Kelionės kaina
0 € 1529 €
Kelionės kaina
0 € 1529 €

Korfu5 d.

nuo 219 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Pigios kelionės
 • Populiarios kelionės

Praleiskite puikias atostogas nuostabioje Korfu saloje – vienoje didžiausių Graikijos salų, garsėjančioje nuostabiais paplūdimiais ir žalia gamta. Apsistokite 3* viešbutyje su pusryčiais ir susipažinkite su vietine kultūra bei pabėkite nuo sparčios kasdienybės ritmo pasiilsėdami puikiuose paplūdimiuose. Poilsis Korfu saloje gali būti vienas iš nuostabiausių gyvenimo įvykių. Išbandykite golfo aikšteles, aplankykite žavingus pajūrio kaimelius ir mėgaukitės nuostabiais mėlynos jūros vaizdais. Jūsų lauks puikus viešbutis Korfu saloje, skanus vietinis maistas ir nepamirštami įspūdžiai.

Kelionės datos

2021-10-09 – 2021-10-13

229 € Pirkti

2021-10-16 – 2021-10-20

219 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Korfu – Vilnius;
- rankinis bagažas (mažas);
- 4 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje;
- pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, civilinis, bagažo ir kita);
- Automobilio nuoma;
- Pervežimai. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. (25 Eur asmeniui, kaina gali keistis).;
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos teirautis angentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Pervežimas Vilnius – Kauno oro uostas – 10 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- Pervežimas Klaipėda – Kauno oro uostas – 20 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- miesto mokestis, mokamas vietoje.

 • Viešbučio aprašymas

  "Kalypso Studios Apartments" - tai ekonominės klasės 3* viešbutis esantis netoli Kavos kurorto centro. Paplūdimys tiesiog ranka pasiekiamas vos už 120 metrų, o atstumas iki oro uosto apie 44 km. Kiekviename kambaryje yra oro kondicionierius, televizorius, tiesioginio ryšio telefonas, mini baras ir plaukų džiovintuvas. Bruskos Hotel siūlo pusryčių meniu, tačiau kambariuose taip pat yra mažos virtuvėlės norintiems gamintis maistą patiems. Yra lauko baseinas su gultais ir skėčiais.

 • Skrydžių laikai

  Vilnius 10:55 – Korfu 13:50
  Korfu 21:20 - Vilnius 00:10
  Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
  Aviakompanijos sveikatos ir saugumo priemonės

 • Transportas

  Korfu saloje labai patogu naudotis autobusai, dėl to, kad jų tinklas puikiai išvystytas. Galima keliauti vietiniais autobusais, kurie vežioja po artimiausius rajonus, tokius kaip Kanoni, Perama, Saint Ioannis ar Afra. Tačiau yra galimybė pasinaudoti KTEL tinklo autobusais, kurie nuveš jus į tolimesnius taškus, tokius kaip Saint Panteleimon, Glyfada, Kavos, Lefkimi ir daugybę kitų.
  Taip pat labai patogu po salą keliauti automobiliu. Tai kur kas daugiau keliavimo laisvės suteikiantis būdas. Be to, automobilių nuomos kaina saloje nėra didelė.
  Jei automobilio nuomotis nenorite, galite rinktis taksi paslaugas. Į kai kurias salos vietas vežama už fiksuotą kainą, tačiau jei būsite labiau įnoringi ir pasirinksite ne tokią populiarią kryptį, taksi vairuotojas įjungs taksometrą.

