Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

Pažintinė kelionė į Islandiją8 d.

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

2099 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame

Kelionės datos

2023-06-02 – 2023-06-09

vietų nėra
 • IIšparduota

2099 € Pirkti

2023-08-05 – 2023-08-12

vietų nėra
 • IIšparduota

2099 € Pirkti

IŠPARDUOTA

2023-08-19 – 2023-08-26

liko 11 viet.

2099 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydžių bilietai Vilnius-Reikjavikas-Vilnius (su persėdimu Rygoje);
- rankinis bagažas iki 8kg 55x40x23 cm bei registruotas 23 kg bagažas;
- 7 nakvynės 3* viešbutyje;
- 7 pusryčiai;
- transporto išlaidos;
- lydinčio kelionės vadovo paslaugos;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- medicininių išlaidų draudimas;
- arbatpinigiai, asmeninės, kitos nepaminėtos išlaidos;
-mokamiems objektams pažymėtiems * bei vietiniams gidams papildomai turėti ~95 EUR.

Žydroji lagūna ~95 EUR, pasiplaukiojimas tarp ledkalnių ~60 EUR; banginių stebėjimas ~85 EUR (priklausomai nuo asmenų skaičiaus).     

Pastabos

Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

 • Aukščiau pateiktos kainos asmeniui dviviečiame numeryje. Esant kitiems pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agentūrą;
 • Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama;
 • organizatorius neatsako už įėjimo į numatytus objektus kainų pokyčius. Pasikeitus kainoms, gali būti parašyta priemoka;
 • perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį;
 • į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Skrydis Vilnius - Ryga - Reikjavikas (Keflaviko oro uostas). Pervežimas ir apgyvendinimas Reikjaviko viešbutyje.

 • 2

  diena

  Sočiai papusryčiavę pradėsime kelionę „Auksiniu Islandijos ratu“. Pakeliui sustosime prie Kerid’o kraterio*, susiformavusio prieš 6500 metų ir nepakeitusio piminės formos. Vykstame į Thingvelir’o nacionalinį parką*. Aplankysime Parlamento laukus, kur 930 metais buvo įkurtas vikingų parlamentas.  Čia jungiasi Amerikos ir Europos žemynų tektoninės plokštės.  Šioje vietoje pamatysime tektoninius Vidurio Atlanto kalnagūbrio lūžius. Niekur kitur Žemėje nėra geresnio ir aiškesnio vaizdo, parodančio, kaip viena nuo kitos atitolsta dvi litosferos plokštės. Šiuo atveju – Šiaurės Amerikos ir Eurazijos.

  Vykstame į geizerių slėnį – Geysir’ą. Pakeliui pamatysime Skalholt’ą – buvusią Islandijos vyskupystę, šalies kultūros lopšį. Apie 1000 metų čia buvo islandų etnoso formavimosi centras: įkurta pirmoji šalies mokykla, pirmoji spaustuvė, būtent čia buvo skelbiamos reformacijos idėjos. Geizerių slėnyje pamatysime vieną galingiausių geizerių pasaulyje – Strokkur’ą, kuris apytikriai kas 5 -10 minučių iššauna vandens stulpus iki 32 m. aukščio. Tai unikalus gamtos reiškinys. Vykstame į Hvit’os upės kanjoną, kuriame yra įspūdingas Gulfoss’o krioklys. Šalia paminklas vietinio ūkininko dukrai Sigridur, išgelbėjusiai krioklį nuo planuotos čia pastatyti vandens jėgainės. Iki krioklio pakopos eisime tarpeklio pakraščiu vedančiu taku. Nuo čia grožėsimės kvapą gniaužiančiu Gulfoss’o krioklio vandens purslų vaizdu, krentančiu iš 35 m. aukščio į Hvitos upės kanjoną. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Reikjavike.

   

 • 3

  diena

   Po pusryčių pasižvalgysime į Reikjaviką nuo „Perlano“, garsios vandens saugyklos apžvalgos akštelės**. Keliausime į Krisuvik’o geoterminę sritį – „pragarą“ miniatiūroje. Pasivaikščiosime po garais alsuojančią karštųjų versmių žemę, pamatysime įvairiaspalvius sieros šaltinius, fumaroles ir purvo klanus. Pravažiuosime vakariniu Kleifarvatno ežero pakraščiu, kur pasigrožėsime vaizdais į ežerą ir jo apylinkes. „Žydrosios Lagūnos“ karštosios versmės* – tai unikalus geoterminis SPA, natūraliai susiformavęs jauname lavos ežere. www.bluelagoon.com. Čia mėgausimės karštu, melsvo pieno spalvos vandeniu, tepsimės silikatais prisotintu moliu. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Reikjavike. 

 • 4

  diena

  Po pusryčių pradėsime ekskursiją pėsčiomis po šiauriausią pasaulio sostinę – Reikjaviką.  Čia gyvena pusė šalies gyventojų – apie 180 000 (šalyje apie 375 000). Užsuksime į Skolavordustigur gatvę, kurią puošia dizainerių, menininkų, namūdininkų namų fasadai ir vitrinos. Savitos architektūros Halgrimo bažnyčia – aukščiausias statinys Islandijoje (galima pakilti liftu*), miesto katedra, parlamentas Altingi, paminklas Amerikos atradėjui, islandui Leifui Eriksonui.

  Laisvas laikas. Norintys galės aplankyti Nacionalinį* kitus ir muziejus.  Nakvynė viešbutyje Reikjavike.  

 • 5

  diena

  Papusryčiavę vyksime vaizdinga pietine Islandijos pakrante į Vik miestelį (180 km.). Pakeliui pamatysime 2010 metų balandžio mėnesį išsiveržusio Eyjafjallajokull ir visame šiauriniame pusrutulyje lėktuvų skrydžius sutrikdžiusio vulkano pakraščius, padengtus juodais pelenais. Vik yra piečiausias Islandijos taškas ir didžiulio paukščių „turgaus“ vieta. Statūs skardžiai ir uolos yra namai žavingiems paukščiams Puffinams. Iš čia atsiveria graži panorama į „Trijų Trolių“ uolą ir į ketvirtą pagal dydį Myrdalsjokull ledyną. Pamatysime juodojo vulkaninio smėlio paplūdimius. Skogafoss’o krioklys** – vienas labiausiai fotografuojamų, apipintas įvairių legendų Islandijos krioklys. Beje, pastarasis yra saugomas valstybės. 

  Vandenyno pakrante vyksime prie didžiausio Islandijoje Vatnajokull’io ledyno. Jokulsarlon’as (Aisbergų ežeras) – tai tikras Islandijos perlas. Pasigrožėsime plaukiojančiais ledkalniais ir deimantiniais pliažais. Norintys galės paplaukioti* su laivu amfibija tarp ledkalnių. Kelių tūkstančių metų senumo Oraefajokull ledyno „liežuviai“, atslinkę į šią Jökulsárlón lagūną, atlūžta ir suformuoja plaukiojančius ledkalnius. Aptirpę ir suskilinėję ledo gabalai išmetami jūros bangų į juodo smėlio pakrantę, todėl susidaro įspūdis, kad jie spindi tarsi deimantai. Laisvas laikas ir nakvynė Reikjavike.  

 • 6

  diena

  Poilsio diena Reikjavike. Po pusryčių norintys galės plaukti laivais po Faxafloi įlanką*, stebėti delfinų, banginių ir kitų jūros gyvūnų arba galės pailsėti miesto karštuosiuose baseinuose. Nakvynė viešbutyje Reikjavike.  

 • 7

  diena

  Po pusryčių keliausime aplink Snaefelsnes pusiasalį, kuriame yra įkurtas Snæfellsjökull nacionalinis parkas. Čia galima pamatyti visus įdomiausius Islandijos kraštovaizdžius, puikų vaizdą į Atlanto vandenyną, žvejų kaimelius. Aplankysime  Stikkisholmur miestelį, įsikūrusį ant 100 salelių. Pasigrožėsime nedidele Budir bažnytėle. Ledu padengtas Snæfellsjökull vulkanas laikomas vienu svarbiausiu Islandijos simbolių. 1446 m. aukščio jo viršūnę galima pamatyti net iš Reikjaviko. Žiulis Vernas viename savo romanų rašo, kad šioje vietoje galima patekti į Žemės vidurį. Norintys galės bandyti patekti į tokius lavos urvus*. Šiame kelyje pamatysime įspūdingą, gamtos sukurtą bazalto skulptūrų parką, kurio grožį dar labiau sustiprina paukščių atliekamos „oratorijos“. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Reikjavike.  

 • 8

  diena

  Po pusryčių vyksime į oro uostą. Skrydis Reikjavikas (Keflaviko oro uostas) – Ryga -  Vilnius.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2023-06-02 – 2023-06-09

vietų nėra
 • IIšparduota

2099 € Pirkti

2023-08-05 – 2023-08-12

vietų nėra
 • IIšparduota

2099 € Pirkti

IŠPARDUOTA

2023-08-19 – 2023-08-26

liko 11 viet.

2099 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Lisabona Praca do Comercio

Pažintinė kelionė į Portugaliją

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • 1299 €

Venecija
 • 589 €

Svaneti regionas

Pažintis su Sakartvelu (Gruzija)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • nuo 599 €

Kernavės piliakalniai

Demarkacinės linijos pėdsakais

Galimybė įsigyti net 2 iššūkio „Surink Lietuvą“ magnetukus!

 • 41 €