Kelionės kaina
0 € 1529 €
Kelionės kaina
0 € 1529 €

Poilsis Rimini 3*8 d.

nuo 169 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Pigios kelionės

Leiskitės į savarankišką kelionę po auksiniais paplūdimiais garsėjantį Riminį. Tai yra puiki atostogų kryptis, kurioje nereikia rinktis tarp poilsio paplūdimyje ir kultūros: dieną galima ilsėtis ant smėlio, o vakare klausytis klasikinės muzikos skambesių Renesanso pilyje. Čia sutelkti „nesibaigiantys“ paplūdimiai, ant upės kranto plyti senovinis žvejų kaimelis, senamiestyje būriuojasi romėniški tiltai, dailios bažnyčios, žaliuojantys parkai ir dėmesio verti muziejai.

Kelionės datos

2021-10-01 – 2021-10-08

169 € Pirkti

2021-10-08 – 2021-10-15

169 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Kaunas – Rimini – Kaunas;
- rankinis bagažas (mažas);
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje;
- pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, civilinis, bagažo ir kita);
- Automobilio nuoma;
- Pervežimai. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Dėl tikslios informacijos teirautis angentūroje.;
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos teirautis angentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Pervežimas Vilnius – Kauno oro uostas – 10 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- Pervežimas Klaipėda – Kauno oro uostas – 17 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- miesto mokestis, mokamas vietoje.

 • Viešbučio aprašymas

  " Niagara " - tai ekonominės klasės 3* viešbutis esantis Rimini mieste. Geltono smėlio paplūdimys tiesiog ranka pasiekiamas, o atstumas iki istorinio Rimini miesto centro tik 400 m. Visoje pakrantėje važinėja viešasis transportas tad nemėgstantiems vaikščioti pėsčiomis, bus taip pat nesudėtinga pasiekti miestą ir jo apylinkes. Niagara svečiai gali naudotis nemokamu bevieliu internetu. Kiekviename numeryje yra televizorius, oro kondicionierius, veikia nemokamas belaidis internetas.

 • Skrydžių laikai

  Kaunas 10:00 – Rimini 11:25
  Rimini 11:50 - Kaunas 15:15
  Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
  Aviakompanijos sveikatos ir saugumo priemonės

 • Transportas

  Miestas turi savo oro uostą – Federico Fellini tarptautinį oro uostą, nuo kurio pradėsite pažintį su kurortu. Pasiekti centrinę stotį galėsite keliaudami kas pusvalandį iš čia kursuojančiais Nr. 9 autobusais. Kelionė į centrą truks vos 25-30 minučių.
  Riminyje, kaip ir visoje Šiaurės Italijoje, išvystyta patogi susisiekimo traukiniais bei autobusais sistema. Iš traukinių stoties galite lengvai pasiekti priemiesčius bei įspūdingiausius Italijos miestus. Rekomenduojame apsilankyti Bolonijoje, kur užlipę ant Bolonijos Pizos – svyrančio Asinelli bokšto – prieš akis išvysite harmoningą viduramžių miesto kraštovaizdį, žavintį raudonų plytų pastatais. Taip pat verta apsilankyti vienoje mažiausių pasaulio valstybių – San Marine, į kurią vasarą kas valandą iš Piazza Marvelli kursuoja „Bonelli Bus“ autobusai.
  Daugiau apie viešąjį transportą Rimini mieste rasite čia.

 • Lankytinos vietos

  - Pagrindinė miesto įžymybė – Augusto arka (it. Arco d’Augusto), sukonstruota 27 m. pr. Kr. Julijaus Cezario sūnėno imperatoriaus Augusto pergalėms pagerbti. Tai vienas iš nedaugelio objektų mieste, kurio beveik visai nepaveikė XX a. siautę karai ir suirutės – 10 metrų aukščio konstrukcija čia ramiai puikuojasi jau beveik 2 tūkstančius metų.
  - Kurorte gausu maldos namų, tačiau įspūdingiausia iš jų yra nebaigta Malatesto šventykla (it. Tempio Malatestiano). Tai gotikos laikotarpiu miestą papuošęs statinys, žavintis ne tik dekoratyviu interjeru, bet ir prie altoriaus stovinčiu kryžiumi, kurį sukūrė ne vieno viduramžių šedevro autorius Džotas di Bondonė.
  - Apie galingąją Romos imperiją primins dar vienas objektas – Tiberijaus tiltas (it. Ponte di Tiberio). Tai XIV a. pastatyta konstrukcija, kuri, nepaisant praėjusių amžių, vis dar stovi nepažeista. Jei šį objektą aplankysite saulėtos ramios dienos metu, didelė tikimybė, kad išvysite nepaprasto grožio atspindį vandenyje, kuris paliks neišdildomą įspūdį!
  - Nepraeikite pro miesto galybės laikotarpį menančią Sismondo pilį (it. Castel Sismondo). Praeityje ji atliko ne tik gynybinę, bet ir rezidentinę funkciją, tačiau šiandien čia vyksta parodos, o prie prieigų būriuojasi prekeiviai, siūlantys spalvingus suvenyrus. Tie, kuriuos sužavės įspūdinga konstrukcija, daugiau apie jos istoriją galės sužinoti užsisakę ekskursiją po prabangias pilies sales, kuriose kadaise virė karališkas gyvenimas (pilis po rekonstrukcijos duris atvers 2020 metų pabaigoje).
  - Daugiau nei 1500 itin vertingų objektų talpinantis Riminio miesto muziejus (it. Museo della Citta) – tikras istorijos, meno bei archeologijos gerbėjų rojus! Čia išvysite ne tik objektus, kurių gausu kitų Italijos miestų muziejuose, bet ir žadą atimančią didžiausią Italijoje chirurginės įrangos kolekciją. Tikrus italiofilus džiugins Romos mozaikų, senovinių monetų ir stiklo dirbinių kolekcijos, o vizitą vainikuos čia eksponuojami didžiojo italų genijaus Džovano Belinio (it. Giovanni Bellini) kūriniai.
  - Ar dažnai girdite, kad išvysti įspūdingosios Italijos šedevrus neužtektų viso gyvenimo? Melas! Miniatiūrų parke (it. Italia in Miniatura) regėsite net 270 sumažintų architektūros įžymybių, tarp kurių vaikščiodamas pasijusite kaip milžinas! Čia galėsite išmokti vairuoti miniatiūriniais keliais, plaukti Venecijos kanalais, kovoti vandens mūšiuose Viduramžių tvirtovėse, pasivažinėti elektriniu traukiniu, iš grožio aikčioti apžiūrint sumažintą renesanso šedevrą – Florencijos katedrą. 5 km nuo Riminio miesto centro nutolusį parką galėsite pasiekti autobusu Nr.8, reguliariai išvykstančiu iš traukinių stoties.

 • Įdomūs faktai

  - Rimini didžiuojasi turtinga praeitimi. Tai buvusi keturių galingųjų tautų: graikų, galų, romėnų ir turkų kolonija, kurioje turistai gali išvysti didingų imperijų palikimą ir šiandien, praėjus tūkstančiams metų!
  - Nuo XIX a. vidurio Rimini tapo vienu populiariausių kurortų Šiaurės Italijoje, kurį itin pamėgo aristokratai.
  -Riminio paplūdimiai – vieni garsiausių ir geriausiai vertinamų visoje Italijoje! O tai pasako daug – juk šalis puikuojasi didžiausiu paplūdimių skaičiumi Europoje! Riminio pakrantė tęsiasi net 15 kilometrų, užtikrindama ramų poilsį saulės bei jūros bangų malonės išsiilgusiems poilsiautojams.

 • Maistas

  Riminis, kaip ir kiti Adrijos pakrantėje įsikūrę Italijos miestai, garsėja aukštos kokybės patiekalais, pagamintais iš vietoje sugautos žuvies. Populiariausia vieta mieste, kurioje renkasi Riminio gurmanai ir turistai – Viale Antonio Beccadelli gatvelė, besitęsianti nuo centro link pajūrio. Pasimėgauti vietine virtuve rekomenduojame baltai dekoruotoje „Ex-Dancing“ lauko kavinėje, kurioje galite pasigardžiuoti lengvomis salotomis bei itališkais skoniais „prisotinančiomis“ picomis bei pjadinomis. Bent kartą vertėtų užsukti į daugelio geriausiu Italijoje tituluojamą „La Posada“ restoraną, kuriame karaliauja itališka virtuvė. Nepraleiskite progos čia paragauti pasta is al dente, risotto arba šviežios žuvies. Ne mažiau palankių įvertinimų sulaukia ir Riminio centre įsikūręs „Osteria della Piazzetta“ restoranas, garsėjantis ne tik puikiais tradiciniais patiekalais, bet ir jaukia atmosfera. Žuvies mėgėjams nederėtų praeiti pro žuvų turgų „Pescheria“, kuriame galima įsigyti šviežių jūros gėrybių, o vakare mėgaujantis vyno taure mintyse kartoti „la dolce vita“.

 • Pastabos

  - Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
  - Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
  - Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
  Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.
  - DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU:
  https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • COVID-19

  Atvykstantieji į Italiją iš Lietuvos Respublikos turi pateikti atvykimo į šalį deklaraciją, ES skaitmeninį COVID sertifikatą (arba kitą vienoje iš ES valstybių narių arba trečioje šalyje išduotą skiepijimo, pasveikimo nuo COVID-19 infekcijos sertifikatą arbą neigiamą antigeno arba PGR Covid-19 testo rezultatą, jei šis sertifikatas/testo rezultatas išduotas italų, anglų, prancūzų arba ispanų kalbomis), įrodantį, kad asmuo: yra pilnai paskiepytas viena iš EVA patvirtintų Covid-19 vakcinų ir nuo paskutinio skiepijimo yra praėję ne mažiau nei 14 dienų ARBA ne anksčiau nei prieš 48 val. iki atvykimo yra atlikęs antigenų arba PGR Covid testą ir gavęs neigiamą atsakymą ARBA yra visiškai pasveikęs nuo Covid-19 ligos ir jam nėra taikoma izoliacija.

  Taip pat keliautojai privalo pranešti apie savo atvykimą vietinėms sveikatos apsaugos institucijoms.

  Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Italiją čia: https://keliauk.urm.lt/location/italija

  *informacija atnaujinta 08 11 d.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2021-10-01 – 2021-10-08

169 € Pirkti

2021-10-08 – 2021-10-15

169 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Milanas1
 • nuo 209 €

Neapolis2
 • nuo 209 €

komo

Milanas - Turinas - Komo

Savarankiška pažintis su tikrąja Šiaurės Italija

 • nuo 199 €

Neapolis
 • nuo 209 €

Bolonija4

Riminis - San Marinas - Bolonija

Poilsis prie jūros ir savarankiška pažintis su Italija!

 • nuo 159 €

Roma Koliziejus

Roma

3* viešbutis Romos centre

 • nuo 215 €