Kelionės kaina
0 € 1529 €
Kelionės kaina
0 € 1529 €

Poilsis viešbutyje "Regina" 3* Druskininkuose

3 dienos/2 nakvynės

94 € Pirkti
 • Kelionės savo transportu
 • Poilsis Lietuvoje
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Druskininkai – puikus pasirinkimas reikliausiems poilsiautojams, besirūpinantiems pačiu brangiausiu jums turtu - SVEIKATA. Tačiau, kad galėtumėte išpildyti šį sumanymą, Jums tikrai nebūtina vykti toli – puikiu pasirinkimu gali tapti poilsis Druskininkuose.
Nudien kurortas siūlo labai daug sveikatingumo sprendimų, grožio procedūrų bei malonių pramogų. Tad, visai nesvarbu, kiek laiko truks Jūsų poilsis Druskininkuose – tik savaitgalį ar net kelias savaites, bet kuriuo atveju, viešnagė bus naudinga, turininga ir labai maloni.
Be to, šis kurortas yra idealus pasirinkimas ne tik tuomet, kai kalbame apie viešnagės trukmę, bet ir apie vykstančių poilsiauti asmenų skaičių. Visai nesvarbu, su kuo vyksite: šeima ar draugais, o, galbūt, vieni – bet kuriuo atveju poilsiavimo patirtis šiame kurorte bus pati geriausia.

Kelionės pasiūlymai

2 nakvynės su pusryčiais 1 asmeniui vienviečiame kambaryje

94 €

Pusryčiai

2nakvynės

2 nakvynės su pusryčiais 2 asmenims ekonominio tipo dviviečiame kambaryje

106 €

Pusryčiai

2nakvynės

2 nakvynės su pusryčiais 2 asmenims dviviečiame kambaryje

136 €

Pusryčiai

2nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • - 2 nakvynės;
 • - 2 pusryčiai restorane;
 • - bevielis internetas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • - nuvežimas/parvežimas iki/iš viešbučio;
 • - kelionės draudimas;
 • - papildomas maitinimas (pietūs, vakarienė);
 • - priemoka už papildomą lovą: suaugusiems arba vaikui nuo 12 m. - 22 Eur/parai su pusryčiais, vaikai 4-11 metų: 18 Eur/parai su pusryčiais. Vaikai iki 3 metų - nemokamai. Dėl kūdikio lovelės būtina derinti prieš atvykstant;
 • - kurorto mokestis - 1 Eur/asm./parai,  mokamas vietoje.

Pastabos

Dėmesio!

 • -  Atvykimas nuo 14.00 val., išvykimas iki 12.00 val.;
 • - Pateiktos kainos galioja ne aukštojo sezono metu. Dėl konkrečios Jus dominančios datos kainų, būtina teirautis iš anksto, prieš įsigyjant paslaugą;
 • - Dėl tikslių datų užimtumo būtina teirautis iš anksto, prieš įsigyjant paslaugą;
 • - Būtina išankstinė registracija tel. +37068464786 arba el.paštu: egle@kelioniulaikas.lt
 • Viešbutis

  Viešbutis

  Klasikinio stiliaus 3* viešbutisREGINA”, įsikūręs pačioje Druskininkų širdyje. Visai greta viešbučio – Vilniaus pėsčiųjų alėja, Druskininkų AQUA parkas, Druskininkų gydykla , lynų keltuvas. Čia rasite dviviečius, triviečius, keturviečius ir liukso klasės kambarius. Vaikučiams įrengtas žaidimų kampelis. Jau daugelį metų puikia virtuve garsėjantis stilingas viešbučio restoranas ir baras kviečia visus svečius pasivaišinti europietiškos virtuvės patiekalais, maloniai praleisti laiką jaukioje aplinkoje. Viešbučio „Regina“ restoranas – tai puiki vieta surengti šeimos šventę, organizuoti renginius, banketus ir furšetus iki 80 žmonių. Vasarą svečių laukia lauko terasa ir jaukus viešbučio kiemelis. SPA studija kviečia atsipalaiduoti ir pasimėgauti SPA procedūromis - atpalaiduojantys masažai, kosmetologo paslaugos, depiliacija, manikiūras.

