Kelionės kaina
0 € 4219.4 €
Kelionės kaina
0 € 4219.4 €

Malaga5 d.

Skrydis iš Vilniaus oro uosto!

nuo 525 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Geriausi pasiūlymai
 • Rekomenduojame

Malaga – tai uostamiestis, įsikūręs pietų Ispanijoje, netoli Gibraltaro. Šis miestas yra vienas iš pagrindinių Kosta del Solio regiono miestų, turintis daugiau kaip 600 tūkst. gyventojų. 

Malagoje karaliauja meniškumo dvasia, nes čia gimė garsusis Pablas Pikaso. Be to, šiame mieste gausu įvairių muziejų, galerijų, vyksta festivaliai, leidžiantys iš arčiau susipažinti su Andalūzijos krašto kultūra. Visai nebūtina aplankyti visas bažnyčias ir muziejus, pakaks užsukti į įsimenančio grožio Malagos katedrą. Čia jūsų dar laukia akmenimis grįstos gatvelės, kalnuose stovintis Romos amfiteatras, šalia jo esančios dvi pilys – tai Alcazabo ir Gibralfaro pilys.

Miestas buvo statomas kaip uostas ir prekybos centras, tad toks jo planavimas padarė įtaką ir miesto architektūrai – čia mažai pilių, dvarų, fontanų. Pasenę pastatai būdavo griaunami, o jų vietoje statomi nauji ir praktiškesni.

Arčiausiai Malagos miesto įsikūręs yra Torremolinos kurortas, nuo kurio ir prasideda Kosta del Solio pakrantė. Senovėje tai buvo nedidelis žvejų miestelis, kurio pavadinimas išvertus reikštų – malūnai ir sargybos bokštai. Tai vienas iš seniausių kurortų šioje pakrantėje, todėl dažnas turistas atkeliauja čia ne tik pasigrožėti žvejų miesteliu.

Šalia Torremolinos kurorto yra įsikūręs dar vienas žvejų kaimelis pavadinimu Benalmadena. Šiuo metu Benalmadeną sudaro trys rajonai: pakrantės zona Benalmadena Costa, kurioje gausu viešbučių bei pramogų poilsiautojams, Arroyo de la Miel – vidurinioji sausumos dalis, kurioje daugiausiai gyvena vietiniai gyventojai ir trečioji – Benalmadena Pueblo ­ kaimelis, įsikūręs kalvotoje miesto dalyje nuo kurio atsiveria nuostabus visos pakrantės bei Benalmadenos kurorto vaizdas.

Taigi poilsiaujant Malagoje rekomenduojame aplankyti Pikaso ir Salvadoro Dali muziejus, Malagos katedrą, Alcazabo ir Gibralfaro pilis, kitus turistų pamėgtus objektus, išvysti kaip susimaišo Viduržemio jūros ir Atlanto vandenynas Gibraltaro pusiasalyje.

Kurortas tinkamas tiek šeimoms su vaikais, tiek naktinio gyvenimo mėgėjams. Čia saulė šviečia beveik visus metus, todėl blogas oras atostogų tikrai nesugadins.

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
- Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
-
 Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

Dėmesio! Savarankiška kelionė, kelionės vadovas nelydi.

Kelionės datos

2023-07-10 – 2023-07-14

665 € Pirkti

2023-07-17 – 2023-07-21

685 € Pirkti

2023-07-24 – 2023-07-28

759 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydis

 Vilnius 16:00 -  Malaga 19:35

Malaga 20:15 - Vilnius 01:40.


- rankinis bagažas (mažas);
- 4 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje;
- pusryčiai.

 

Yra galimi skrydžiai ir iš Kauno ar Rygos oro uostų.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, civilinis, bagažo ir kita);
- Automobilio nuoma;
- Pervežimai. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Dėl tikslios informacijos teirautis agentūroje;
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos teirautis agentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje.
- Pervežimą iš Kauno/Klaipėdos/Šiaulių į Vilniaus oro uostą būtina užsakyti iš anksto.
- miesto mokestis, mokamas vietoje.

Pastabos

Informacija apie saugų keliavimą į Malagą rasite čia.

 • Viešbučio aprašymas

  Malaga. Viešbutis Sol Guadalmar

  4* viešbutis Sol Guadalmar yra įsikūręs gražių sodų apsuptyje, ant jūros kranto, vos už 3 km. nuo Malagos oro uosto ir 5 km. nuo istorinio Malagos centro. Iš viešbučio galima tiesiogiai išeiti į Guadalmar ir Bajondillo paplūdimius.

   

  Viešbutyje Sol Guadalmar siūloma svečiams plaukioti dviejuose suaugusiesiems ir vaikams skirtuose lauko baseinuose, mėgautis vandens sporto pramogomis, jodinėjimu žirgais ir ekskursijomis. Viešbučio teritorijoje taip pat yra žaidimų aikštelė, keletas parduotuvių, įskaitant suvenyrų parduotuvę. Šalia viešbučio sustoja autobusas, tad nesudėtingai galėsite nuvykti iki pat Malagos centro.

   

  Kiekviename numeryje yra balkonas, iš kurio atsiveria nuostabūs Malagos įlankos vaizdai, oro kondicionierius, seifas, mini baras, rašomasis stalas, veikia nemokamas belaidis internetas, telefonas, TV. Svečiai gali mėgautis didele (queen size) lova. Tarp kambarių pasirinkimo variantų yra galimi atskiri miegamieji kambariai arba galima paprašyti papildomų lovų.

   

  Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis teniso kortu bei plaukioti šildomame vidaus baseine. Už papildomą mokestį svečiams siūloma sportuoti treniruoklių salėje, kaitintis saunoje ir atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje, sveikatingumo zonoje su sauna, hamamu, grožio salonu, masažo procedūromis, hidroterapijos procedūromis ir soliariumu

   

  Viešbutyje „Sol Guadalmar“ patiekiami savitarnos pusryčiai, o restorane „Cenachero“ svečių akivaizdoje ruošiama savitarnos vakarienė, bare „Picasso“ terasoje siūloma mėgautis kokteiliais.

   

  Įsiregistravimo/išsiregistravimo paslauga teikiama visą parą. 

 • Lankytinos vietos

  Promenada  Malaga

  Alcazaba tvirtovė

  Alcazabos tvirtovės istorija siekia daugiau kaip 1000 metų. Tvirtovę, kuri kadaise priklausė musulmonų didikams, supa dvi gynybinės sienos, viduje vyrauja arabiškas stilius, aplink žydi augalai, sukuriantys neapsakomo grožio ir spalvų dermę. Taip pat viduje rasite archeologijos muziejų, kuriame eksponuojamos Romos mozaikos, maurų keramikos dirbiniai ir kiti tų laikų eksponatai.

   

  Gibralfaro pilis

  Gibralfaro pilis buvo pastatyta XIV a. gynybiniais tikslais. Ji padalinta į dvi dalis, kuri viena jų sujungta su Alcazaba tvirtove. Šiandien tvirtovėje yra įkurtas muziejus. Viršutinėje dalyje stovi 17 metrų pilies bokštas, iš kurio atsiveria nuostabi miesto panorama, o žemesnėje dalyje buvo saugomi ginklai ir kita karo amunicija.

   

  Picasso muziejus

  Pablo Picasso - garsus menininkas, gimęs Malagoje. Jo garbei yra įkurtas muziejus, kurį galite rasti Condes de Buenavista rūmuose. Rūmų rūsyje galima pamatyti Malagos (XII a. pr. Kr.) ir romėnų architektūros liekanas. Pačiame Picasso muziejuje eksponuojama virš 200 dailininko darbų, saugomi ir kai kurie asmeniniai jo daiktai. Bilietus rekomenduojama įsigyti iš anksto, internetu, nes prie kasų dažnai jie būna brangesni. Tą galite padaryti čia. Bilieto kaina asmeniui nuo 9 Eur. 

   

  Malagos katedra

  Malagos katedra - tikra miesto puošmena. Ji gana neįprastos išvaizdos, kadangi šis įspūdingas pastatas buvo statomas beveik 200 metų, tačiau taip ir nebaigtas. Čia susipina gotikos, renesanso ir baroko architektūriniai elementai, atspindintys ilgą statybų procesą. Ji turi tik vieną bokštą, kitas nebuvo pastatytas. Ji išskirtinė ir vidumi, nes čia rasite daugybę katedrą puošiančių garsiausių menininkų darbų.

   

  Karmen Tyson muziejus

  Pačiame Malagos miesto centre įsikūręs Karmen Tyson muziejus. Jame eksponuojama įspūdinga XIX amžiaus ispanų dailininkų paveikslų kolekcija. Muziejus taip pat turi vidinį kiemelį, kur lankytojai mielai prisėda poilsiui. Bilietus į šį muziejų iš anksto taip pat galite įsigyti čia. Bilieto kaina asmeniui nuo 10 Eur. 

   

  Pompidu meno centras

  Einant Malagos pakrante uosto link pastebėsite akį traukiantį spalvingą kubą, kuriame įsikūręs garsusis Paryžiaus Žoržo Pompidu meno ir kultūros centro filialas. Pompidou meno centre rasite įvairius paveikslus, skulptūras, instaliacijas ir filmus. Čia taip pat galima išvysti apie 80 žymių menininkų paveikslų ir fotografijų. Bilietus į meno centrą galite nusipirkti čia. Bilieto kaina asmeniui nuo 9 Eur.

   

  Malagos koridos arena

  Malagos koridos arena vienu metu gali priimti net 14 000 žiūrovų, norinčius stebėti arenoje vykstančias bulių kautynes. Areną sudaro keturi galvijų aptvarai, jojimo centras, arklidės ir kitos įvairios patalpos. Malagos koridos arena vis dar naudojama reguliariai, ypač per nacionalines šventes, festivalius. Šalia arenos įsikūręs koridos muziejus, kuris supažindina lankytojus su įvairiais koridos eksponatais.

   

  Salvadoro Dali skulptūros

  Su šio garsaus menininko skulptūromis galima susipažinti tiesiog pėsčiųjų bulvare, kadangi patys darbai yra išdėstyti taip, kad būtų galima pasivaikščioti ir jas apžiūrėti.

   

  Fuengirolos bioparkas

  Fuengirolos laukinės gamtos ir safario parkas yra įsikūręs netoli Malagos esančiame Fuengirolos miestelyje. Šiame šiuolaikiniame bioparke gyvūnai nuo lankytojų atskiriami naudojant „nematomas“ kliūtis. Čia ypač didelis dėmesys skiriamas gyvūnams, todėl stengiamasi jiems sudaryti kuo geresnes sąlygas gyventi. Čia pamatysite nykštukinius begemotus, krokodilus, Komodo drakonus, tigrus, šimpanzes, Madagaskaro lemūrus ir dar daug kitų, mums retai matomų gyvūnų. Bilietus į šį parką taip pat rekomenduojame įsigyti iš anksto čia. Kaina asmeniui - nuo 23 Eur.

   

  Nerja urvai

  Tai Andalūzijos regione, Nerjos miestelyje esantys daugiau kaip 4 km ilgio stalaktitų ir stalagmitų požemiai, kuriuose gyvena įvairiausių rūšių gyvūnai. Pačių stalaktitų ir stalagmitų natūraliai sukurtas grožis traukia ne vieno turisto akį ar priverčia aikčioti iš nuostabos. Vasarą čia rengiami net ir Flamenko festivaliai.

   

  Gibraltaras

  Gibraltaras – tai unikali Ispanijos vieta, kur krantuose susitinka Atlanto vandenynas su Viduržemio jūra. Įspūdingiausia šios mažytės Anglijos užjūrio teritorijos vieta – Gibraltaro uola, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužantys vaizdai į Gibraltarą, Ispanijos ir Maroko pakrantes. Vaikštant po Gibraltarą, visur galima sutikti beuodeges beždžiones, kurios yra vienintelės laukinės beždžionės Europoje. Taip pat keliaujant po šią unikalią vietą verta aplankyti Šv. Mykolo stalaktitų urvus, beždžionių draustinį, Gibraltaro muziejų, maurų pilį.

   

  Marbelja

  Prabangiausias Malagos kurortas yra Marbelja, populiariausias tarp garsiausių ir turtingiausių pasaulio žmonių. Viskas šiame kurorte aukščiausio lygio: patys brangiausi viešbučiai, prestižinės parduotuvės, smėlio paplūdimiai, kazino, golfo aikštynai, diskotekos, restoranai ir barai. Toliau nuo kurorto centro driekiasi Banus uostas, kuriame švartuojasi turtuolių jachtos. Marbeljos senamiestyje rasite baltus namukus su vidiniais kiemeliais, o tarp jų siauras gatveles. Įvairias ekskursijas, pramogas ir dienos išvykas galite po Marbeljos kurortą galite užsisakyti savarankiškai čia: nuo plaukimo katamaranu stebėti delfinų iki garsiojo Flamenko šou ar net turo po Gibraltarą.Rekomenduojame aplankyti: Ronda ir Tajo upių slėnius, Casco vandens parką,  Marbellos turgų, taip pat iš čia patogu pasiekti Gibraltarą.

   

  El Palo rajonas

  Šis uostamiesčio rajonas yra tikras žuvies mėgėjų rojus, nes čia galima paragauti pačių gardžiausių jūros gėrybių patiekalų. Gurmanus ypač savo skoniu nustebina keptos sardinės. Jei kiltų noras pavakarieniauti išskirtinėje aplinkoje, geresnės tam vietos už restoraną Palo El Tintero nerasite, nes čia kiekvienam pagamintam patiekalui skelbiamas aukcionas. Tik jo laimėtojas gali skanauti laimėtą patiekalą.

   

  Be jau prieš tai minėtų muziejų uostamiestyje dar veikia ir Stiklo ir Muzikos muziejus. Na, o jei esate gerų vynų gerbėjas, galite apsilankyti Vyno muziejuje, kuriame ne tik daug sužinosite apie Andalūzijos vynus, bet ir galėsite jų paragauti.

 • Transportas

  Malaga HIP on HIP off autobusas

  Viešojo transporto infrastruktūra Ispanijoje yra puikiai išvystyta, tad po šalį galima keliauti itin patogiai ir greitai. Bilietai čia parduodami automatizuotose kasose, informacijos centruose, autobusų stotyse, pačiuose autobusuose ar iš anksto - internetu.

  Autobusai – patogūs ir modernūs, komfortabilūs, kursuoja reguliariai pagal tvarkaraštį. Naktį kursuoja net 4 maršrutai. Miesto autobusai dažniausiai mėlynos spalvos, turistiniai – raudonos. Čia veikia HIP-ON/HIP-OFF sistema, kai su vienu įsigytu bilietu galite keliauti po visą miestą, išlipti bet kurioje stotelėje, o po to vėl įlipti ir keliauti toliau. Tai bene pats patogiausias ir turbūt pigiausias keliavimo būdas šalyje, tad siūlome bilietus iš anksto įsigyti čia. 24 val. galiojimo bilietas suaugusiam kainuos 25 Eur., vaikui nuo 4 iki 12 metų - 12,50 Eur.

  Taip pat galima keliauti traukiniais, kurie itin greiti, tačiau bilietai kainuoja žymiai brangiau nei keliaujant autobusu. Taksi 1 km kainuoja apie eurą, tačiau tiksli kaina priklauso nuo savaitės dienos ir valandos.

 • Klimatas

  Malagos klimatas gana šiltas ir švelnus. Miesto apylinkėse, tiek pačioje Malagoje lietaus būna apie 45 dienas per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Malagos mieste – 18 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis – 30 °C ar net daugiau laipsnių. Naktimis atvėsta iki 20 laipsnių. Šilčiausia – nuo liepos iki rugsėjo. Žiemos mėnesiais oro temperatūra pakyla iki 17 – 18 laipsnių dieną ir nukrinta iki vidutiniškai 8 laipsnių naktimis, vakarais pravers šiltesni drabužiai, megztukai, lengvos striukytės.

  Vandens temperatūra svyruoja nuo 16 laipsnių žiemą iki 24 laipsnių vasaros metu, dažniausiai jau birželio ir spalio mėnesiais iki 20 laipsnių.

 • Pastabos

  Svečiuojantis Malagoje rekomenduojame paragaukite ispaniškų patiekalų: vietinės Paelijos su vištiena ir/ar vėžiagyviais, tradicinio ryžių patiekalo, jūros gėrybių ir be abejo, šviežių, vietoje nuskintų vaisių ir saldaus vyno. Oficiali valiuta Ispanijoje  – euras, tad valiutos keitimu rūpintis nereikės,  o už maistą, gėrimus ar lauktuves be vargo atsiskaitysite banko kortelėmis.

   

  Bilietus į renginius, ekskursijas ir kitas pramogų vietas Malagoje galite rasti čia.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2023-07-10 – 2023-07-14

665 € Pirkti

2023-07-17 – 2023-07-21

685 € Pirkti

2023-07-24 – 2023-07-28

759 € Pirkti

2023-07-31 – 2023-08-04

799 € Pirkti

2023-08-07 – 2023-08-11

819 € Pirkti

2023-08-14 – 2023-08-18

805 € Pirkti

2023-08-21 – 2023-08-25

769 € Pirkti

2023-08-28 – 2023-09-01

775 € Pirkti

2023-09-04 – 2023-09-08

769 € Pirkti

2023-09-11 – 2023-09-15

585 € Pirkti

2023-09-18 – 2023-09-22

699 € Pirkti

2023-09-25 – 2023-09-29

605 € Pirkti

2023-10-02 – 2023-10-06

735 € Pirkti

2023-10-09 – 2023-10-13

605 € Pirkti

2023-10-16 – 2023-10-20

525 € Pirkti

2023-10-23 – 2023-10-27

649 € Pirkti

2023-10-30 – 2023-11-03

715 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Maljorka
 • nuo 535 €

Naujieji Barselonoje

Naujieji metai Barselonoje

Įskaičiuotas skrydis!

Viešbutis Barselonos centre!

 • 429 €

Skalnate Pleso, Slovakija

Bratislava

Su pusryčiais

Naujiena!

 • nuo 239 €