Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Klevais kvepianti Kanada10 d.

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

3999 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Savaitės pasiūlymai
 • Torontas;
 • Didžiausi pasaulyje Niagaros kriokliai;
 • "1000 salų" kruizas;
 • Prancūziškoji Kanada - Monrealis;
 • Kanados megapolis, daugiatautis miestas - Otava;
 • Laukinės gamtos oazė - Laurentianas;
 • Algonquin parkas.

Kelionės datos

2024-10-22 – 2024-10-31

liko 7 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

3999 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydžiai Vilnius - Torontas – Vilnius (su persėdimu Europos mieste);
- registruotas 23 kg bagažas, rankinis bagažas. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į kelionių agentą;
- pervežimai šalyje: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
- transportas visos kelionės metu;
- 9 nakvynių apgyvendinimas turistinės klasės viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose;
- maitinimas: 9 pusryčiai;
- kelionės vadovas iš Lietuvos;
- vietiniai gidai (anglų kalba);
- kruizas Niagaros upe;
- “1000 salų” kruizas;
- įėjimas į Nacionalinį istorijos muziejų;
- įėjimas į Montmorency parką;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- papildomas maitinimas: pietūs (vieni pietūs restorane vidutiniškai kainuoja apie 30 CAD) ir vakarienės (viena vakariene restorane vidutiniškai kainuoja apie 45 CAD) ;
- arbatpinigiai (~ po 4 CAD per dieną vairuotojui ir gidui)
- priemoka už vienvietį kambarį - 700 Eur
- kelionės draudimai: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimai;
- elektroninis leidimas įvažiuoti į Kanadą (eTA) - 8 Eur;
- asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Įsigyjant kelionę būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardą ir pavardę, gimimo datą, kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
 • Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus pateikta artėjant kelionei.
 • Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa gali būti koreguojama. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami. Aukščiau pateiktos kainos asmeniui dviviečiame numeryje. Esant kitiems pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agentūrą.
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.
 • Patvirtintas elektroninis leidimas įvažiuoti į Kanadą negarantuoja, kad į šalį būsite įleisti. Atvykus į Kanadą būsite patikrinti Muitinės ir sienų apsaugos tarnybos pareigūno, kuris dėl bet kokių nenumatytų aplinkybių gali nuspręsti neįleisti Jūsų į šalį;
 • UAB Kelionių laikas neatsako už pasienio bei Migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu ir dėl to patirtus nuostolius.

Kelionės programa

 • 1

  VILNIUS - TORONTAS

  Dangoraižiai  Toronto  Kanda

  Skrydis Vilnius – Torontas (su persėdimu Europos mieste). Įsikursime viešbutyje, Toronto centre. Laivas laikas ir nakvynė.

 • 2

  TORONTAS

  Toronto panorama  Kanada

  Po pusryčių pradėsime pažintį su – Torontu. Apžiūrėsime Parlamento rūmus, miesto rotušę, finansų rajoną. Pasivaikščiosime Ontario ežero pakrante, iš apačios žvelgsime į senamiestyje esantį žymųjį CN bokštą. Net 32 metus šis bokštas buvo aukščiausias pasaulio pastatas, o ir šiuo metu jį lenkia tik Dubajuje esantis Burj Khalifa bei Tokijo Canton bokštas. Likusią dienos dalį skirsime savarankiškai pažinčiai su miestu. Laisvo laiko metu rekomenduojame apsilankyti viename didžiausų pasaulyje Karališkajame Ontarijo muziejuje, Toronto „Brodvėjuje“, pakilti į CN bokštą. Nakvynė viešbutyje Toronto centre.

 • 3

  NIAGARA

  Panorama of Niagara Falls  Kanada

  Vyksime į dienos ekskursiją link vieno įstabiausių pasaulio gamtos stebuklų - Niagaros krioklių. Atvyksime į istorinį miestelį „Niagara-on-the-Lake”, kuriame taip pat vyksta kasmetinis Shaw teatro festivalis. Čia gyvena nedidelė bendruomenė puoselėjanti devynioliktojo amžiaus atmosferą. Turėsime laisvo laiko, kurio metu galėsite savarankiškai paklaidžioti miestelio gatvėmis, bei apžiūrėti jaukias vietines parduotuvėles. Vaizdingais Niagaros nacionalinio parko keliais priartėsime prie didžiausių pasaulyje Niagaros krioklių. Ši vieta taip pat garsėja kaip pasaulinė „medaus mėnesio“ sostinė. Pasižvalgę po apylinkes sėsime į laivą ir plauksime Niagaros upe iki pat kroklių papėdės kur iš arti galėsime pajusti šią gamtos didybę. Po įspūdžių kupinos dienos grįšime į viešbutį Toronte.

 • 4

  KINGSTONAS - 1000 SALŲ

  Boldt Castle in Heart Island  1000 lakes  Ottawa  Kanada

  Sočiai papusryčiavę, Ontario ežero pakrante keliausime į rytus link Kingstono miesto bei St. Lawrence upėje esančių “1000 salų“.  Susėdę į laivą plauksime į kruizą tarp salų ir grožėsimės nuostabia gamta bei unikalia architektūra. Vakarėjant atvyksime į antrą didžiausią pasaulyje prancūziškai kalbantį miestą -- Monrealį. Laisvas laikas poilsiui ir nakvynė Monrealyje.

