Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Korfu - Blue Lagoon Apartments 2*

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės

Viešbučio privalumai
- yra baseinas;
- tinka visų tipų keliautojams;
- geras kainos ir kokybės santykis;
- netoli Rodos Appolo šventyklos.

Į kelionės kainą įskaičiuota

skrydis Vilnius – Kerkyra (Korfu) – Vilnius 
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 2* viešbutyje „Blue Lagoon Apartments“  pasirinktame numerio tipe;
- Maitinimo sistema: „Be maitinimo".

Į kelionės kainą neįskaičiuota

kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- asmeninės išlaidos.

 • Viešbučio aprašymas

  vaizdas iš balkono

  Iki smėlio paplūdimio: ~ 650 m.
  Iki kurorto centro (Rodos): ~700 m.
  Iki Korfu oro uosto: ~35 km.
  Iki Rodos Apollo šventyklos: ~500 m.

   

  2 žvaigždučių apartamentų viešbutis Graikijoje, Korfu (Kerkyros) saloje, yra įsikūręs šalia Jonijos jūros kranto. Blue Lagoon Apartaments yra puikus pasirinkimas tiems turistams, kurie nori daug keliauti po salą, o viešbutyje patogiai praleisti naktį. Šis viešbutis siūlo malonų apgyvendinimą ir platų paslaugų spektrą, įskaitant baseiną, gultus ir skėčius nuo saulės prie baseino, apartamentus įrengtus pagal bet kurio keliautojo poreikius.

   

  Blue Lagoon Apartaments, kuriuose yra 34 kambariai, yra tvarkingi, jaukūs, turintys bevielį internetą ir atnaujinti 2006 m. Būsite apsistoję šiaurinėje Korfu salos dalyje, o norėdami apkeliauti visą šią nedidelę salą – galėsite išsinuomoti automobilį arba važiuoti viešuoju transportu. Pavalgius restorane, svečiai gali mėgautis gėrimais viešbučio bare. Blue Lagoon Apartaments viešbutis siūlo skalbimo, gydytojo paslaugas, pagal atskirą užklausimą – gauti loveles kūdikiams.

   

  Blue Lagoon Apartaments standartiniuose numeriuose yra šie patogumai: vonios kambariai, plaukų džiovintuvai, centriniai oro kondicionieriai, telefonai, televizoriai, balkonas arba terasa, mini šaldytuvas, virtuvėlė su indais ir stalo įrankiais.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Išvyka į Albaniją - Kviečiame dieną praleisti visai šalia Korfu salos esančioje Albanijoje, dar vadinamoje paslapčių žeme. Tik valanda kelionės keltu, ir pasieksite Albanijos krantus. Šalis garsėja unikalia gamta ir nuostabiu klimatu. Čia turėsite pasirinkti iš dviejų variantų – arba pasivaikščioti Sarandės mieste, arba apžiūrėti Butrinčio miestą ir įspūdingo grožio Žydrosios Akies šaltinius. Butrintas VI a. prieš Kristų buvo įkurtas kaip Korfu salos kolonija. Miestas ir nacionalinis parkas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašus, apsuptas įspūdingų ir skaidrių įlankų. Aplankysite čia išlikusius romėnų amfiteatro griuvėsius ir sužinokite jų atsiradimo istoriją. Po šios ekskursijos keliausite papietauti atgal į Sarandę, o vėliau važiuosite į vieną gražiausių nacionalinių parkų Albanijoje ir aplankysite Žydrosios Akies šaltinius.


  Paksai - Antipaksai ir Mėlynųjų urvų kruizas - Smagi dienos išvyka. Pasižvalgysite po kosmopolitiškąją Paksų salą, kur Europos turtuoliai jachtas švartuoja šalia žvejų valtelių, plauksite į magiškus Mėlynuosius urvus. Teigiama, kad tai buvo Marko Antonijaus ir Kleopatros susitikimų vieta. Vaizdai pribloškia, o krištolo skaidrumo vanduo atima žadą. Paskutinė stotelė – maža Antipaksų sala su ilgais smėlėtais paplūdimiais. Čia atsipūsite plaukiodami ir džiaugdamiesi Jonijos jūros grožiu.

 • Roda

  Roda – mielas miestelis, įsikūręs Korfu salos, Šiaurės rytų pakrantėje. Šis kurortas šimtmečius buvo žvejų ir ūkininkų kraštas, tačiau neseniai atvėrė duris ir poilsiautojams. Didžioji dalis kurorto driekiasi 7 km ilgio smėlio ir akmenukų pakrante, kurią dalijasi su Acharavio kurortu. Roda turi itin švarų ir saugų paplūdimį. Šis kurortas – tai daugiau, nei vien tik tingios popietės nuostabaus grožio smėlėtame ar akmeningame paplūdimyje – jame galima pasidžiaugti aktyvių vandens pramogų pasiūla. Čia siūloma skrieti vandens parašiutu, vandens motociklais, žaisti paplūdimio tinklinį, išsinuomoti valtį. Prie lygiagrečiai paplūdimio vedančio kelio yra daug tavernų, parduotuvių ir restoranų. Šiame miestelyje verta pamatyti Šv. Jurgio bažnyčią, pastatytą XVII a., taip pat unikalius Apolono šventyklos griuvėsius, datuojamus V amžiuje prieš Kristų.

 • Pastabos

   nurodyta kainai galioja asmeniui;
  - pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti;
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase). Klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį;
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Keleivio asmens dokumentas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
  - Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje;
  - Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodytų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės