Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Pažintinė kelionė į Islandiją8 d.

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

2299 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydžių bilietai Vilnius-Reikjavikas-Vilnius (su persėdimu Rygoje);
- rankinis bagažas iki 8kg 55x40x23 cm bei registruotas 23 kg bagažas;
- 7 nakvynės 3* viešbutyje;
- 7 pusryčiai;
- transporto išlaidos;
- lydinčio kelionės vadovo paslaugos;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- medicininių išlaidų draudimas;
- arbatpinigiai, asmeninės, kitos nepaminėtos išlaidos;
- mokamiems objektams pažymėtiems * bei vietiniams gidams papildomai turėti ~450 EUR.

*pažymėti objektai: Kerido krateris ~5 EUR, Perlanas ~35 EUR, Vikingų muziejus ~25 EUR, Ryklių muziejus ~15 EUR, ekskursija po Reikjaviką ~5 EUR, lavos urvai ~30 EUR, Skogar flokloro muziejus ~20 EUR, Žydroji lagūna ~95 EUR, pasiplaukiojimas tarp ledkalnių amfibija ~60 EUR; banginių stebėjimas ~150 EUR (priklausomai nuo asmenų skaičiaus).   

Pastabos

Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

 • Aukščiau pateiktos kainos asmeniui dviviečiame numeryje. Esant kitiems pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agentūrą.
 • Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • organizatorius neatsako už įėjimo į numatytus objektus kainų pokyčius. Pasikeitus kainoms, gali būti parašyta priemoka;
 • perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį;
 • į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
 • Nuolaidos taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Skrydis Vilnius - Ryga - Reikjavikas (Keflaviko oro uostas). Pervežimas ir apgyvendinimas Reikjaviko viešbutyje.

 • 2

  diena

  Sočiai papusryčiavę pradėsime kelionę „Auksiniu Islandijos ratu“. Pakeliui sustosime prie Kerid’o kraterio*, susiformavusio prieš 6500 metų ir nepakeitusio piminės formos. Vykstame į Thingvelir’o nacionalinį parką. Aplankysime Parlamento laukus, kur 930 metais buvo įkurtas vikingų parlamentas.  Čia jungiasi Amerikos ir Europos žemynų tektoninės plokštės.  Šioje vietoje pamatysime tektoninius Vidurio Atlanto kalnagūbrio lūžius. Niekur kitur Žemėje nėra geresnio ir aiškesnio vaizdo, parodančio, kaip viena nuo kitos atitolsta dvi litosferos plokštės. Šiuo atveju – Šiaurės Amerikos ir Eurazijos.

  Vykstame į geizerių slėnį – Geysir’ą. Pakeliui pamatysime Skalholt’ą – buvusią Islandijos vyskupystę, šalies kultūros lopšį. Apie 1000 metų čia buvo islandų etnoso formavimosi centras: įkurta pirmoji šalies mokykla, pirmoji spaustuvė, būtent čia buvo skelbiamos reformacijos idėjos. Geizerių slėnyje pamatysime vieną galingiausių geizerių pasaulyje – Strokkur’ą, kuris apytikriai kas 5 -10 minučių iššauna vandens stulpus iki 32 m. aukščio. Tai unikalus gamtos reiškinys. Vykstame į Hvit’os upės kanjoną, kuriame yra įspūdingas Gulfoss’o krioklys. Šalia paminklas vietinio ūkininko dukrai Sigridur, išgelbėjusiai krioklį nuo planuotos čia pastatyti vandens jėgainės. Iki krioklio pakopos eisime tarpeklio pakraščiu vedančiu taku. Nuo čia grožėsimės kvapą gniaužiančiu Gulfoss’o krioklio vandens purslų vaizdu, krentančiu iš 35 m. aukščio į Hvitos upės kanjoną. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Reikjavike.

   

 • 3

  diena

   Po pusryčių pasižvalgysime į Reikjaviką nuo „Perlano“*, garsios vandens saugyklos apžvalgos akštelės. Čia esančios ekspozicijos padės mums pažinti šios šalies unikalią geologiją ir gamtą. Vikingų muziejuje* sužinosime apie salos atradimo ir apgyvendinomo istoriją. Ekskursija po Reikjaviką*. Aplankysime kultūros centrą „Harpa“, užsuksime į Skolavordustigur gatvę, kurią puošia dizainerių, menininkų, namūdininkų namų fasadai ir vitrinos. Pamatysime savitos architektūros Halgrimo bažnyčią – aukščiausias statinys Islandijoje (už papildomą mokestį galėsite pasikelti liftu), miesto katedra, parlamentas Altingi, paminklas Amerikos atradėjui, islandui Leifui Eriksonui. Taip pat galėsime pailsėti miesto karštuosiuose baseinuose. Nakvynė viešbutyje Reikjavike.

 • 4

  diena

  Po pusryčių keliausime aplink Snaefelsnes pusiasalį, kuriame yra įkurtas Snæfellsjökull nacionalinis parkas. Čia galima pamatyti visus įdomiausius Islandijos kraštovaizdžius, puikų vaizdą į Atlanto vandenyną, žvejų kaimelius. Aplankysime Stikkisholmur miestelį, įsikūrusį ant 100 salelių. Norintys galės apsilankyti ryklių muziejuje*​ ir paragauti fermentuotos ryklienos. Pasigrožėsime nedidele Budir bažnytėle.  Ledu padengtas Snæfellsjökull vulkanas laikomas vienu svarbiausiu Islandijos simbolių. 1446 m. aukščio jo viršūnę galima pamatyti net iš Reikjaviko. Žiulis Vernas viename savo romanų rašo, kad šioje vietoje galima patekti į Žemės vidurį. Norintys galės patekti į tokius lavos urvus*. Šiame kelyje pamatysime įspūdingą, gamtos sukurtą bazalto skulptūrų parką, kurio grožį dar labiau sustiprina paukščių atliekamos „oratorijos“. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Reikjavike.  

 • 5

  diena

  Papusryčiavę vyksime vaizdinga pietine Islandijos pakrante į Vik miestelį (180 km.). Pakeliui pamatysime 2010 metų balandžio mėnesį išsiveržusio Eyjafjallajokull ir visame šiauriniame pusrutulyje lėktuvų skrydžius sutrikdžiusio vulkano pakraščius, padengtus juodais pelenais. Vik yra piečiausias Islandijos taškas ir didžiulio paukščių „turgaus“ vieta. Statūs skardžiai ir uolos yra namai žavingiems paukščiams Puffinams. Iš čia atsiveria graži panorama į „Trijų Trolių“ uolą ir į ketvirtą pagal dydį Myrdalsjokull ledyną. Pamatysime juodojo vulkaninio smėlio paplūdimius. Sustosime prie Seljalandsfoss krioklio ir pakeliui į garsiausią Islandijoje Skogar folkloro muziejų*, kuriame eksponuojami tipinių Islandijos kaimų statybos pavyzdžiai, pamatysime Skogafoss’o krioklį – vieną labiausiai fotografuojamų krioklių Islandijoje. 

  Vandenyno pakrante vyksime prie didžiausio Islandijoje Vatnajokull’io ledyno. Jokulsarlon’as (Aisbergų ežeras) – tai tikras Islandijos perlas. Pasigrožėsime plaukiojančiais ledkalniais ir deimantiniais pliažais. Norintys galės paplaukioti su laivu amfibija tarp ledkalnių*. Kelių tūkstančių metų senumo Oraefajokull ledyno „liežuviai“, atslinkę į šią Jökulsárlón lagūną, atlūžta ir suformuoja plaukiojančius ledkalnius. Aptirpę ir suskilinėję ledo gabalai išmetami jūros bangų į juodo smėlio pakrantę, todėl susidaro įspūdis, kad jie spindi tarsi deimantai. Laisvas laikas ir nakvynė Reikjavike.  

 • 6

  diena

  Poilsio diena Reikjavike. Po pusryčių norintys galės plaukti laivais po Faxafloi įlanką*, stebėti delfinų, banginių ir kitų jūros gyvūnų arba galės pailsėti miesto karštuosiuose baseinuose. Nakvynė viešbutyje Reikjavike.  

 • 7

  diena

  Keliaujame į Reikjanes pusiasalį. Pravažiuosime vakariniu Kleifarvatno ežero pakraščiu, kur pasigrožėsime vaizdais į ežerą ir jo apylinkes. Vėliau Krisuvik’o geoterminė sritis – „pragaras“ miniatiūroje. Pasivaikščiosime po garais alsuojančią karštųjų versmių žemę, pamatysime įvairiaspalvius sieros šaltinius, fumaroles ir purvo klanus. Pakeliui link seniausio Islandijoje švyturio – Reikjanesviti, esančio šalia vienos gražiausių Islandijoje Atlanto vandenyno pakrančių, pamatysime Fagradalsfjall ugnikalnio lavos laukai. Nuo 2021 m. ugnikalnis išsiveržia kasmet vasaros mėnesiais. Praeisime tiltu, jungiančiu Šiaurės Amerikos ir Eurazijos tektonines plokštes. Lankysimės „Žydrosios Lagūnos“ karštosiose versmėse* (www.bluelagoon.com) – tai unikalus geoterminis SPA, natūraliai susiformavęs jauname lavos ežere. Čia mėgausimės karštu, melsvo pieno spalvos vandeniu, tepsimės silikatais prisotintu moliu. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Reikjavike.  

 • 8

  diena

  Po pusryčių vyksime į oro uostą. Skrydis Reikjavikas (Keflaviko oro uostas) – Ryga -  Vilnius.

Atsisiųsti programą

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Marsaxlokk prieplauka  Malta

Pažintinė kelionė į Maltą

Įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

Lydintis vadovas iš Lietuvos!

 • nuo 599 €

Gruzija

Pažintinė kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

Lydintis vadovas iš Lietuvos!

 • nuo 921 €

Sahara desert near Merzouga in Morocco

Kelionė į Maroką

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

 • 2133 €

Svaneti regionas

Pažintis su Sakartvelu (Gruzija)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • 645 €