Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

ISPANIJA - Sol Don Marco 4*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Rekomenduojame
 • Kelionės tik suaugusiems

Viešbučio privalumai:
- viešbutis skirtas 16+
- trumpas pervežimas
- kasdienės vakaro pramogos
- netoli paplūdimio

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Malga – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- kurorto mokestis
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.melia.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Ispanija. Malaga. Kosta del Solis. Sol Don Marco

  Iki Malagos oro uosto:         ~7 km
  Iki Toremolinos centro:           ~800 m
  Iki „Aqualand Torremolinos“ : ~1.4 km
  Iki paplūdimio:                          ~50 m

   

   

   

   

   

  Simpatiškas 4* viešbutis šalia Bajondillo paplūdymio. Viešbučio svečiai gali naudotis visomis DON PABLO ir DON PEDRO viešbučių paslaugomis. Pastatytas 2004 metais. Viešbutį sudaro vienas 5-ių aukštų pastatas, kuriame yra 182 numeriai. Komplekso teritorijoje yra 2 restoranai, 2 baseinai, baras, automobilių stovėjimo aikštelė, treniruoklių salė, SPA centras, teniso kortas, kas vakarą vyksta pramoginiai renginiai. Rekomenduojamas ramiam šeimyniniam poilsiui, savarankiškai keliaujantiems.

 • Paplūdimys

  Bajondillo paplūdimys tinka plaukioti pripučiamais banano formos čiužiniais, irklentėmis, baidarėmis ir užsiimti kitu vandens sportu. O jei labiau norisi likti ant auksinio smėlio, galėsite pažaisti paplūdimio tinklinį ar ant gulto pasigrožėti saulėlydžiu prieš prasidedant paplūdimio vakarėliui. Viešbutį nuo paplūdimio skiria gatvė. Gultai ir skėčiai už papildomą mokestį.

 • Malaga - Toremolinos

  Ispanija. Saulėlydis Malagoje

  Kviečiame atostogoms rinktis nuostabų Ispanijos regioną Kosta del Solį - „saulėtą pakrantę“, esančią Ispanijos pietuose. Beveik piečiausiame žemyninės Ispanijos taške, šalia Gibraltaro sąsiaurio, Jums siūlome tris kurortus, kur 325 dienas per metus Jus pasitiks giedras dangus ir skaisčiai šviečianti saulė. 200 km vaizdingos Andalūzijos pakrantės kasmet sutraukia gausybę turistų. Regiono sostinė Malaga – tikra atostogų sostinė – saulėta, žavi, žydinti ir niekur neskubanti. Sakoma, kad Malagos regionas yra vienas ekologiškai švariausių ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Per paskutinius 25 metus Kosta del Solio regionas išsiveržė į populiariausiųjų gretas. Ir nėra ko stebėtis – juk Andalūzijoje, kurios dalimi šis regionas, yra tiek daug lankytinų vietų, kerinčių maurų palikimo pėdsakų, nuostabi autentiška virtuvė, subtropinis klimatas ir, žinoma, tropinės augmenijos paįvairinti paplūdimiai.

   

  Toremolinos - judrus kurortas, mėgstamas įvairaus amžiaus poilsiautojų iš visos Europos. Miestelyje yra du pagrindiniai rajonai: vienas išsidėstęs aplink Kosta del Solio aikštę (Plaza Costa del Sol) ir gatvę Šv. Migelio gatvę (Calle San Miguel), kitas – „Nogalera Plaza“ – pramogų ir pasilinksminimų vieta. Mieste gausu žalumos ir gėlynų, o gatvės nusėtos parduotuvėlėmis, siūlančiomis įvairiausių prekių. Geriausi žuvų restoranai buriasi senajame žvejų rajone El Bajondillo, o vakarais pasivaikščioti kviečia ilgiausiai nusidriekusi pajūrio promenada. Toremolino auksinio smėlio paplūdimiuose niekada nenuobodžiauja vaikai ir vandens sporto entuziastai. Andalūzijos gyvenimo ritmą galima pajusti žvejų kvartale La Carihuela. Jūrų gėrybių restoranai, galerijos, muziejai ir vyninės paįvairins poilsį dienos metu, o diskotekos neleis nuobodžiauti naktį.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Granada. Jūsų laukia neapsakomai įdomi ekskursija po vieną įspūdingiausių Ispanijos miestų. Būsite nustebinti supančio grožio bei įvairiausių pramogų, kurių čia išties daug. Pavydėtiną nuotraukų kolekciją papuošite ir unikaliais kadrais iš charizmatiškojo arabų kvartalo Albayzin bei fantastiškus vaizdus atversiančios San Kristobalio apžvalgos aikštelės. Kadangi Granadoje žavingos parduotuvėlės bei smagiai vingiuojančios gatvelės visuomet vilioja išsukti iš suplanuoto maršruto, turėsite laisvo laiko patyrinėti pačią miesto širdį. Iš karto po to susitiksime sutartoje vietoje ir autobusu vyksime į tikrą rojų – maurų valdovų rūmų kompleksą Alhambrą, kur sužinosite visame pasaulyje garsios tvirtovės didybės ir nenupasakojamo grožio paslaptis. Užsuksite į Nasrido rūmus, kurių kiemelyje glaudžiasi marmuriniai liūtai, aplankysite Čarlzo V tvirtovę bei fantastiškus Generalife sodus, kurie nukels į senovinę prabangą. Po turiningos ir įkvepiančios dienos kupini įspūdžių tuo pačiu maršrutu grįšite į viešbučius.

  Kordoba. Vyksite į nuostabiąją Kordobą per itin vaizdingą Antekeros regioną. Šis regionas garsėja įspūdingomis kalkakmenio uolomis, žemdirbyste ir jaukiais miestukais. Vaizdai džiugins ir stebins iki pat Kordobos. Atvykę į Kordobą susipažinsite su gražiausiais istorinio senamiesčio perlais: istoriniais pastatais bei paminklais, pasivaikščiosite senomis žavingomis gatvelėmis, aikštėmis ir skvereliais. Bene viena unikaliausių miesto vietų – žydų kvartalas, kuriame nusikelsite į romėnų laikus ir neatsispirsite siauručių gatvelių labirinto kerams. Nuostabūs vaizdai atsiveria vaikštant ant dar prieš Kristaus amžių pastatyto romėniškojo tilto, perjuosusio puikiąją Gvadalkivyro upę. Ekskursijos pabaigoje laukia pažintis su miesto pasididžiavimu – Katedra-Mečete bei gražiąja Sinagoga. Susižėrę begalybę įspūdžių, tuo pačiu vaizdinguoju maršrutu patrauksite atgal į Kosta del Solį.

  Ronda. Aplankysite keliautojų išliaupsintą Rondos miestą. Pakeliui sustosite viename gražiausių šio regiono miestukų – Marbeljoje. Jame pasigėrėję baltai švytinčiais nameliais, fantastišku senamiesčiu ir vietinių šypsenomis patrauksime toliau link Rondos. Kraštovaizdis pakeliui garantuos žadą atimančių vaizdų. Pasimėgavę jais jau būsite pasiruošę pasivaikščioti po istorinį Rondos senamiestį. Be daugybės įspūdingų dalykų, labiausiai čia žavės be galo mielos akmeninės gatvelės, alsuojančios jaukia senovine dvasia. O bene labiausiai žadą atims Tajo de Rondos tarpeklio, kuris yra tikras gamtos stebuklas, panorama. Trumpam užsuksite į vieną vietos vyno daryklų. Viename seniausių Rondos pastatų įsikūrusi vyninė džiugina ne tik aromatingais skoniais, tačiau ir ypatingu kiemeliu, kuriame įrengtas fontanas trykšta taip pat ne kuo kitu, o vynu! Aplankę vyninę turėsite laisvo laiko pratęsti pažintį su senamiesčiu, aplankyti garsiąją bulių koridos areną bei seniausią Ispanijoje komercinę gatvę Calle de la Bola. Pakeliui atgal sustosite dienos užbaigti ypatingu akcentu – aplankysite koridai veisiamų bulių ūkį, kuriame bus atskleisti visi niuansai apie šios tradicinės pramogos istoriją ir svarbą Ispanijoje. Tai viena labiausiai giriamų ir turistų mėgstamų vietų. Susižėrę begalybę įspūdžių, tuo pačiu vaizdinguoju maršrutu patrauksite atgal į Kosta del Solį.

   

  Taip rekomenduojama išsinuomoti automobilį ir aplankyti regione esančias bodegas, bei kitas įdomybes. Dėl išsamesnės informacijos rekomenduojame kreiptis į kelionių agentą arba organizatoriaus atstovą šalyje.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės