Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Luaros slėnio pilys ir romantiškasis Paryžius5 d.

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

nuo 759 € 5 % 721 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitės pasiūlymai

Kelionės akcentai:

- Kelionės vadovas iš Lietuvos;
- Pasiplaukiojimas laivu Senos upe;
- Populiariausių filmų scenose šmėžuojantis Monmartras;
- trijų rūšių vynų degustacija;
- Šamboro pilis;
- Ambuazo pilis;
- Vilandri pilis;
- Šensono pilis.

Kelionės datos

2024-10-24 – 2024-10-28

vietų yra

749 € Pirkti

2024-12-12 – 2024-12-16

vietų yra

769 € Pirkti

2025-01-16 – 2025-01-20

vietų yra

729 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydžiai Vilnius-Paryžius-Vilnius;
- mažas rankinis bagažas (teirautis agentūroje);
- apgyvendinimas viešbutyje Paryžiuje ir Ture, dviviečiuose kambariuose;
- maitinimas: pusryčiai;
- kelionės vadovas iš Lietuvos;
- ekskursinė programa;
- trijų rūšių vynų degustacija;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- pietūs ir vakarienės;
- asmeninės išlaidos;
- priemoka už vienvietį kambarį - 195 Eur;
- pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 15 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto);
- pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 25 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto);
- medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimas;
- kelionės metu papildomai turėti 150 Eur (pervežimai iš/į oro uostą, visuomeninis transportas, miesto turistinis mokestis, keturių pilių lankymas, ausinukai);
- plaukimas Senos upe 16 EUR (būtina užsakyti iš anksto).

Kelionės programa

 • 1

  VILNIUS - PARYŽIUS

  Prancūzija. Paryžius.

  Skrydis Vilnius – Paryžius. Iš oro uosto viešuoju transportu vyksime į viešbutį. Apsistoję viešbutyje turėsime laisvą vakarą, skirtą poilsiui po kelionės bei vaikštinėjimui po šviesose skendinčią Prancūzijos sostinę. Nakvosime viešbutyje Paryžiuje.

 • 2

  PARYŽIUS

  Paryzius  Luara  Eifel tower

  Pusryčiai. Pažintį su romantiškuoju miestu pradėsime nuo pasiplaukiojimo laivu, kurio metu galėsime apžiūrėti įspūdingiausius miesto objektus ant Senos upės krantų: didingas Eifelio bokštas, žymusis Luvro muziejus, kurio visiems meno kūriniams apžiūrėti prireiktų net 100 dienų, Invalidų rūmai, Aleksandro III tiltas, Orsy muziejus. Taip pat praplauksime pro Senos upės Sitės saloje esančią Paryžiaus Dievo Motinos katedrą – lankomiausią bažnyčią pasaulyje. Tai tobulai netobulas statinys, kurio fasadai skiriasi. Kodėl? Ne, tai ne architektų žemo meistriškumo išdava – itin religinga visuomenė viduramžiais manė, kad tobulą kūrinį gali sukurti tik Dievas, todėl bažnyčios bokštai ir fasadai nėra identiški. Po pietų viešuoju transportu vyksime į bohemiškąjį Monmartrą. Tai menininkus visuomet traukęs rajonas, kurį Pablas Pikasas bei Vincentas van Gogas vadino namais. Pasivaikščiosime siauromis, jaukiomis gatvelėmis, kuriose įamžintos garsiausių Holivudo bei prancūziško kino scenos. Apžiūrėsime ant Monmartro kalvos viršūnės įsitaisiusią Šv. Jėzaus širdies baziliką. Kadangi tai aukščiausias miesto taškas, čia jau senovėje kūrėsi pagonių šventyklos, nes buvo tikėta, kad kuo arčiau dangaus – tuo arčiau dievų. Šiandien čia stovinti 130 metrų aukščio katalikų šventovė yra antra lankomiausia bažnyčia pasaulyje, kurią lenkia tik Paryžiaus Dievo Motinos katedra.
  Laisvo laiko metu galėsite savarankiškai aplankyti miesto monumentus, pakilti į Eifelio bokštą ar apžiūrėti Luvro ekspoziciją*.
  Nakvosime viešbutyje Paryžiuje.

 • 3

  LUAROS SLĖNIO PILYS

  Chateau de Chambord, the largest castle in the Loire Valley

  Pusryčiai. Patogiu autobusu išvyksime iš Paryžiaus į Luaros upės slėnį. Lankysime Šamboro pilį, kurią  pastatė Prancūzijos karalius Pranciškus I. Po monarcho mirties, jo įpėdinis Henris II toliau naudojosi pilies valdomis medžioklės interesams. Ši pilis yra didžiausia visame Luaros upės slėnyje, joje yra net 440 kambarių, 365 židiniai ir 84 laiptinės. Vienas iš architektūrinių akcentų yra išskirtinė atvira dvigubos spiralės laiptinė, kuri yra pilies centrinė detalė. Dvi spiralės kyla per tris aukštus nesusikertant, o laiptai yra apšviesti viršuje esančio šviesos bokštelio aukščiausioje pilies vietoje. Yra įtarimų, kad šią laiptinę galėjo projektuoti pats Leonardo da Vinci, tačiau tai nėra patvirtinta.  Tęsime savo kelionę per Luaros slėnį, pakeliui sustosime Blois miestelyje papietauti. Toliau lankysime Ambuazo pilį – vieną iš mėgstamiausių Prancūzijos karalių rezidencijų. Ambuazo pilis buvo pastatyta ant kalvos prie pat Luaros upės. Strateginės vietovės savybės buvo pripažintos dar prieš viduramžių pilies statybą, joje buvo pastatytas galų opidumas. Florencijos genijus Leonardo da Vinci atvyko į Ambuazą 1516 m. Prancūzijos karaliaus Pranciškaus I kvietimu. Po trejų metų jis mirė ir buvo palaidotas pagal jo norą karališkoje pilyje. Jo kapas yra Saint-Hubert'o koplyčioje.
  Vakarėjant vyksime į viešbutį Tūro mieste. Laivas laikas ir nakvynė viešbutyje.

 • 4

  LUAROS SLĖNIO PILYS

  Chenonceaux Castle at sunset in Loire Valley

  Pusryčiai. Šią dieną pradėsime nuo pažinties su Vilandri pilimi. Paskutinė renesanso pilis pastatyta Luaros upės slėnyje. Lankysimės pilies viduje bei soduose, kurių kompozicija, vandens gėlės, skulptūros ir kitos dekoratyvinės detalės sukuria nepakartojamą atmosferą, pritraukiančią daug turistų ir menininkų. Pilies architektūra įspūdinga savo simetrija, išskirtinėmis išorinėmis detalėmis ir puikiai išlaikytu stiliaus vientisumu. Toliau tęsime kelionę link savo unikaliu balto akmens fasadu bei pilkų plytelių stogais išsiskiriančios bei ant vandens pastatytos Šensono pilies. Jos architektūra apjungia tiek Gotikos, tiek Renesanso elementus, o pilies gyventojos buvo monarchų simpatijas pelniusios moterys. Dėl šios priežasties išpuoselėta rūmų aplinka ir nepriekaištingai prižiūrėti sodai kasmet pritraukia apie 800 000 lankytojų. Grįžtant į Paryžių sustosime degustuoti trijų rūšių Luaros slėnyje gaminamo vyno. Vakare atvyksime į Paryžių. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

 • 5

  PARYŽIUS - VILNIUS

  Pusryčiai. Ryte esant galimybei turėsime laisvo laiko Paryžiuje apžiūrėti ko dar nespėjome ar įsigyti lauktuvių. Viešuoju transportu vyksime į oro uostą. Skrydis iš Paryžiaus į Vilnių.

Atsisiųsti programą

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2024-10-24 – 2024-10-28

vietų yra

749 € Pirkti

2024-12-12 – 2024-12-16

vietų yra

769 € Pirkti

2025-01-16 – 2025-01-20

vietų yra

729 € Pirkti

2025-02-20 – 2025-02-24

vietų yra

759 € -5 % 721 € Pirkti

2025-03-13 – 2025-03-17

vietų yra

765 € -5 % 727 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Paryzius  Luara  Eifel tower

Paryžius yra Paryžius! 5 dienos!

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

 • nuo 649 €

Monaco

Žydroji pakrantė (Nica, Antibai, Kanai, Monakas)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • nuo 769 €