Kelionės kaina
0 € 1449 €
Kelionės kaina
0 € 1449 €

KIPRAS - Crown Resorts Elamaris 3*8 d.

nuo 408 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Pigios kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- tinka norintiems keliauti
- automobilių stovėjimo aikštelė
- numeriuose yra mini virtuvėlė
- lengvai pasiekiamas Protaras (netoli autobusų stotelė)

Kelionės datos

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

408 € asmeniui

Be maitinimo

7nakvynės

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

439 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

460 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

517 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

447 € asmeniui

Be maitinimo

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

475 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

496 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

594 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Larnaka– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 naktys apgyvendinimas 3* viešbutyje „Crown Resort Elmaris “ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: "RO - be maitinimo", "BB - tik pusryčiai", "HB - pusryčiai ir vakarienė", "FB - pusryčiai, pietūs, vakarienė", "AI - viskas įskaičiuota"

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokesčiai mokami atvykus

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą (ypač aktualu, ketinantiems vykti į turkiškąją salos dalį) arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficiali viešbučio svetainė:
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Iki Larnakos oro uosto: ~45 km
  Iki Protaro centro:           ~3 km
  Iki paplūdimio:               ~300 m (Preneros įlanka)

   

  Nedidelis, apartamentų tipo viešbutis įsikūręs pirmoje viešbučių linijoje. Visai šalia yra judri gatvė su parduotuvėlėmis bei kavinaitėmis. Viešbutį sudaro trys keturių aukštų pastatai, kuriuose yra 171 numeris. Teritorijoje yra automobilių stovėjimo aikštelė, baseinas, 2 restoranai ir 3 barai televizijos salė, belaidis internetas (mokamas). Siūlomos pramogos: stalo tenisas (mokamas), biliardas (mokamas), treniruoklių salė, teniso kortas (mokamas). Vaikams yra žaidimų aikštelėNetoliese yra autobusų stotelė. Rekomenduojama keliaujantiems bei ekonominiam šeimų poilsiui.

 • Paplūdimys

  Visi paplūdimiai yra vieši. Šiame regione paplūdimiai yra smėlio ir gultais bei skėčiais už papildomą mokestį.

 • Kipras - Protaras

  Kipras. Protaras

  Kipras - tai Viduržemio jūros perlas, kuriame pasak graikų legendos iš jūros putos užgimė meilės deivė Afroditė. Kipre kasmet rengiamos vynuogių derliaus ir vyno fiestos, kurios nustebina net didžiausią vynų žinovą. Kipre poilsiauti galima bet kuriuo metų laiku. Net 340 dienų per metus salos padangė nušviesta saulės, o ir likusios dienos ne mažiau malonios. Šiam kraštui būdingi kalnai, apaugę vešliais miškais, civilizacijos nepaliestos nuošalios vietovės, skirtingų epochų architektūros pavyzdžiai. Kipras yra puiki vieta poilsiui su vaikais – dauguma šalies viešbučių siūlo paslaugas būtent mažiesiems keliautojams. Saulėta pakrantė, šilta smaragdinė jūra, vieni švariausių paplūdimių pasaulyje, svetingi žmonės, neįkainojamas istorinis ir kultūrinis palikimas, puikus maistas ir gausybė pramogų – viskas ko reikia atostogoms.

  Protaras – kurortas puikiai tinkantis šeimoms bei ramaus poilsio mėgėjams. Čia gražūs smėlio paplūdimiai ir uolėtos įlankos. Nuobodžiauti neleis netoli esantis Agia Napa kurortas, kuriame pramogos kunkuliuoja visą parą. Kurorte yra šiuolaikiškų viešbučių bei daug apartamentų tipo viešbučių, tad kiekvienas poilsiautojas nesunkiai išsirinks sau tinkamiausią apgyvendinimo variantą. Dauguma viešbučių įsikūrę pirmoje linijoje. Protaro miestelis didžiuojasi tylia ir ramia gyvenimo tėkme, nors kurorte rasite ir šiuolaikišką akvariumą, dainuojantį fontaną, daugybę restoranų, kavinių. Kraštovaizdį puošia lygumose stovintys vėjo malūnai.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Didysis turas. Kerinti apžvalginė ekskursija, kurios metu būsite supažindinti su salos istorija, kultūra ir tradicijomis. Kalnų kaimelyje Lefkara Jūs matysite tradicinę akmenų architektūrą vyraujančią saloje, sidabrinius papuošimus ir žymius vietos nėrinius. Kalnų masyvas Trodos atvers Jums tikrąjį Kipro grožį, o apsilankymas Olimpo kalne (aukščiausioje salos viršūnėje) leis Jums grožėtis apylinkėmis iš paukščio skrydžio. Prisiliesti prie religijos ir bažnytinių amatų Jums pavyks kelionės metu į vienuolyną Kikos, kuris buvo įkurtas XI amžiuje. Šis vienuolynas jau 900 metų saugo Šv. Mergelės Marijos stebuklingą ikoną. Pietūs kaimo tavernoje leis Jums pažinti šalies nacionalinės virtuvės ypatumus. Alyvuogių produkcijos krautuvėlė bei vietos vyndarių lankymas taip pat įtrauktas į programą.
  Pafosas-Kurionas. Ši ekskursija veda dievų keliu, žinomiausiomis salos vietomis, apie kurias sukurta daug legendų ir mitų. Pabuvosite senovės mieste-valstybėje Kurione, kuriame matysite graikų-romėnų amfiteatrą ir Eustolijaus namą. Kiprą vadina meilės sala, juk pagal legendą būtent čia iš jūros putos užgimė graikų meilės deivė. Įsimylėjėliai, kurie išsimaudys ten, kur gimė Afroditė, niekados neišsiskirs, o tie, kurie dar nerado savo meilės, būtinai ją ras. Aplankysite senąją salos sostinę - miestą Pafosas, kur pabuvosite Dioniso name. Ši vieta gerai žinoma savo unikaliomis mozaikomis ir istoriniais bei mitologiniais atvaizdais. Ekskursijos pabaigoje turėsite galimybę pasivaikščioti Pafoso krantine ir užkandžiauti.
  Kirenija – Famagusta. Ekskursija vyks šiaurinėje salos dalyje, kuri nuo 1974 m. iš dalies pripažinta Šiaurės Kipro Turkijos Respublikai. Lankysite įspūdingą Šv. Ilarijaus pilį, kuri pastatyta kalno viršūnėje XII amžiuje ir susipažinsite su gerai žinoma Belapais abatija, kuri garsi savo gotikine architektūra ir XVII amžiaus bažnytiniais paveikslais. Miestas-uostas Kirenija – išsidėstęs kalno papėdėje esančioje gražioje įlankoje. Jūs aplankysite Kirenijos tvirtovę ir sudužusių laivų muziejų, kuriame laikomi eksponatai iš IV amžiaus pr. Kr. senovės prekybinio laivo. Po pietų jaukiame restorane keliausite į Famagustos miestą. Turėsite galimybę pamatyti šiuolaikinio miesto pradininką – Salamin. Galingos venecijiečių sienos, garsus Otelo bokštas ir senovės miesto uosto vartai sudarys neišdildomą įspūdį. Aplankysite gotikinę Šv. Mikalojaus bažnyčią, kuri laikui bėgant buvo perdaryta į Lala Mustafos vardo mečetę. Famagusta garsi savo aukso spalvos smėlio paplūdimiais, o Varosha rajono viešbučiai praeitame amžiuje priimdavo tūkstančius poilsiautojų. Tačiau 1974 metų turkų įsiveržimas šią miesto dalį pavertė „miestu-vaiduokliu“.

  Nardymas. Juk taip įdomu panerti į Viduržemio jūrą ir savo akimis pamatyti tokį paslaptingą povandeninį pasaulį. Nardymas vykdomas šalia paskendusio laivo „Zinobia“, kuris patenka į įdomiausių povandeninio pasaulio objektų dešimtuką. Jeigu Jums neteko anksčiau plaukti su akvalangu – ne bėda. Kvalifikuoti instruktoriai Jums padės padaryti pirmuosius žingsnius. Po įvadinio teorijos kurso Jūs panersite į 4-8 metrų gylį. Turintiems tarptautinį sertifikatą mes siūlome ilgiau trunkantį panėrimą į paskendusį laivą. Lydint instruktoriui Jūs du kartus panersite iki 30 metrų gylio. Laivas turi visą reikiamą nardymui įrangą, o patyrę instruktoriai padės Jums mėgautis povandeniniu pasauliu.

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

408 € asmeniui

Be maitinimo

7nakvynės

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

439 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

460 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

517 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

447 € asmeniui

Be maitinimo

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

475 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

496 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

594 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Kipras. Pafosas

Kipras - Panareti Coral Bay Resort 4*, BB

Poilsis amžinosios saulės saloje

 • nuo 249 €

egitas-sarm el sheikh-nabk-bey-charmillion-club-resort-view

EGIPTAS - Charmillion Club Resort 5*

Puikios atostogos šeimai garantuotos

 • nuo 619 €

egiptas-sharm el sheikh-hadaba-Verginia-Sharm-Resort-view

EGIPTAS - Verginia Sharm Resort 3*

Puikus pasirinkimas norintiems pažinti šalį

 • nuo 395 €

graikija-kreta-Evina-rooms-villas-teritory

KRETA - Evina Rooms & Villas 3*

Mėgstantiems mažus, šeimyninius viešbučius

 • nuo 421 €