Kelionės kaina
0 € 1739 €
Kelionės kaina
0 € 1739 €

KALABRIJA - San Domenico Hotel 3*8 d.

nuo 464 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame

 Viešbučio privalumai:
- ant jūros kranto
- ramus, romantiškas poilsis
- kainos ir kokybės santykis

Kelionės datos

2021-09-05 – 2021-09-12

Family Room Sea View

487 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-05 – 2021-09-12

French Bed Room

505 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-05 – 2021-09-12

Family Room Sea View

510 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-12 – 2021-09-19

Family Room Sea View

464 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-12 – 2021-09-19

Family Room Sea View

484 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-12 – 2021-09-19

French Bed Room

485 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Kalabrija (Lamezija Terme oro uostas) – Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje „San Domenico Hotel” pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „BB – tik pusryčiai“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- kurorto mokestis
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.sandomenicohotel.it
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Italija. Kalabrija. Soverato. San Domenico Hotel

  Iki Lamezija Terme oro uosto: ~60 km
  Iki Katanzaro :                         ~35 km
  Iki Soverato centro:                  ~ 1 km
  Iki autobusų stotelės:                ~300 m
  Iki paplūdimio:                          ant jūros kranto

   

   

   

   

  Simpatiškas 3* viešbutis įsikūręs Ipokampo pakrantėje, vos keli žingsniai iki Soverato centro, vieno populiariausių Kalabrijos pajūrio kurortų. Apgyvendinimo įstaigą sudaro 3-ų aukštų pastatas, kuriame viso yra 80 numerių. Iš viešbučio atsiveria nuostabus vaizdas į žydrąją jūrą, esančią Kalabrijos Jonijos pakrantėje. Komplekso teritorijoje yra restoranas, 2 barai, automobilių stovėjimo aikštelė, TV kambarys, konferencijų salė. Gražios panoramos, balto smėlio paplūdimys ir profesionalus aptarnavimas daro šį viešbutį puikia poilsio vieta.

 • Paplūdimys

  Nuosavas, smėlio. Paplūdimyje skėčiai ir gultai už papildomą mokestį (1 skėtis, 1 šezlongas ir 1 gultas numeriui)

 • Kalabrija

  Kalabrija  Tropea

  Užburiantys Italijos pietūs su subtropiniu klimatu, svetingais vietiniais, alyvmedžių giraitėmis ir vynuogynais, Apeninų kalnais ir nuostabiu Aspromontės nacionaliniu parku – gurmaniškas atostogų paketas net patiems išrankiausiems. Skoniais stebinanti virtuvė, Tirėnų ir Jonijos jūrų skalaujami paplūdimiai ir kerintys peizažai kraštui suteikia autentišką kalabrišką charakterį. Būtent natūralus, laukinis, dar mažai atrastas ir beveik nepaliestas Kalabrijos gamtos grožis vilioja keliautojus, išsiilgusius išskirtinių patirčių. Paplūdimiai Kalabrijos pažiba – regiono krantus skalaujančios Tirėnų ir Jonijos jūros. Tirėnų jūra skalauja vakarinę regiono dalį ir paplūdimius, paskutiniu metu vis skinančius laurus įvairiuose gražiausių paplūdimių rinkimuose. Tačiau Kalabrijos pietūs nenusileidžia ir pažeria dar įspūdingesnių smėlio oazių. Tropėja, Grotičelė, Marina di Zambronė bei kiti Vatikano kyšulio paplūdimiai užburia taip, kad nesinori nieko daugiau, tik gaudyti saulės spindulius ir grožėtis dramatiškais peizažais. Rytuose – Jonijos jūros valdos ir ne mažiau jaukūs ir unikalūs kurortai su balto smėlio paplūdimiais: Ročela Jonika, Soveratas, Kaminija, Ardore Marina. Panašu, kad Kalabrija sutverta gražiausių paplūdimių kolekcionieriams. Tropėja – gražiausių paplūdimių uostas. Ieškantiems pietietiško šurmulio bei norintiems pajusti tikrą Kalabrijos gyvastį, tiesiog privaloma keliauti į Tropėją – vieną lankomiausių regiono miestų. Tropėja iškilusi ant 60 metrų aukščio skardžio virš žydrų Tirėnų jūros bangų ir paplūdimių, kurie laikomi vienais geriausių Europoje. Patį miestą galima apžiūrėti per valandą, o štai pasimėgauti visais jo paplūdimiais nepakaks ir visos savaitės. Paklaidžioję po labirintą primenantį Tropėjos senamiestį, užkilkite iki vienuolyno Santa Maria dell‘Isola, įkurto VII a., vaizdas, atsiversiantis prieš akis, užburs ilgam.

  Jonijos pakrantė puikiai tiks tiems, kurie mėgsta per atostogas derinti pažinimą, įdomias ekskursijas ir paplūdimio poilsį. Čia išlikę daug senovės tvirtovių, todėl vieta vadinama „pilių kraštu“. Didelė pakrantės dalis yra laukinė – nuostabaus grožio paplūdimiai ir įlankos, bet taip pat yra zonų, kuriose nuomojami gultai. Tai puiki vieta ramiam poilsiui toli nuo miesto šurmulio.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Tropėja ir Vatikano Kyšulys. Tropėja ir Vatikano Kyšulys – du Kalabrijos Tirėnų pakrantės „perliukai“. Tropėja –„Tirėnų jūros perlas“ - teisėtai yra viena populiariausių turistinių vietų. Pirmą kartąmiestas buvo paminėtas I a. Plinijaus Vyresniojo prisiminimuose. Nuo miesto terasos,kuri įsikūrusi ant uolos virš jūros, atsiveria nuostabus vaizdas, čia galima pasigrožėtiSanta Maria dell‘Isola bažnyčia. Istoriniame miesto centre iš visų senovinių pastatųlabiausiai išsiskiria Katedra, pastatyta normanų valdymo laikais. Katedros viduje saugomivertingi meno kūriniai, tokie kaip Rumunijos Madonos (Madonna di Romania) ir Tropėjosglobėjos, ne kartą gelbėjusios miesto gyventojus nuo žemės drebėjimų ir kitų nelaimių,drobės. Taip pat ekskursijos metu aplankysime vieną gražiausių Kosta degli Dei pakrantėsvietų – Kapo Vatikano kyšulį. Čia pamatysime žymų švyturį, iš kurio atsiverianepamirštami panoraminiai Kalabrijos vaizdai. Kyšulį puikiai apibūdina tokie žodžiai –uolos, krištolo skaidrumo jūra, įlankos ir balto smėlio paplūdimiai.

  Pico Kalabrija - Pizzo Calabro. Pico Kalbarija vienas nuostabiausių ir žinomiausių žvejų miestelių, garsėjantis savoistoriniu centru su siauromis gatvelėmis ir aikštėmis. Čia galėsite aplankyti „Piedigrotta“bažnyčią, pastatytą kalno papėdėje, prie pat jūros; Aragono pilį, kuri buvo pastatyta XV a.Aragonos karaliaus Ferdinando I įsakymu ir kur buvo sušaudytas Neapolio karaliusJoachimas Miuratas. Po to būtinai paragausime visame pasaulyje žinomus ledus „IlTartufo di Pizzo“. Tai nuostabūs šokoladiniai ledai su riešutais, pabarstyti kakavosdrožlėmis.

  Taormina. Šiandien Sicilija laukia Jūsų! Ekskursijos į Taorminą metu pamatysite nuostabiuspanoraminius vaizdus. Iš istorinio miesto centro galima lengvai pasiekti paplūdimį lynųkeliu ir pasimėgauti fantastiniais vaizdais į Taorminos įlanką. Taip pat čia Jus galėsiteaplankyti vieną žinomiausių Sicilijos teatrų - graikišką teatrą, iš kurio puikiai matosiDžardini Naksos įlanka ir didingas Etnos ugnikalnis. Po to pasivaikščiokite pagrindineKorso Umberto I gatve, kuri yra užpildyta daugybe parduotuvių, restoranų ir barų. Būtinaaplankyti Balandžio 9 aikštę (piazza IX Aprile) su nuostabia panoramine aikštele.Pagrindinėje gatvėje pasirodymus rengia daugybė artistų, čia galima išgirsti Sicilijosfolklorinę muziką. Dar viena įspūdinga vieta, tai Botanikos sodas, kuriame auga reti iregzotiniai augalai, ir Naksos sodai, kuriuose įsikūręs Archeologijos muziejus.

  Naktinis Strombolis. Išvykimas antroje dienos pusėje iš Tropėjos uosto, kelionės laikas apie 1 val. SustojimasStrombilio saloje truks 3 val., per kurias galėsite pasivaikščioti po miestelį ir aplankytiVinčenzo Ferrari bažnyčią, pamatyti aktorės Ingrid Bergman namą, kuriame ji gyvenoRoberto Roselinio filmo „Strombolis – Dievo Žemė“ (Stromboli terra di Dio) filmavimometu. Taip pat galėsite tiesiog pasimėgauti nuostabiu saulėlydžiu. Išvykimas povakarienės. Strombolis – vienas iš nedaugelio aktyvių ugnikalnių, jį vadina Viduržemiojūros švyturiu. Trumpas plaukimas laivu aplink salą ir sustojimas prie „Ugnies srauto“(Sciara di Fuoco) pasigrožėti ugnikalnio sprogimais. Strombolis iki šiol charakterizuojamasnuolatiniais išsiveržimais, sprogimai su nedideliu lavos kiekiu, kuris nusileidžia salos šlaitutiesiai į jūrą.

2021-09-05 – 2021-09-12

Family Room Sea View

487 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-05 – 2021-09-12

French Bed Room

505 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-05 – 2021-09-12

Family Room Sea View

510 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-12 – 2021-09-19

Family Room Sea View

464 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-12 – 2021-09-19

Family Room Sea View

484 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-12 – 2021-09-19

French Bed Room

485 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės