Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Pažintis su Sakartvelu + poilsis prie jūros8 d.

Pažintinė-poilsinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

949 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame

Kelionės akcentai:

 • Martivilio kanjonas;
 • Tskaltubas;
 • Gelačio vienuolynas;
 • Vienas aukščiausių Kaukazo kalnų – Shkhara;
 • Vietinio vyno degustacija Batumi;
 • Machakhela nacionalinis parkas.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- Skrydžiai: Vilnius-Kutaisi-Vilnius
- Rankinis bagažas - mažas 1vnt. (40x25x20cm)). Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į kelionių agentą.
- 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje arba nakvynės namuose, dviviečiuose numeriuose.
- Maitinimas: 7 pusryčiai, 2 vakarienės, 1 pietūs;
- Buteliukas vandens kiekvieną dieną;
- Tradicinis gruziniško folkloro vakaras Batumyje;
- Kelionės vadovas iš Lietuvos
- Ekskursinė programa
- Kelionės dokumentų sutvarkymas;
- Transportas visos pažintinės programos metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- likę pietūs ir vakarienės;
- mokami objektai pažymėti žvaigždute - 80 Eur;
- asmeninės išlaidos;
- priemoka už vienvietį numerį - 150 Eur;

Pastabos

- Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinamaKeitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.

Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Sakartvelą čia: https://keliauk.urm.lt/location/sakartvelas-gruzija

 

Kelionės programa

 • 1

  KUTAISIS - TSKALTBULO

  Per pietus atvyksime į Kutaisį ir keliausime į Tskaltubą. Jau nuo VII – IX amžiaus žinoma apie šio miesto vandenų gydomąsias savybes, todėl mieste yra įkurta daug sanatorijų. Taip pat Tskaltubas žymus dėl savo parkų ir senovinių Stalininio ampyro pastatų. Iš ten vyksime į Prometėjo urvus, primenančius graikų mitų Hado požemio pasaulio karalystę. Juose grožėsimės įspūdingais stalaktitais ir stalagmitais, sustingusiais kriokliais, požeminiais ežerais. Tiesa, urvo ilgis siekia 1,4 kilometro, o jo viduje išsidėstęs net 400 metrų ilgio požeminis ežeras! Taip pat aplankysime vieną iš UNESCO pasaulio paveldo sąrašo objektų - Gelačio vienuolyno ansamblį, kuriame iki šiol yra saugoma didelė mozaikų, metalo dirbinių ir freskų kolekcija, yra palaidota daug žymių šalies valdovų, įskaitant Sakartvelo karalių Dovydą Statytoją. Vakarienė, laisvas laikas ir nakvynė Kutaisi.

 • 2

  SAMEGRELO

  Po pusryčių keliausime į Samegrelo sritį. Čia aplankysime vieną žinomiausių natūralios gamtos stebuklų – Martvilio kanjoną*, kuriame užsikonservavę prieš milijonus metų gyvenusių dinozaurų ir kitų seniai išnykusių gyvūnų kaulai ir vieni iš seniausių žmonių griaučių. Kanjone visada vėsu, net jei ir viršuje +40° C, todėl čia galima pailsėti nuo karščio, išsimaudyti. Esant galimybei, čia pasiplaukiosime laiveliu vingiuojančia upe tarp kanjonų ir krioklių.  Vakarienė, laisvas laikas ir nakvynė Zugdidi.

 • 3

  SVANETI - USHGULI

  Sočiai papusryčiavę vyksime į vieną autentiškiausių Gruzijos regionų - Svaneti. Didieji Kaukazo kalnai su snieguotomis viršūnėmis, vingiuoti kalnų keliukai, statūs kriokliai ir šimtai kalnų upelių, laisvai besiganančios karvės, arkliai bei vežimus tempiantys jaučiai, žaliuosiuose slėniuose stūksantys viduramžių bokštai, svetingiausi vietiniai gyventojai ir vieta, kurioje sustoja laikas – būtent toks yra Svaneti regionas. Dėl unikalių gynybinių viduramžių bokštų, Svaneti dar vadinamas „tūkstančio bokštų karalyste“ iš kur, beje, kilo ir žymusis kartvelų polifoninis dainavimas bei jų ypatingi šokiai. Čia gyvenantys žmonės turi savo – svanų kalbą ir gilias tradicijas turinčius festivalius (Lipanali, Lamproba, Kvirikoba). Pakeliui sustosime prie aukštų kalnų ir miškingų tarpeklių apsuptyje pastatytos 6 aukščiausios pasaulyje (270 m) Enguri upės užtvankos. Įsiregistravę viešbutyje, kelionę pratęsime džipais vykdami į Ušgulį* – aukščiausiai Europoje esantį (2200 m) nuolat gyvenamą kaimą, saugomą UNESCO. Pamatysime aukščiausią Sakartvelo ir  Didžiojo Kaukazo kalnų viršukalnę – Shkharą (5201 m), kuri šiaurėje turi kiek kitokį pavadinimą – Bezengi. Dalis unikalaus 12 km kalnų masyvo yra vadinamas Bezingėjos siena. Vakarienė, laisvas laikas ir nakvynė Mestia.

 • 4

  BATUMIS

  Gruzija

  Papusryčiavę vyksime link Sakartvelo pajūrio perlo, vieno seniausių šalies miestų kurortų – Batumio. Miesto pavadinimas yra graikiškos kilmės, išvertus reiškia „gili įlanka“. Batumis suklestėjo XIX a. pab., per jį buvo gabenama nafta iš Baku naftos verslovių. Šiandien miestas savo modernumu neatsilieka nuo geriausių Italijos bei Prancūzijos pajūrio kurortų, kai kurie jį lygina net su tokiais miestais kaip Majamis ar Las Vegasas. Batumis – svarbus naftos, mašinų gamybos, maisto pramonės, mokslo ir švietimo centras. Senamiestyje yra išlikę daug XIX a pastatų. Geriausia vieta susipažinti su šio miesto kurortiniu gyvenimu – pasivaikščiojimas po prancūzų suprojektuotą 7 km ilgio bulvarą, šalia kurio švyti ir šurmuliuoja šviečiantys ir šokantys fontanai, išsirikiavę suvenyrų kioskai, parduotuvėlės, restoranai, stūkso Abėcėlės bokštas, apžvalgos ratas, Ali ir Ninos meilės skulptūra, Stebuklų laukas..O iš kitos pusės miestą supa Juodoji jūra ir jei jums nusišypsos sėkmė, galite išvysti net netoli kranto nardančius delfinus! Vakare degustuosime vietinį vyną* ir turėsime galimybę pažinti vyno gamybos proceso subtilybes. Sakartvelas yra tituluojamas vyno tėvyne (pagal iškastas 8 000 metų senumo keramikos šukes ant kurių buvo rasta ankstyviausių žinomų vynuogių vyno pėdsakų), tad tikrai turės ką pasiūlyti net ir pačiam išrankiausiam gurmanui. Vakarienė, laisvas laikas ir nakvynė Batumyje.

 • 5

  MACHAKHELA

  Po pusryčių vyksime į Machakhelos nacionalinis parką. Tai istorinių ir kultūrinių paminklų muziejus po atviru dangumi, saugantis skirtingų epochų tiltus, tvirtoves ir vyno daryklas. Turistų takai vingiuoja pro magiškus eglynus, alksnių ir ąžuolų giraites, bukų ir kaštonų miškus. Parke puikuojasi ir kukmedžiai, Ungeri rododendrai, Lazų irisai. Machakheloje auga net 13 medžių rūšių įtrauktų į Sakartvelo Raudonąją knygą. Parkas ne mažiau turtingas ir gyvūnijos įvairove.  Jame galima sutikti Kaukazo bites ir Kaspijinius ularus (Kaspijos sniego gaidelius), ruduosius lokius, Kaukazo salamandras. Nuo Mtavarangelozio kalno lankytojai turi galimybę grožėtis nuostabiu Adžarijos regiono sostinės Batumio vaizdais ir Machakhela upės slėniu. Beje, Mačachela upės tarpekliu eina apie 16 km ilgio kelias, pasibaigiantis netoli Gruzijos –Turkijos sienos ir dalijantis nacionalinį parką į dvi dalis. Sočiai papietavę dalyvausime temperamentingųjų kartvelų šokių pasirodyme. Šokėjai, judantys vienu ritmu, plastika, elegantiški viduramžių apsiaustai, žvangantys kardai, kibirkščiuojantys fakelai, žemėn smingantys kinžalai – tikrai nepaliks abejingų. Nakvynė Batumyje.

 • 6

  BATUMIS

  Batumi miesto centras  Gruzija

  Poilsis Batumyje. Laisvas laikas.
  Būnant Batumyje privalu apsilankyti mažuose restoranėliuose, kur pateikiami išskirtinio skonio ir aromato patiekalai, šviežia žuvis. Maistas čia yra natūralus, nors ir sakartvelietiška virtuvė – tikras iššūkis neaštrių skonių mėgėjams. Čia taip pat gausu įvairiausių prieskonių, mums neįprastų užkandžių, egzotiškų derinių.
  Tradiciškai Sakartvele labai paplitęs Adžariškas Chačiapuris. Jo galima paragauti visoje šalyje, bet Batumio mieste jis - ypatingai skanus. Šis skanėstas primena laivelį, kurio viduje yra kiaušinis. Kiekvienam Batumio lankytojui vietiniai gyventojai siūlo paragauti brandintų kalnų avių ir ožkų sūrių, prie kurių puikiai dera raudonas vynas, gaminamas iš čia pat išaugintų vynuogių. O ką jau kalbėti apie kalnuotame Adžarijos regione gausiai vešinčius graikinius riešutus. Iš jų pagaminti saldėsiai - įstabaus skonio.

 • 7

  BATUMIS

  Batumi paplūdimys  Gruzija

  Poilsis Batumyje. Laisvas laikas.
  Rekomenduojame apsilankyti Batumio kurorto pajūryje, kuris dėl poilsiautojus viliojančių ilgų paplūdimių, itin ilgos promenados, išvystytos miesto infrastruktūros, spalvingo naktinio gyvenimo dar vadinama Juodosios jūros pakrantės perlu.
  Kurortas taip pat garsėja ir savo botanikos sodu, kuriame gausu subtropinių augalų, akis ir širdis džiuginančių spalvų bei kvapų įvairove.

 • 8

  BATUMIS - KUTAISIS - VILNIUS

  Batumi architektūra  Gruzija

  Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis Kutaisis – Vilnius.

Atsisiųsti programą

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Svaneti regionas

Pažintis su Sakartvelu (Gruzija)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • 645 €

Gruzija

Pažintinė kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

Lydintis vadovas iš Lietuvos!

 • nuo 921 €

Paryzius  Luara  Eifel tower

Paryžius yra Paryžius! 5 dienos!

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

 • nuo 617 €

Pena rūmai  Sintra  Portugalija

Įspūdingoji Portugalija su poilsiu prie Atlanto vandenyno

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • 1503 €

Kuprotasis banginis  Islandija

Pažintinė kelionė į Islandiją

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • 2299 €