis į kelionių agentą;
- medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimai;
- pagalvės mokestis viešbučiuose 40 EUR.

Pastabos

- Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis;
- aukščiau pateiktos kainos asmeniui dviviečiame numeryje. Esant kitiems pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agentūrą
- skrydžio bilietai išperkami po kelionės apmokėjimo. Įmoka už lėktuvo bilietus yra negrąžinama;
- organizatorius neatsako už įėjimo į numatytus objektus kainų pokyčius. Pasikeitus kainoms, gali būti paprašyta priemoka;
- perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį;
- į JAE galima vykti tik turint galiojantį pasą. Reikalaujama, kad LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn.po kelionės pabaigos.

Kelionės programa

 • 1

  Skrydis (Vilnius – Dubajus)

  Vėlyvą vakarą tiesioginis naktinis skrydis iš Vilniaus į Dubajų (VNO – DXB 23:55 – 08:30 (+1)). Susitinkame Vilniaus oro uoste 21:45.

 • 2

  Abu Dabis

  Louvre museum and Abu Dhabi  JAE

  Atskridus ryte į Dubajų, papusryčiausime ir vyksime į JAE sostinę Abu Dabį. Čia pirmiausiai važiuosime į Saadiyat salą, kur aplankysime vieną žinomiausių sostinės vietų – Abu Dabio Luvro muziejų, kuris yra laikomas Prancūzijos didžiausiu kultūriniu projektu už Prancūzijos šalies ribų. Siekiant suartinti Vakarų ir Rytų meną, muziejuje eksponuojami klasikiniai šedevrai bei šiuolaikinis arabų menas. Tai didžiausias meno muziejus visame Arabijos pusiasalyje. Taip pat šalia Abu Dabio Luvro muziejaus pamatysime statomą vienintelį Azijoje Gugenhaimo muziejų. Pietūs viešbutyje. Norintys turės galimybę nuvykti į Formule 1, varžyboms naudojamą, Yas Island trasą*. Vakarienė ir nakvynė iešbutyje Abu Dabyje.

 • 3

  Abu Dabis

  Sheikh Zayed mečetė, Abu Dabis

  Po pusryčių viešbutyje pratęsime pažintį su JAE sostine. Šią dieną pradėsime nuo apsilankymo Sheikh Zayed Grand mečetėje. Tai viena didžiausių mečečių pasaulyje, kurioje gali tilpti daugiau nei 30 tūkst. maldininkų. Vėliau ekskursiją tęsime link Abu Dabio miesto centro, kur aplankysime JAE prezidento rūmus* ir Paveldo kaimelį. Papietavus keliausime pro įspūdingą Abu Dabio promenadą, kur turėsime progą pamatyti nuostabią panoramą į sostinę, kurios pakrantė nusėta mečetėmis, stikliniais biurų pastatais ir elegantiškais daugiaaukščiais.  Vakarienė ir nakvynės viešbutyje Abu Dabyje.

 • 4

  Al Ain

  AL AIN Camel market  JAE

  Pusryčiai viešbutyje. Šiandien keliaujame į istorinį Al Aino miestą, esantį Hadžaro klanuose. Al Ain – vienas seniausių JAE miestų, tad nenuostabu, kad tai vieta turtinga ne tik istorija, bet ir tradicijomis. Turėsime progą pasivaikščioti Al Aino oazėje*, kuri tūkstančius metų buvo svarbi karavanų stotelė senoviniuose  Arabijos pusiasalio prekybos keliuose. Papietavus aplankysime Al Ain rūmus*, kurie yra svarbiausia kultūros vieta mieste ir Jahili fortą*, kuris yra geriausiai išlikęs Islamo karinės architektūros pavyzdys. Taip pat Al Aine pamatysime vienintelį JAE išlikusį kupranugarių turgų. Vakarienė viešbutyje ir nakvynė Abu Dabyje.

