Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

JUODKALNIJA - Palmon Bay Hotel & Spa 4*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- netoli jūros
- puikus SPA
- jauki aplinka
- kainos ir kokybės santykis

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Tivatas – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- kurorto mokestis
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.palmonbayspa.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Juodkalnija. Herceg Novis. Igalo. Palmon Bay Hotel & Spa

  Iki Tivato oro uosto:                  ~27 km
  Iki Kroatijos sienos:                     ~13 km
  Iki Herceg Novis miesto centro:   ~3 km
  Iki paplūdimio:                                ~50 m

   

   

   

   

   

   

  Simpatiškas 4* viešbutis, netoli Herceg Novis miesto, Igalo kurorte, ant jūros kranto. Komplekso teritorijoje yra 3 restoranai, 2 barai, baseinas, treniruoklių salė, SPA centras. Visuose numeriuose su baldais apstatytais balkonais, iš kurių matyti Boka Kotorskos įlankos pradžia, rasite oro kondicionierius, plokščiaekranius televizorius, vonios kambarius su dušais, plaukų džiovintuvais ir nemokamais higienos reikmenimis, mini barus bei seifus. Svečiams skirtas privatus paplūdimys su saulės skėčiais ir deginimosi gultais.

 • Paplūdimys

  Igalo miesto paplūdimys yra gerai žinomas, kadangi netoliese yra buvusi Jugoslavijos lyderio Tito rezidencija, kurioje taip pat yra buvusio prezidento vila. Visai priešais yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė. Bendras paplūdimio ilgis yra 500 metrų, o plotis - iki 20 metrų. Paplūdimys yra padalintas į kelias dalis. Daugybė paplūdimio barų ir restoranų, taip pat parduotuvių yra paplūdimyje arba netoli paplūdimio.  Viešbutį „Palmon Bay Hotel & Spa„ nuo paplūdimio skiria pėsčiųjų alėja.

 • Herceg Novis

  Juodkalnija. Herceg Novis

  Kotoro įlankos pakrantėje įsikūręs Herceg Novis yra patraukli turistinė vieta, sužavinti savo istorija ir architektūriniu paveldu. Tarp skirtingų imperijų blaškomas miestas pasipuošė įstabiais akcentais: dėl Bosnijos karaliaus pastatytos Forte Mare pilies miestas net tris amžius buvo žinomas kaip Castelnuovo (itališkai – Naujoji pilis), o austrų pastatytas laikrodžio bokštas, turkų statytas Kanli bokštas, serbų Šv. Nikolajaus cerkvė bei Belavistos aikštė dar ir dabar yra lankomiausi miesto objektai. Herceg Novis taip pat garsėja savo mineralinių vandenų šaltiniais ir gydančiu jūros purvu, kurie plačiai naudojami kurorto sveikatingumo centruose – pasilepinkite ir įsitikinkite jų veiksmingumu. Pagrindinis kurorto pakrantės ruožas akmenuotas ir dažnai gana pilnas poilsiautojų, tačiau netoliese yra daug gražių paplūdimių, pasiekiamų laiveliais. Herceg Novis yra tik apie 10 km nuo Kroatijos sienos – patogi jo vieta leis atostogų metu pakeliauti ir pasižvalgyti tiek po Juodkalniją, tiek po Kroatiją.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Atraskite Juodkalniją. Iš arti susipažinsite su Juodkalnija, kontrastų kupina šalimi, audringa jos istorija ir nepamirštamais gamtos stebuklais. Aplankysite pakrantėje įsikūrusio Kotoro senamiestį. Viduržemio jūros uosto senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą, o miestas garsėja giliomis žvejų ir jūreivystės tradicijomis. Trumpai atsikvėpę, Lovčeno kalno serpantinais keliausite į Juodkalnijos širdį. Kelionė tikrai neprailgs – iš daugiau nei 1 000 metrų aukščio atsiversianti Kotoro įlankos panorama nepaliks abejingų. Trumpam stabtelsite Bukovicoje, kaimelyje, kuriame įsikūręs ir seniausias juodkalniečių restoranas. Jame galėsite paragauti žymiojo, ypatingai rūkyto kumpio pršut, namie spausto njeguski sūrio ir atsigaivinti taure naminio medaus vyno. Vėliau laukia kelionė į Lipskos urvą. Šis urvas yra vienas seniausiai egzistuojančių urvų visoje Juodkalnijoje. Čia ne tik pamatysite visą požemių grožį, bet ir patirsite nepaprastų nuotykių. Ilgu tuneliu nusileisite į požeminį pasaulį. Perėję Nagush salę panirsite į tamsą, bet pamatysite pačius gražiausius stalaktitus. Lyjant lietui, viename urvo vandens baseinų galima stebėti šniokščiantį krioklį. Į viešbutį grįšite grožėdamiesi kvapą gniaužiančia pietine Juodkalnijos pakrante.

  Škoderio ežeras. Škoderio ežeras – didžiausias Balkanų pusiasalio vandens telkinys. Ežeras dėl itin turtingos augmenijos ir gyvūnų įvairovės įtrauktas į UNESCO nacionalinio paveldo sąrašą. Kol jūsų laivas skros ežero bangas, galėsite grožėtis daugybe įspūdingų salų ir įlankų. Prisišvartuosite privačiame paplūdimyje (poilsiavietėje). Ypatingoje aplinkoje bus patiektos ežere sugautos žuvys. Papietavę galėsite pasidžiaugti saulės voniomis ir išsimaudyti. Laivu grįšite į tą pačią vietą, iš kurios išplaukėte.

  Pažintis su Albanija. Susipažinkite su šalimi, kuri tik atsiveria pasauliui! Bent dalį jos mįslės įminkite vos atvykę – mažuose pasienio kaimeliuose gyvena tikrieji albanai. Tai šalis, kuriai pavyko išsaugoti patriarchalinį gyvenimo būdą, unikalią architektūrą ir, žinoma, savitą kultūrą. Kad jau pasiekėte Albaniją, praneš musulmonų kaimus supančios alyvmedžių giraitės ir Bojanos upė, žyminti natūralią Juodkalnijos ir Albanijos sieną. Čia pat, pasienyje, atsiveria daugybės istorijų apipinto Škoderio miesto vaizdai. Jame ir pradėsite pažintį su Albanija. Atvykę į Škoderį paragausite žymiojo albanų konjako (Skenderbeu), aplankysite didžiausią Balkanuose Šv. Stepono katedrą (1858 m.). Taip pat jūsų laukia didžiausia šalyje – Ebu Beker – mečetė. Po ekskursijos bus šiek tiek laisvo laiko pasivaikščioti, o atsikvėpę vėl leisitės į kelią. Kitas kelionės tikslas – Ulcinis. Juodkalnijos pietuose įsikūrusiame pajūrio mieste viduramžiais glausdavosi piratai. Be to, kai kurių istorikų teigimu, rašytojas Miguelis de Cervantesas didžiąją dalį savo šedevro „Don Kichotas“ parašė būtent Ulcinyje, kuriame buvo kalinamas. Vėliau spalvingąja pakrante grįšite į viešbučius.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės