Kelionės kaina
0 € 1199 €
Kelionės kaina
0 € 1199 €

Neapolis4 d.

nuo 209 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Geriausi pasiūlymai
 • Pigios kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Pabėkite nuo darbų ir prasitęskite savaitgalį Kampanijoje - vienoje gražiausių vietovių visoje Europoje. Ant jos krantų stūkso snaudžiantis Vezuvijus,  kurio papėdėje vienas didžiausių Italijos miestų, picos gimtinė Neapolis. Kelionė į Neapolį Jums suteiks išskirtinę progą pažinti tikrą Itališką kultūrą, atsitraukti nuo įtempto kasdienybės ritmo ir gerai pailsėti. Apsistokite viešbutyje su pusryčiais ir visa galva pasinerkite į nuotykius, ragaukite vietinės virtuvės šedevrus, važinėkite motoroleriais, stebėkite futbolo rungtynes, mėgaukitės nuostabiu vynu siaurose Neapolio gatvelėse ir atraskite tikrą itališką grožį. Taip pat, vienos kelionės metu aplankykite ir nuostabiąją Kaprio salą, kuri užburs jus savo autentika.

Kelionės datos

2022-04-21 – 2022-04-24

229 € Pirkti

2022-04-28 – 2022-05-01

219 € Pirkti

2022-05-19 – 2022-05-22

219 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- Skrydis: Kaunas - Neapolis - Kaunas;
- Mažas rankinis bagažas. dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje
- 3 naktų apgyvendinimas;
- pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, civilinis, bagažo ir kita);
- Automobilio nuoma;
- Pervežimai. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Dėl tikslios informacijos teirautis angentūroje.;
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos teirautis angentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Pervežimas Vilnius – Kauno oro uostas – 10 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- Pervežimas Klaipėda – Kauno oro uostas – 20 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- miesto mokestis, mokamas vietoje

 • Viešbučio aprašymas

  4* viešbutis „Hotel Suite Esedra Napoli“ įsikūręs Neapolio miesto centre. Vos per 10 minučių pėsčiomis pasieksite Garibaldi stotį bei Neapolio katedrą. Kiekviename numeryje yra plokščiaekranis televizorius, oro kondicionierius, veikia nemokamas belaidis internetas. Taip pat viešbutyje be jokio papildomo mokesčio priimami ir svečiai su gyvūnais. Per 20 minučių pėsčiomis nuo „Esedra Napoli“ pasieksite Maschio Angioino pilį bei Neapolio karališkuosius rūmus.

 • Skrydžių laikai

  Ketvirtadienis - sekmadienis:
  Kaunas 20:55 – Neapolis 23:35;
  Neapolis 07:40 – Kaunas 11:20.
  * Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
  Aviakompanijos sveikatos ir saugumo priemonės

 • Transportas

  City break

  Norint Kampanijos regione keliauti savarankiškai, galima rinktis iš kelių skirtingų variantų. Vienas iš būdų - išsinuomoti automobilį. Tačiau turėkite omenyje, kad šiame regione, kaip ir visuose Italijos pakrantės regionuose, keliai yra išsidėstę pakrantėse, todėl yra siauri ir vingiuoti. Vairuoti reikėtų atsargiai, neviršijant greičio.
  Norint keliauti viešuoju transportu, patartina naudotis Campania Unico sistema. Tai sistema, kuri leidžia keliautojams nusipirkti viešojo transporto bilietą, kuris galioja tam tikrose zonose ir tam tikrą laiko tarpą. Į šią sistemą yra įtraukti ir traukiniai, Neapolio funikulierius, Sita autobusai, kurie važinėja Amalfi pakrante, Kaprio salos funikulierius, autobusas į Ischia. Į sistemą yra neįtraukti jūros keltai. Šios sistemos privalumas yra tas, kad naudojantis ja galima ne tik nusipirkti kelionės bilietus skirtingoms transporto priemonėms, bet ir įsigyti įvairių lankomų vietų bilietus iš anksto. Bilietai turi būti pažymimi kiekvieną kartą pakeitus transporto priemonę. Autobusai važinėja gana dažnai, tačiau tai nėra patogiausia transporto priemonė, nes dažniausiai jie būna pilni. Bilietai yra Campania Unico sistemos dalis, juos galima nusipirkti iš anksto. Išimtis - AliBus, kuris važiuoja nuo oro uosto iki Neapolio centro. Bilietus galima nusipirkti autobuse.
  Circumvesuviana - vietinė privati traukinio linija, kuri veikia aplink Vezuvijų nuo Neapolio iki Sorento. Keliautojams ši traukinio linija yra patraukli, todėl, kad tai yra vienintelė patogi viešojo transporto linija, kuria galima pasiekti Pompėjos miestą ir Vezuvijų. Yra kelios skirtingos linijos, tačiau tik mėlynoji linija veža į Pompėją ir Vezuvijų.

