Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Paslaptingasis Jerevanas5 d.

Naujiena!

nuo 349 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Geriausi pasiūlymai
 • Pigios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės
 • Kelionės šeimai
 • SPA poilsis
 • Kelionės tik suaugusiems

Jerevanas – Armėnijos sostinė ir didžiausias miestas, įsikūręs netoli sienos su Turkija, Ararato kalno papėdėje, prie Razdano upės. Ararato kalnas – Armėnijos nacionalinis simbolis ir pasididžiavimas, nors šiuo metu priklauso Turkijai. Jo baltą viršūnę galima pamatyti iš daugelio šalies vietų, o giedrą dieną ji matoma ir Jerevane. Šalis pagal plotą yra maždaug du kartus mažesnė nei Lietuva, o didžiąją dalį jos užima kalnai, kuriuose niekas negyvena. Teigiama, jog šalyje įsikūrę apie trys milijonai gyventojų, o iš jų – net apie milijonas armėnų gyvena sostinėje, Jerevane. Čia gaminami chemikalai, mašinos, guma, plastmasės, tekstilės gaminiai, įvairūs maisto produktai.

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
- Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
-
 Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

Dėmesio! Savarankiška kelionė, kelionės vadovas nelydi.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis 

Vilnius 13:40 -  Jerevanas 19:50;

Jerevanas 12:55 - Vilnius 15:15.

 

nuo balandžio mėn.:

Vilnius 16:00 - Jerevanas 21:10;

Jerevanas 21:45 - 01:10.


- rankinis bagažas (mažas);
- 4 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje;
- pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, civilinis, bagažo ir kita);
- Automobilio nuoma;
- Pervežimai. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Dėl tikslios informacijos teirautis agentūroje;
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos teirautis agentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje.
- Pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 15 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto)
- Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 25 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto)
- miesto mokestis, mokamas vietoje.

Pastabos

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Daugiau naujausios informacijos dėl kelionės sąlygų ir saugumo reikalavimų galima rasti čia. 

 • Viešbučio aprašymas

  Jerevanas. Bass Boutique Hotel

  4* viešbutis Bass Boutique Hotel yra įsikūręs pačiame Jerevano centre. Jame yra sporto salė, biliardas, o už papildomą mokestį galima užsisakyti masažo procedūrų. Čia taip pat rasite armėnų virtuvės restoraną su vyno rūsiu, o pro langus atsiveria nuostabūs ir paslaptingi Ararato kalno vaizdai. Iš viešbučio per 10 minučių nueisite iki Prezidento rūmų ir Jerevano operos teatro. Marshal Bagramyan metro stotis yra už 2 minučių kelio pėsčiomis. Taip pat netoliese yra daugybė parduotuvių.

  Viešbučio numeriuose rasite TV, oro kondicionierius, seifus, mini barus, šaldytuvus, rašomuosius stalus, veikia nemokamas belaidis internetas. Vonios kambariuose yra plaukų džiovintuvai, chalatai, šlepetės, kosmetikos gaminiai.

  Restorane tiekiami nacionalinės ir europietiškos virtuvės valgiai bei kasdien ruošiami pusryčiai, o jaukiame bare su vyno rūsiu galėsite pasimėgauti įvairiais kokteiliais, užkandžiais bei puikiais vynais. Maistas ir gėrimai taip pat tiekiami terasoje.

  Svečių patogumui – nemokamos vietos automobiliams. Aktyvūs svečiai gali pasinaudoti dviračių nuomos paslauga ir apžiūrėti apylinkes. Be to, pačiame viešbutyje galima užsisakyti ekskursijas.