 • 5

  MONREALIS

  Montreal  Kanada

  Pusryčiai. Leisimės į ekskursiją po antrą pagal dydį Kanados miestą – Monrealį. Čia didžioji gyventojų dalis yra Kanados prancūzai, o pats miestas yra įvardinamas kaip antras didžiausias prancūziškas miestas pasaulyje (po Paryžiaus). Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime prancūziškąjį kvartalą, „senąjį Monrealį“, kurio dalis pastatų siekia net 16 amžių, Karališkąjį kalną – didelį parką nuo kurio atsiveria stulbinantys vaizdai į Monrealio miestą. Taip pat aplankysime 1976 metų vasaros Olympinių žaidynių vietą. Laisvo laiko metu galėsite apsilankyti Monrealio botanikos sode, nueiti į vieną didžiausių dailės meno muziejų ar tiesiog pasimėgauti laisva popiete. Nakvynė viešbutyje Monrealyje.

 • 6

  KVEBEKAS - MONTMORENCY PARKAS

  The Frontenac Castle  Quebeq  Kanada

  Pusryčiai. Vaizdingu istoriniu maršrutu palei St. Lawrence jūrų kelią keliausime į Kvebeką – dar vieną prancūzišku aromatu dvelkiantį Kanados miestą. Apžvalginės ekskursijos metu matysime Chateau Frontenac pilį – viešbutį pastatytą Kanados geležinkelių kompanijos dar 1800 metais. Apžiūrėsime miesto gynybinius įtvirtinimus, pasivaikščiosime siauromis miesto gatvėmis. Lankysimės „Abraomo lygumose“ – istoriniuose mūšio laukuose, kur 1759 metais “7 metų kare“ britų invazijos pajėgos nugalėjo prancūzų kariuomenę. Grįžtant į Monrealį sustosime pasigrožėti Montmorency parke esančiais kriokliais. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Monrealyje.

 • 7

  LAURENTIANIS - TREMBLANTAS

  Laurentians, Quebec, Canada

  Po pusryčių paliksime Monrealį ir vyksime į tikrą Quebec provincijos gamtos oazę – Laurentianą. Šis regionas pasižymi raižytomis kalvomis, giliais slėniais, tankiais miškais bei daugybe ežerų, upių ir krioklių. Ne veltui tai yra viena populiariausių poilsio vietų Monrealio gyventojams tiek vasaros metu tiek žiemos slidinėjimo sezonu. Praleidę dieną gamtos apsuptyje vyksime į nakvynės vietą Tremblanto miestelyje.

 • 8

  OTAVA

  Rideau Canal Ottawa  Kanada

  Pusryčiai. Šiaurine Otavos upės pakrante vyksime link kanados sostinės - Otavos. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime Parlamento pastatus, Kanados aukščiausiąjį teismą, ambasadų rajoną, Rideau kanalą, Ministro Pirmininko rezidenciją. Taip pat pasivaikščiosime gražiausiais miesto parkais bei lankysimės Nacionaliniame Istorijos muziejuje. Laisvas laikas bei nakvynė viešbutyje Otavoje.

 • 9

  HUNTSVILIS - ALGONQUIN PARKAS

  Bull moose in Algonguin Park, Ontario, Canada.

  Pusryčiai. Vyksime į Huntsvilį ir Ontario provincijos Algonquin parką. Tai pati nuostabiausia vieta stebėti besikeičiančias rudens spalvas. Lankysimės Algonquin lankytojų centre. Atidarytas dar 1993 metais, šis kompleksas eksponuoja parke esančios laukinės gamtos bei jame gyvenusių žmonių istoriją. Grožėsimės kvapą gniaužiančia laukinio Algonquin kraštovaizdžio panorama. Praleidus dar vieną nuostabią dieną Kanados gamtos apsuptyje vyksime į Huntsvylį. Laivas laikas ir nakvynė viešbutyje.

 • 10

  TORONTAS - VILNIUS

  Papusryčiavę paliksime Huntsvilį ir keliausime atgal į Torontą. Esant galimybei laisvas laikas Toronte (atsižvelgiant į skrydžių laikus). Pervežimas į Toronto oro uostą. Skrydis Torontas – Vilnius (su persėdimu Europos mieste).

Atsisiųsti programą

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2024-10-22 – 2024-10-31

liko 7 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

3999 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Rimini empty beach with chaise lounges and umbrellas.

Poilsis Italijoje (su pažintine, degustacine programa)

Įskaičiuoti lėktuvo bilietai, pusryčiai ir vakarienės!

Lankomi 3 vietinės produkcijos ūkiai!

 • nuo 759 €

Beautiful Amalfi on hills leading down to coast

Vezuvijaus papėdė - Amalfio pakrantė - Kapris

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • nuo 679 €