 • Ką verta pamatyti Neapolyje ir jo apylinkėse?

  Neapolio senamiestis - neabejotinai viena svarbiausių miesto dalių. Čia atskleidžiama Graikų, Siciliečių, Bizantijos, Nyderlandų ir kitų imperijų didybė. Istorinio miesto džiunglėse rasite daugybę įspūdingų meno kūrinių ir architektūros šedevrų. Tačiau pati paslaptingiausia senamiesčio vieta - miestas po žeme. Tai milžiniška tunelių raizgalynė, kuri ilgus metus buvo naudojama, kaip požeminiai kanalai, o karo metais, čia žmonės slėpdavosi nuo bombardavimo. Nusileidę 40 metrų po žeme rasite Graikų-Romėnų akveduką, Romėnų teatro griuvėsius, Summa Cavea teatrą.
  Piazza del Plebiscito - tai karališkieji rūmai, pastatyti 1600 metais. Čia apsistodavo karaliai ir karalienės, o rūmų priešakyje stovi marmuriniai šių karalių atvaizdai. Čia rasite daugiau, nei 20 gerai išsilaikiusių įvairių kambarių bei menių, teatrą... Šis įspūdingas statinys yra laikomas vienu svarbiausių Neapolio istorinių objektų.
  Lungomare promenada – puikiai tiks mėgstantiems romantiškus pasivaikščiojimus saulėlydžio nuspalvintu pajūriu.
  San Martino vienuolynas -  vienuolynas pastatytas dar XIV a. Dabar jis tapo labai turtingu muziejumi, kuriame rasite daugybę žymių menininkų darbų, įvairių miesto relikvijų. Čia galite sužinoti viso regiono istoriją, gėrėtis grakščiomis marmurinėmis skulptūromis, arkomis bei architektūra.
  San Gennaro katakombos - požeminiai Neapolio istorinio miesto tuneliai yra ne vienintelė požeminė struktūra mieste. Šios katakombos - įspūdinga senovės romėnų kapavietė Neapolio miesto šiaurinėje dalyje.
  Pompėja - nors anksčiau Pompėja sparčiai vystėsi, dabar tai nacionalinis archeologinis muziejus. Kadaise miestą užliejo šalimais esantis ugnikalnis Vezuvijus ir palaidojo viską, kas gyva. Galėsite pasivaikščioti po praeityje sustingusio miesto gatves.
  Vezuvijus - didžiulis vis dar aktyvus ugnikalnis esantis netoli Neapolio. Jis išgarsėjo po 78 metais įvykusio vieno iš pačių žiauriausių išsiveržimų per visą žmonijos istoriją. Vezuvijaus pelenai ir lava palaidojo ištisus miestus, tarp kurių buvo garsieji Pompėja ir Herakulaniumas. Į šio kalno aukštybes galėsite įkopti ir žvilgtelėti į gilų kraterį.
  Neapolio pilys - šis miestas gali pasigirti ne viena, o net trimis įspūdingomis pilimis. Castel Nuovo arba “Naujoji pilis”, Castel dell’Ovo arba “Kiaušinio pilis” ir Castel Sant’Elmo, dar vadinama “Miesto sergėtoja”. Kiekviena iš jų yra didinga, unikali ir verta dėmesio.
  Kaprio sala – šalia Neapolio įlankos esanti nepakartojamo grožio sala. Nors ši vieta garsėjo jau Romos imperijos laikais,  XIX a. Viduryje švelnus klimatas, kvapą gniaužiantys vaizdai bei nerūpestingas gyvenimo būdas čia pradėjo traukti vis daugiau menininkų, o ypač rašytojų. Saloje galima išvysti garsiąją A. Miuntės „Knyga apie San Mikelę" knygoje aprašytą vilą, taip pat Laikrodžių bokštą, Šv. Stepono bažnyčią, Faralijonių uolas bei kitus akį džiuginančius objektus. Salos krantai uolėti, o augmenija viena turtingiausių visoje Italijoje. Su keltu iš Neapolio šią salą pasieksite vos per valandą!

 • Klimatas

  Neapolyje vyrauja Viduržemio subtropinis, drėgnas. Žiemos Neapolyje vėsios ir lietingos, o vasaros karštos ir sausos. Lietaus vasarą nedaug, jūra įšyla labai greitai. Pakrantė Neapolio prieigose laikoma viena gražiausių Viduržemio jūros regione.

 • Įdomūs faktai apie Neapolį

  - Kai 1889 metais Italijos karalienė Margherita Teresa Giovanni apsilankė Neapolyje, visų picų motina laikoma pica Margarita buvo taip pavadinta jos garbei. Ant picos dedami žalias bazilikas, raudonas pomidoras ir baltas mozarelos sūris simbolizuoja Italijos vėliavą. (Neapolis tapo dabartinės Italijos dalimi tik 1860 metais).
  - Yra toks Itališkas posakis: “Vedi Napoli e poi Muori”, reiškiantis “pamačius Neapolį gali ir numirti”. Turima omenyje, kad miestas yra toks gražus, kad jau nieko gražiau pasaulyje nebepamatysi, todėl galima ramiai numirti.
  - Neapolio funikulierius yra vienas dažniausiai naudojamų pasaulyje. Kiekvienais metais juo važiuoja apie 10 milijonų žmonių. Bėgiai tęsiasi net 1270 metrų ir kyla į 170m aukščio kalvą.
  - Castel dell’Ovo (Kiaušinio pilis) taip pavadinta dėl legendos, kuri teigia, jog kažkur pilyje galima rasti stebuklingą kiaušinį, kuris saugo Neapolio miestą nuo nelaimių.

 • Maistas

  Kampanija ne tik linksmas ir šilumą spinduliuojantis kraštas, ji garsėja savo tradiciniais produktais. Drąsiai gali didžiuotis saulės spinduliuose sunokusiais sultingiausiais ir skaniausiais pasaulyje pomidorais, kurie pagardina daugybę vietos patiekalų ir, žinoma, picas. Pica yra didžiausias regiono pasididžiavimas. Kitaip ir būti negali - pica gimė Kampanijos regiono sostinėje Neapolyje. Keliaudami po Neapolį būtinai paragaukite ne tik picų, bet ir neapolietiškų spagečių, mocarelos, ryžių ir kukurūzų kruopų košės paplotėlių – Polenta, lazanijos, moliųgo viduje troškintos antienos Mortadella bei rizoto. Jei norite pasmaližiauti, išbandykite itališkus ledus bei Neapolio Pastiera - traškios sluoksniuotos tešlos pyragą su rikotos sūriu ir likeryje išmirkytomis babomis (tradiciniais neapolietiškais biskvitais). Siūlome išbandyti šiuos restoranus: Osteria della Mattonella, Ciro a Santa Brigida, La Chiacchierata, La Taverna dell‘Arte, Al 53, Sotto Le Stelle Pizzeria & Pub Braceria.

 • Pastabos

  - Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
  - Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
  - Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
  - Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.
  -
  užsisakydamas šią kelionę turistas prisiima riziką dėl negalimų numatyti ateities keliavimo į šią šalį aplinkybių ir sutinka, kad aviakompanijai vykdant skrydžius pinigai už lėktuvo bilietus nebus grąžinami net jeigu bus privaloma saviizoliacija atvykus į šalį.
  - DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • COVID-19

  Atvykstantieji į Italiją iš Lietuvos Respublikos turi pateikti atvykimo į šalį deklaraciją, ES skaitmeninį COVID sertifikatą (arba kitą vienoje iš ES valstybių narių arba trečioje šalyje išduotą skiepijimo, pasveikimo nuo COVID-19 infekcijos sertifikatą arbą neigiamą antigeno arba PGR Covid-19 testo rezultatą, jei šis sertifikatas/testo rezultatas išduotas italų, anglų, prancūzų arba ispanų kalbomis), įrodantį, kad asmuo: yra pilnai paskiepytas viena iš EVA patvirtintų Covid-19 vakcinų ir nuo paskutinio skiepijimo yra praėję ne mažiau nei 14 dienų ARBA ne anksčiau nei prieš 48 val. iki atvykimo yra atlikęs antigenų arba PGR Covid testą ir gavęs neigiamą atsakymą ARBA yra visiškai pasveikęs nuo Covid-19 ligos ir jam nėra taikoma izoliacija.

  Taip pat keliautojai privalo pranešti apie savo atvykimą vietinėms sveikatos apsaugos institucijoms.

  Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Italiją čia: https://keliauk.urm.lt/location/italija

  *informacija atnaujinta 06 29 d.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2022-04-21 – 2022-04-24

229 € Pirkti

2022-04-28 – 2022-05-01

219 € Pirkti

2022-05-19 – 2022-05-22

219 € Pirkti

2022-05-26 – 2022-05-29

209 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Neapolis2
 • nuo 209 €

Venecija  Gondola
 • nuo 139 €

Venecija  San Marco

Venecija - Verona

Savarankiška pažintis su Šiaurės Italijos perlais

 • nuo 189 €

Bolonija4

Riminis - San Marinas - Bolonija

Poilsis prie jūros ir savarankiška pažintis su Italija!

 • 169 €

Roma Koliziejus

Roma

3* viešbutis Romos centre

 • nuo 189 €

komo

Milanas - Turinas - Komo

Savarankiška pažintis su tikrąja Šiaurės Italija

 • nuo 209 €