 • Lankytinos vietos

  Korfu miestas – Korfu salos sostinė įtraukta į UNESCO ir pasižyminti labai įvairia architektūra. Kadangi sala ankščiau priklausė Romos Imperijai, o vėliau ją valdė ir Prancūzija bei Didžioji Britanija, todėl mieste galima pamatyti labai įvairių laikotarpių statinių. Korfu mieste taip pat galima pamatyti Rotušę, Bizantijos ir Archeologijos muziejus, Senają bei naujasias tvirtoves.
  Azijos meno muziejus – Azijos meno muziejus yra vienintelis toks visoje Graikijoje. Šv. Mykolo ir Šv. Jurgio rūmuose įkurtas muziejus duris atidarė 1927 metais, po to kai ambasadorius Gregorijus Manos padovanojo savo privačią kolekciją, kurioje tuo metu buvo beveik 11 tūkstančių eksponatų.
  Paleokastritsa - apie 25KM nuo Korfu miesto nutolęs kaimelis. Tai viena gražiausių vietų Korfu saloje, nes jis vis dar išlaikęs tradicinio kaimelio įspūdį. Iš ten valtimi galima pasiekti keletą įspūdingų urvų. Vienas jų – tai Šv. Mikalojaus urvas. O vienuolyne, kuris skirtas Šventai Mergelei, saugomos šventosios knygos, ikonos, drabužiai, šventųjų įrankiai.
  Perithia kaimelis - Tai seniausia nuo XIV amžiaus nuolat apgyvendinta gyvenvietė Korfu saloje. Joje yra tik 130 rankomis statytų namų, kurių vieni jau sugriuvę, kiti restauruojami. Kadangi kaimelį supa išskirtinis kraštovaizdis, jis įtrauktas į saugomų paveldo objektų sąrašą.
  Senoji tvirtovė - tai žymiausia pilis Korfu saloje, dirbtiniu grioviu atskirta nuo žemyninės dalies tam, kad geriau apsaugotų nuo priešų. Į ją patekti buvo galima mediniu tiltu, o dabar jis pakeistas į 60 metrų ilgio kelią. Įėjimas į tvirtovę yra Spianada aikštėje, kuri laikoma antra pagal dydį Europoje.
  Saint Spyridon bažnyčia - jai būdinga venecijietiška architektūra, o jos varpinės bokštas yra aukščiausias miesto taškas. Sakoma, jog Šventas Spiridonas net keturis kartus apsaugojo Korfu salą nuo Osmanų invazijos.
  Gastouri kaimelis -  maždaug apie 10KM nuo Korfu mietelio nutolęs kaimelis, išsaugojęs tradicines vertybes ir istoriją. Šioje gyvenvietėje yra nuostabūs 1890 metais Austrijos imperatorienei Elžbietai pastatyti rūmai, kuriuose ji aštuonias vasaras slėpėsi, kol 1898 metais buvo nužudyta.
  Aggelokastro - viena reikšmingiausių Bizantijos pilių Graikijoje. Pirmoji pilis šioje vietoje pastatyta XIII amžiuje, tačiau statinys, kuris matomas šiandien datuojamas XVIII-XIX amžiumi. Jame galima apžiūrėti du didelius vandens rezervuarus ir kelias bažnyčias, kurių viena įrengta urve.

 • Klimatas

  Pavasarį ir rudenį, kai ne tik oras, bet ir vanduo jau būna šiltas, o paplūdimiai tuštesni, yra geriausias laikas apsilankyti šioje saloje. Vidutinė temperatūra balandžio mėnesį siekia 19 - 20 laipsnių, rugsėjį - apie 28 laipsnius. Vasaros mėnesiais temperatūra pakyla iki 31 - 35 laipsnių karščio.

 • Įdomūs faktai apie salą

  - Korfu sala yra glaudžiai susijusi su senovės graikų mitologija. Anot mitų, graikų jūrų dievas Poseidonas kadaise įsimylėjęs nimfą, vardu Kerkyra. Būdamas ūmaus būdo, Poseidonas ją pagrobė ir atgabeno į nežinomą salą, kuri vėliau buvo pavadinta Kerkyros vardu. Korfu – tai itališkas salos vardas.
  - Korfu - sala, kurioje yra rekordinis skaičius paplūdimių. Dabar suskaičiuota apie 119.
  - Sala garsėja alyvmedžiais. 3% pasaulio alyvuogių aliejaus yra iš Korfu.

 • Maistas

  Korfu salos maistas gali būti priskirtas tradicinei graikiškai virtuvei. Kelionės į šią salą metu nepamirškite paragauti graikiškų Souvlaki šašlykų, sluoksniuoto bulvių, mėsos ir baklažanų apkepo Moussaka, graikiškų salotų bei medumi apipiltų baklavos pyragaičių. Siūlome išbandyti šiuos restoranus: Romeos Cafe-Taverna, Kima Restaurant, My Habit, Old Times Cafe-Bar-Bistrot, The Three Brothers, Klimataria.

 • Pastabos

  Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
  - Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
  - Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
  Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.
  - DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU:
  https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • COVID-19

  Atvykstantys į Graikiją ne vėliau nei 24 val. iki kelionės pradžios privalo užpildyti Keleivio lokalizavimo formą (PLF).

  Atvykstantys į Graikiją vyresni nei 12 metų amžiaus asmenys be užpildytos keleivio lokalizavimo formos papildomai privalo pateikti vieną iš žemiau nurodytų dokumentų :

  1) Pažymą dėl užbaigto vakcinacijos proceso (iš valstybinės sveikatos priežiūros institucijos anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; nuo vakcinacijos baigimo turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų; pažymoje turi būti nurodyti asmens vardas ir pavardė, atitinkantys asmens tapatybės dokumente nurodytus duomenis, vakcinos rūšis, gautų dozių skaičius bei vakcinų gavimo data).

  2) Pažymą dėl COVID-19 testo (PGR) neigiamo atsakymo (anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; testas turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 72 val. savo šalies ar tarpinės kelionės šalies valstybinėje arba sertifikuotoje privačioje laboratorijoje; PGR molekulinis testas turi būti atliktas imant mėginį iš nosiaryklės ar burnos ir ryklės; pažymoje turi būti nurodytas asmens vardas ir pavardė, atitinkantys kelionės dokumente nurodytus duomenis).

  3) Pažymą dėl COVID-19 greitojo antigeno testo neigiamo atsakymo (anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; testas turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 48 val. savo šalies ar tarpinės kelionės šalies valstybinėje arba sertifikuotoje privačioje laboratorijoje; pažymoje turi būti nurodytas asmens vardas ir pavardė, atitinkantys kelionės dokumente nurodytus duomenis).

  4) Pažymą, liudijančią, kad asmuo yra persirgęs COVID-19 arba, kad asmeniui buvo diagnozuotas COVID 19 PGR molekulinio testo arba greitojo antigenų testo metodu (iš savo šalies ar tarpinės kelionės šalies  valstybinės sveikatos apsaugos institucijos arba privačios sertifikuotos laboratorijos anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; nuo diagnozę patvirtinančio teigiamo PGR molekulinio arba greitojo antigenų testo rezultato turi būti praėję ne mažiau nei 30 d. ir ne daugiau nei 180 d.).

  5) ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą, kuriame nurodyta informacija apie gautą vakciną, persirgimą, PGR  ar greitojo antigeno testo neigiamą rezultatą.

  Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Garikiją čia: https://keliauk.urm.lt/location/graikija


  *informacija atnaujinta 06 29 d.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2021-10-09 – 2021-10-13

229 € Pirkti

2021-10-16 – 2021-10-20

219 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Rodas5
 • nuo 249 €

Graikija. Rodo sala. Falirakijas. Sotirakis Studios

RODAS - Sotirakis Studios 2*

Norintiems pažinti salą

 • nuo 369 €

Graikija. Kreta. John Mary Apartments.

KRETA - John Mary Apartments 3*

Puiki vieta vandens sporto mėgėjams bei norintiems keliauti

 • 0 €

Graikija. Kreta. Aquila Elounda Village
 • nuo 699 €

graikija-kreta-Danaos-Beach-view

KRETA - Danaos Beach Apartments 3*

Puikus pasirinkimas norintiems pažinti salą

 • 394 €