Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

KRETA - Mediterraneo Hotel 4*8 d.

Puikis pasirinkimas aktyviam poilsiui su vaikais

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- tinka poilsiui su vaikais
- puikus SPA centras
- vandens kalneliai
- teniso kortas
- daug veiklos vaikams ir suaugusiems
kainos ir kokybės santykis

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Heraklionas – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje;
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje;
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentūroje;
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje;
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokesčiai mokami atvykus.

 • Viešbučio aprašymas

  Graikija. Kretos sala. Cherosnisos. Mediterraneo Hotel

  Iki Herakliono oro uosto: ~25 km
  Iki Chersoniso centro:     ~1.5 km
  Iki autobusų stotelės:        ~100 m
  Iki paplūdimio:                  ~600 m

   

   

   

   

  Jaukus 4* viešbutis, esantis aukštesnėje vietovėje ir turintis puikiai išvystytą infrastruktūrą. Nutolęs nuo paplūdimio, tačiau turi nuostabiu panoraminius vaizdus į jūrą ir apylinkes. Pirmoji viešbučio komplekso dalis buvo pastatyta 2001 metais, antroji – 2008 metais. Paskutinį kartą atnaujintas 2011 metais. Viešbutį sudaro du pastatai ir vasarnamių kompleksas, kuriuose yra 305 numeriai. Komplekso teritorijoje yra 2 restoranai, 3 barai, 2 baseinai, vandens kalneliai, amfiteatras, televizijos salė, SPA centras, treniruoklių salė, vaikų žaidimų aikštelė, teniso kortas, stalo tenisas, biliardas, mini futbolas, automobilių stovėjimo aikštelė. Rekomenduojamas aktyviam šeimyniniam poilsiui su vaikais.

 • Paplūdimys

  smėlio Star Beach paplūdimys, apie 600 m nuo viešbučio. Yra požeminė perėja. Paplūdimyje: skėčiai, gultai už papildomą mokestį.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Apart individualių ekskursijų, organizatoriai siūlo ir grupines ekskursijas, tokias kaip: ‚‚Knosas– Heraklionas‘‘ , „Lasitis – Dzeuso urvas“ , Spinalonga - Agios Nikolaos“ , Retimnas – Preveli“ , Gramvousa - Balos“ , Samarijos tarpeklis“ , Santorinio kruizas“ bei daugelis kitų. Taip pat yra galimybė nuomotis automobilį ir susidaryti savo maršrutą. Sala tikrai turi ką pasiūlyti kaip smalsiems, savarankiškiems, taip ir „tingiems“, bet norintiems šiek tiek pažinimo

 • Pastabos

  - nurodyta kaina galioja asmeniui;
  - pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti;
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase). Klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį;
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Keleivio asmens dokumentas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
  - Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje;
  - Oficiali viešbučio svetainė: www.mediterraneohotel.gr
  - Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodytų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19.
  DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • COVID-19

  Atvykstantys į Graikiją ne vėliau nei 24 val. iki kelionės pradžios privalo užpildyti Keleivio lokalizavimo formą (PLF).

  Atvykstantys į Graikiją vyresni nei 5 metų amžiaus asmenys be užpildytos keleivio lokalizavimo formos papildomai privalo pateikti vieną iš žemiau nurodytų dokumentų :
   

  1) Pažymą dėl užbaigto vakcinacijos proceso (iš valstybinės sveikatos priežiūros institucijos anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; nuo vakcinacijos baigimo turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų; pažymoje turi būti nurodyti asmens vardas ir pavardė, atitinkantys asmens tapatybės dokumente nurodytus duomenis, vakcinos rūšis, gautų dozių skaičius bei vakcinų gavimo data).

  2) Pažymą dėl COVID-19 testo (PGR) neigiamo atsakymo (anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; testas turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 72 val. savo šalies ar tarpinės kelionės šalies valstybinėje arba sertifikuotoje privačioje laboratorijoje; PGR molekulinis testas turi būti atliktas imant mėginį iš nosiaryklės ar burnos ir ryklės; pažymoje turi būti nurodytas asmens vardas ir pavardė, atitinkantys kelionės dokumente nurodytus duomenis).

  3) Pažymą, liudijančią, kad asmuo yra persirgęs COVID 19 (iš savo šalies ar tarpinės kelionės šalies  valstybinės sveikatos apsaugos institucijos arba privačios sertifikuotos laboratorijos anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; nuo diagnozę patvirtinančio teigiamo PGR molekulinio arba greitojo antigenų testo rezultato turi būti praėję ne mažiau nei 2 ir ne daugiau nei 9 mėnesiai).

  Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Garikiją čia: https://keliauk.urm.lt/location/graikija


  *informacija atnaujinta 05 19 d.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Graikija. Kreta. Semiramis Village.

KRETA - Semiramis Village Hotel 4*

Puikus pasirinkimas norintiems suderinti salos pažinimą ir poilsį

Graikija. Kreta. Lefkoniko Bay.

KRETA - Lefkoniko Bay Hotel 3*

Mėgstantiems miesto šurmulį

Graikija. Kreta. Ocean Heights View hotel. Vandens kalneliai

KRETA - Ocean Heights View 4*

Puikus derinys - ramus poilis su šeima bei aktyvus laisvalaikis netoliese