 • Lankytini objektai

  Žiema Jerevane

  Matenadaranas yra viena iš svarbiausių nacionalinės atminties ir pažangos išsaugojimo vietų. Matenadaran muziejaus kompleksą sudaro 15 demonstracinių salių, kuriose eksponuojama tūkstančiai eksponatų, skirtų nuolatiniams, kintamiems ir išskirtiniams eksponatams. Iš 20 000 senovinių rankraščių, saugomų Matenadarane, holistiniai rankraščiai ir fragmentai, dokumentai, senos knygos, brangių įrišimų pavyzdžiai, kai kurios miniatiūros ir rankraščiai eksponuojami užsienio kalbomis. Čia galite rasti mažiausią knygą – Bažnyčios kalendorius nuo 1434 m. AC (svoris 19 g), o didžiausia – Msho Charentir (1200-1202 AC), sverianti 27,5 kg. Seniausi rankraščio fragmentai iš V-VI amžių, o seniausios iliustracijos ir miniatiūros yra Echmiadzino evangelijoje. Seniausias pilnas rankraštis yra Lazarevo evangelija (887 m. pr. Kr.).

   

  Armėnijos nacionalinė galerija yra pagrindinė šalies meno galerija. Jo kolekcija eksponuojama 55 salėse, kurios leidžia galerijai papasakoti nacionalinių vizualiųjų menų, dekoratyvinio-taikomojo meno ir pasaulio kultūros istoriją nuo seniausių laikų iki šių dienų. Europos, Rusijos, Armėnijos ir Rytų meno salėse lankytojai supažindinami su Aivazovskio, Sarijos, Kandinskio, Donatello ir kitų žymių menininkų menu. Armėnijos nacionalinėje galerijoje įrengus vėdinimo sistemą, šiuo metu veikia du muziejaus aukštai: paroda "Armėnų impresionizmas", kurioje eksponuojama apie 70 Bashinjaghian, M. Sarian, K. Adamian, Y. Tadevossian, V. Gayfejian, S. Arakelian ir kitų garsių armėnų menininkų darbų bei garsaus prancūzų-armėnų skulptoriaus Hakobo Gyurjiano salė, kur eksponuojama apie 50 įvairių žanrų kūrinių iš marmuro, kalkakmenio, bronzos, medžio, belgiško granito, įskaitant skulptūrines galvas, gyvuliškas skulptūras, istorinius, mitologinius ir kitus darbus.

   

  Istorijos muziejus įkurtas 1919 m. Muziejuje, įkurtame dar 782 m. pr. m. e. yra užrašas apie Erebuni (Jerevano) miesto įkūrimą, kurį sukūrė Urartijos karalius Argishti. Čia saugoma apie 400 000 objektų nacionalinė kolekcija, kuri eksponuojama archeologijos, etnografijos, numizmatikos ir šiuolaikinės istorijos skyriuose. Daiktai sukuria išsamų Armėnijos istorijos ir kultūros vaizdą, pradedant nuo priešistorinių laikų iki XV a. Be to, šiame muziejuje šiuo metu yra medinės unikalios dekoratyvinės St. Arakelots vienuolyno, įkurto prieš devynis šimtmečius, durys. Taip pat galite pamatyti seniausią pasaulyje batą, atrastą Areni Vayots Dzor. Batas buvo sukurtas prieš 5637-5387 metus.

   

  Didinga ir didinga Zvartnots šventykla, dabar muziejus, buvo pastatyta 7-ajame amžiuje, kuris yra vienas iš armėnų architektūros šedevrų. Pasak pasakotojų, Zvartnots katedra buvo pastatyta 643 m. Zvartnotai, atkurti paskutiniais XX a. Dešimtmečiais, yra žinomi visame pasaulyje. Per daugelį metų kasinėjimų metu oro uosto teritorijoje buvo rasta įvairių objektų, tokių kaip metaliniai įrankiai, vinys ir durklai, platūs ir siauri arimo dangčiai, papuošalai, stiklas, spalvingos ir elegantiškos apyrankės, gerai išsilaikiusi druska - rūsiai, kvapnūs aliejai, kvepalai, vaistai, gyvsidabrio laikymo indai ir vienspalvė glazūruota keramika, du dideli 500 litrų moliniai puodai, naudojami vynui laikyti.

   

  Garni šventykla yra vienintelė išlikusi pagonių šventykla Armėnijoje. Šis istorinis-kultūrinis kompleksas buvo apdovanotas UNESCO ir Graikijos 2011 m. premija. Katedroje įrengta naktinio apšvietimo sistema, leidžianti lankytojams vakaro valandomis kartu su muzika pamatyti rezervatą ir atrasti architektūrinį, matmeninį, skulptūrinį ir meninį paminklo dizainą. 24 šventyklos stulpeliai simbolizuoja 24 valandas per parą. Šis objektas yra vienas lankomiausių paminklų visoje respublikoje. Paminklo teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas.

  ARARAT yra naujo gyvenimo pradžios simbolis, atvirų ir kilnių žmonių simbolis, laisvos ir svetingos šalies - Armėnijos - simbolis. Armėnija yra senovės civilizacijos paveldėtoja ir vynuogių auginimo bei vyno gamybos lopšys. Ji turi nuostabiai turtingą kultūros paveldą, derlingą gamtą, dvasinę jėgą ir tradicijas bei talentingus žmones, kupinus charakterio. Būtent čia, Ararato žemėje, natūralaus dosnumo ir kūrybinės energijos sąjunga suteikė naują gyvenimą brendžio verslui. ARARAT muziejus yra monumentalaus Jerevano brendžio kompanijos pastato, kuris kyla dešiniajame Hrazdano upės krante, sienose. Čia prasideda pažintis su gražiu Jerevanu ir legendiniu armėnų ARARAT brendžiu. Nuo 9 iki 20 val., 7 dienas per savaitę, draugiški gidai veda ekskursijas armėnų, rusų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

  Botanikos sodas, kuriame gausu įvairių augalų kolekcijų, yra Jerevano pusiau dykumos zonoje ir tarnauja kaip unikali poilsio vieta vietiniams gyventojams ir turistams. Botanikos sodo teritorijoje galite rasti įdomių augalų tipų, susijusių su įvairia botanine geografija. Čia taip pat galite rasti daugybę retų ir nykstančių augalų rūšių.

 • Transportas

  Nors Jerevano miesto centrą galima apžiūrėti net pėsčiomis, vis dėlto pristatome jums pagrindines viešąsias transporto rūšis mieste.

  -mikroautobusas

  -autobusas

  -troleibusas

  -metro

  Populiariausias viešasis transportas Jerevane yra autobusai ir mikroautobusai. Jie turi specialias paskirties vietas ir stoteles, yra patogūs piliečiams ir turistams. Maršruto kaina yra 100 AMD.

  Troleibusas Jerevane buvo naudojamas nuo seno ir vis dar yra viena mėgstamiausių Jerevano gyventojų transporto priemonių. Jame yra 6 maršrutai, judantys palyginti lėtai nei kitos transporto priemonės, tačiau leidžiantys efektyviau tyrinėti Jerevano pastatus ir gatves. Jerevane taip pat veikia metro. Traukinių eismo dažnumas yra kas 5 min. piko meto ir iki 15 minučių dažnumu kitomis valandomis. Na, o nusileidusiems vėlai naktį, vienintelė galimybė pasiekti centrą – taksi.

  Čia galite rasti Jeverano viešojo transporto schemą, kainas, kryptis ir pan.

 • Maistas

  Jerevanas. Bass Boutique Hotel. Vynų degustacija viešbutyje

  Armėnijos virtuvė puoselėja daugybės metų palikimą: čia gausiai naudojamos daržovės ir įvairios žolelės, gaminami ypatingi mėsos patiekalai, daugiausiai ėriena ir jautiena, populiarusis chačiapuri,  dolma (į vynuogių lapus įvyniotas avienos faršo ir ryžių patiekalas), basturma (natūraliai džiovinta jautiena). Na, kaip ir daugelis žino, Armėnijoje neatsiejamas dalykas yra šašlykas, gaminamas iš avienos bei patiekiamas su lavašu ir salotomis, ir, be abejo, išskirtinis granatų vynas. Beje, šioje šalyje gaminamos įvairios vyno rūšys, tad sąlyginai jo kainos – nedidelės.

 • Klimatas

  Jerevanas yra pusiau sausringas, jame vyrauja kontinentinis klimatas su karštomis ir sausomis vasaromis bei šaltokomis ir snieguotomis žiemomis. Žiemos sezono temperatūra – įvairi: termometro stulpelis gali pakilti iki +9, nukristi iki -15 Rugpjūčio temperatūra gali pasiekti ir +40 °C.

 • Jerevano kortelė

  Jerevano privilegijų kortelė

  Jerevano kortelė yra oficiali miesto kortelė, kuri yra unikali priemonė naudotis privilegijomis beveik visose mieste siūlomose institucijose ir paslaugose. Kortelė suteikia teisę nemokamai apsilankyti muziejuose, lankytinose vietose, nemokamai dalyvauti ekskursijose po miestą ir naudotis miesto transportu (taksi, metro). Su šia kortele taip pat galite gauti nuolaidas per vienerius metus geriausiuose restoranuose, parduotuvėse, viešbučiuose ir partnerių organizacijose, kurių skaičius viršija 150.

  Pakete yra elektroninė kortelė, Jerevano vadovas ir žemėlapis, SIM kortelė, pervedimo kuponas, kelionių kuponas ir ženklelis. Yra 7 kortelių tipai – 24h (1 diena), 48h (2 dienos), 72h (3 dienos), 120h (5 dienos), 168h (7 dienos), Yerevan Card Kids ir kortelė su neribotu laiku, kuri galioja vienerius metus. Kortelę galite suaktyvinti per 12 mėnesių nuo įsigijimo.

  Kiek kainuoja, kur gauti kortelę ir kaip ja naudotis, galite sužinoti pažiūrėję trumpą video čia.

   

  P.S. Jei esate Jerevano kortelės turėtojas, galite nemokamai mėgautis puodeliu karštos kavos Jerevano kortelių biure arba pasiimti ją su savimi. Jei esate centre, nepraeikite pro šalį, sustokite mėgautis akimirka ir puodeliu karštos kavos. Skanią kavą ir kitus saldumynus galite įsigyti visiškai nemokamai.

  Taip pat su šia kortele galite gauti VISIŠKAI NEMOKAMĄ EKSKURSIJĄ PO TBILISIO MIESTĄ. Informaciją rasite čia.

 • Pastabos

  Nacionalinė Armėnijos valiuta yra drama. Nepamirškite pasikeiti valiutos.

 • Rekomenduojame

  Jerevano miesto turas (nuo pavasario iki pat lapkričio mėn.). Programos tikslas - supažindinti turistus, sostinės lankytojus ir visuomenę su istoriniais ir kultūriniais paminklais bei miesto lankytinomis vietomis. Dviejų valandų turo metu daugiakalbė sistema suteikia galimybę išgirsti įdomių komentarų apie istoriją, kultūrą, architektūrą ir miesto kultūros vertybes. Autobusas dirba 6 dienas per savaitę (išskyrus pirmadienius) ir turi 8 autobusų stoteles skirtingose miesto vietose. Maršruto pradžia ir pabaiga – Prancūzijos aikštė. Autobuse įrengta daugiakalbė garso kelionių sistema (armėnų, rusų, anglų, prancūzų, vokiečių ir persų), veikia nemokamas belaidis internetas.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Viena  Schloss Belvedere

Savaitgalis Vienoje

Puikus laisvalaikio praleidimas dviems!

 • nuo 245 €

Kipras. Aja Napa

Poilsis Kipre (Larnakoje)

Su pusryčiais!

 • nuo 369 €

Kopenhaga. Cabinn City dviračių nuoma
 • nuo 265 €

Rodas5
 • nuo 345 €