 • 5

  Dubajus

  JAE  Panorama of Dubai Marina

  Po pusryčių viešbutyje, paliksime Abu Dabį ir keliausime į Dubajų, kur ekskursijos metu sužinosime kaip kuklus žvejų miestelis, įsikūręs prie Dubajaus upelio, tapo pasaulyje žinomu metropoliu. Taip pat pamatysime pagrindinius senojo Dubajaus objektus: apsilankysime istoriniame Bastakijos (Al Bastakiya) rajone, kuriame yra seniausias pastatas Dubajuje – Al-fahidi fortas. Taip pat apsilankysime netoliese esančiame Shindagha muziejuje. Vėliau turėsime progą pasinaudoti vandens taksi, vietinių vadinamais abra, ir besigrožint nuostabia miesto panorama plaukti į Deiros rajoną, kuriame yra didžiausias Dubajuje aukso ir prieskonių turgus. Tuo pačiu nepraleisime progos pamatyti Zabelio (Zaabeel) rūmų, kuriuose reziduoja Dubajaus emyrato šeichas. Papietavus norintys galės leistis į džipų safari Arabijos dykumoje*. Visureigiais skrosime aukštas smėlio kopas kol atvyksime į stovyklavietę, kuri vakarieniausime. Stebėsime ugnies ir tradicinių šokių pasirodymus. Pagrindinis vakaro akcentas – arabiškas saulėlydis. Nakvynė Dubajuje.

 • 6

  Dubajus

  Burj Al Arab

  Papusryčiavus tęsime pažintį su JAE didžiausiu miestu. Šiandien lankysimės Ateities muziejuje, kuriame nusikelsime į 2071 metus. Taip pat turėsime progą pasigrožėti Dubajaus miesto panorama iš Dubai Frame muziejaus apžvalgos aiktelės. Po pietų norintys galės dalyvauti ekskursijoje po vienintelį pasaulyje 7 žvaigždučių Burj Al Arab viešbutį*. Vakarienė viešbutyje ir nakvynė Dubajuje.

 • 7

  Dubajus

  Burj Khalifa in Dubai  JAE

  Pusryčiai viešbutyje. Dieną pradėsime nuo vienos žinomiausių vietų Dubajuje ir aukščiausio pastato pasaulyje – Burdž Chalifa (Burj Khalifa) dangoraižio, į kurį mes pasikelsime. Tuo pačiu apsilankysime didžiausiame prekybos centre pasaulyje – Dubai Mallkuriame veikia net 1200 parduotuvių. Čia norintys galės apsilankyti Dubajaus akvariume*, kuris yra įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Vėliau keliausime iki ikoninės Džumeiros palmės (Palm Jumeirah) – dirbtinės palmės formos salos, dar kitaip vadinamos aštuntuoju pasaulio stebuklu. Čia pamatysime žinomiausią salos viešbutį Atlantis The Palm. Pietūs ir laisvas laikas poilsiui. Norintys vakare galės vykti į pasiplaukiojimą Dubajaus marinoje su vakariene*. Dubajaus marina – tai viena prabangiausių jachtų prieplaukų pasaulyje, kurią supa nuostabi dangoraižių panorama. Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

 • 8

  Diena poilsiui Dubajuje

  Dykuma, Dubai

  Pusryčiai. Diena skirta poilsiui ir laikui prie jūros. Vyksime į vieną iš Dubajaus paplūdimių ir maudysimės Persijos jūroje. Vėliau pietūs viešbutyje ir laisvas savarankiškam Dubajaus pažinimui. Norintys laisvą laiką galės skirti apsipirkimui didžiausiuose pasaulio prekybo centruose.

 • 9

  Skrydis (Vilnius – Dubajus)

  Ankstyvi pusryčiai viešbutyje, pervežimas į Dubajaus oro uostą ir tiesioginis skrydis į Vilnių (DXB – VNO 09:30 – 14:35).

Atsisiųsti programą

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2024-11-23 – 2024-12-01

vietų yra

2499 € Pirkti

ieškoma pavienė moteris

2025-01-18 – 2025-01-26

vietų yra

2499 € -5 % 2374 € Pirkti

2025-02-01 – 2025-02-09

vietų yra

2499 € -5 % 2374 € Pirkti

2025-03-01 – 2025-03-09

vietų yra

2499 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Dykuma, Dubai

JAE: Dubajus, Abu Dabis ir kruizas Arabijos jūra (viskas įskaičiuota)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos

Organizuojama grupėms pageidaujant

 • 2499 €

Dubai Marina with fireworks. UAE.

Naujieji metai Dubajuje su pažintine kelione ir naujametine programa (JAE)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

 • 2899 €

JAE  Jumeirah beach

JAE (MČTAU)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

 • 2159 €

Dubai Marina with fireworks. UAE

Naujieji metai Dubajuje (JAE)

Su pusryčiais ir pervežimu į/iš viešbučio Dubajuje

 • 1999 €

Žuvintas

Migruojančių paukščių takais

Žuvintas - Meteliai - Alytus - Šaltalankių ūkis

 • 48 €