 • Restoranas

  Viešbutis

  Jau daugelį metų puikia virtuve garsėjantis stilingas viešbučio restoranas ir baras kviečia druskininkiečius, miesto ir viešbučio svečius pasivaišinti europietiškos virtuvės patiekalais ir maloniai praleisti laiką jaukioje aplinkoje. Tėvelių patogumui ir mažųjų lankytojų džiaugsmui šalia restorano įrengtas žaidimų kampelis, kuriame tikrai ras kuo užsiimti ir patys mažiausieji, ir vyresnio amžiaus vaikai. Viešbučio „Regina“ restoranas – tai puiki vieta surengti šeimos šventę, organizuoti renginius, banketus ir furšetus iki 60 žmonių. Vasarą svečių laukia lauko terasa ir jaukus viešbučio kiemelis, idealiai tinkantis įvairiems renginiams po atviru dangumi.

 • Kaip pasiekti Druskininkus?

  Druskininkai (aut.Ieva Budzeikaitė)

  Automobiliu. Druskininkus lengva pasiekti automobiliu. Atstumas iki Vilniaus ir Kauno – tik 120 km, iki Latvijos sostinės Rygos – apie 330 km. Nuo miesto centro iki sienos su Baltarusija – tik 9 km, iki sienos su Lenkija – 60 km. Artimiausias didesnis Baltarusijos miestas – Gardinas, apie 45 km, artimiausias Lenkijos miestas – Augustavas, apie 100 km.
  Autobusu. Reisai autobusais iš Vilniaus į Druskininkus vykdomi beveik kas valandą, maždaug penkiolika kartų į dieną. Anksčiausias reisas iš Vilniaus – 7.20 val., vėliausias – 20.30 val. Kelionė iki Druskininkų užima vidutiniškai dvi valandas, šiek tiek ilgiau važiuojant ne greituoju reisu. Iš Kauno Druskininkų kryptimi vykstama apie vienuolika kartų į dieną, anksčiausias reisas – 6.10 val., vėliausias – 19.45 val. Kelionės iki Druskininkų trukmė: dvi valandos ekspresu, trys valandos ne ekspresu. Dauguma “Kautros” autobusų turi galimybę vežtis dviratį. Dviračio vietą būtina rezervuoti iš anksto. Lietuvos autobusų tvarkaraščiai ir bilietų rezervacija čia>>>>.
  Miesto autobusai. Planuojate keliauti po Druskininkus miesto transportu? Aktualios informacijos apie Druskininkų miesto autobusų maršrutus ir tvarkaraščius ieškokite čia>>>>>; Druskininkų autobusų stotelių žemėlapį rasite čia >>>>.
  Taksi. Druskininkų mieste yra 5 taksi įmonės, kurios yra pasirengusios nuvežti kurorto gyventojus ir svečius iš taško A į tašką B.

2 nakvynės su pusryčiais 1 asmeniui vienviečiame kambaryje

94 €

Pusryčiai

2nakvynės

2 nakvynės su pusryčiais 2 asmenims ekonominio tipo dviviečiame kambaryje

106 €

Pusryčiai

2nakvynės

2 nakvynės su pusryčiais 2 asmenims dviviečiame kambaryje

136 €

Pusryčiai

2nakvynės

2 nakvynės su pusryčiais 3 asmenims triviečiame kambaryje

190 €

Pusryčiai

2nakvynės

2 nakvynės su pusryčiais 4 asmenims keturviečiame kambaryje

228 €

Pusryčiai

2nakvynės

2 nakvynės su pusryčiais 2 asmenims liukso klasės kambaryje

242 €

Pusryčiai

2nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės