Kelionės kaina
0 € 1199 €
Kelionės kaina
0 € 1199 €

PORTUGALIJA - Be Live Family Palmeiras Village 4*8 d.

nuo 671 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- puikus pasirinkimas šeimoms
- vandens kalneliai
- „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema
- 3 a la carte restoranai
- daug pramogų vaikams ir suaugusiems

Kelionės datos

2021-09-24 – 2021-10-01

Standard Side Sea View

696 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-09-24 – 2021-10-01

Standard Side Sea View

719 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-01 – 2021-10-08

Standard tipo numeris

671 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-01 – 2021-10-08

Standard tipo numeris

692 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-15 – 2021-10-22

Standard tipo numeris

676 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-15 – 2021-10-22

Standard tipo numeris

697 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Faro – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje ,,Be Live Family Palmeiras Village“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „AI – viskas įskaičiuota“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- Kalėdinės ir Naujametinės vakarienės. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokesčiai mokami atvyku

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.belivehotels.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Portugalija. Algarvė. Be Live Family Palmeiras Village

  Iki Faro oro uosto:            ~47 km
  Iki Albufeiros:                 ~12 km
  Iki Armasao de Peros:  ~1.5 km
  Iki paplūdimio:                ~300 m

   

   

   

   

   

  „Viskas įskaičiuota“ tipo viešnagę žadantis viešbutis „Be Live Family Palmeiras Village“ įsikūręs Porches miestelyje, vos už 300 metrų nuo paplūdimio. Neseniai atnaujintoje apgyvendinimo įstaigoje yra nauji vaikų ir suaugusiųjų lauko baseinai, vaikų klubas bei treniruoklių salė. Viešbučio teritorijoje yra 2 pagrindiniai restoranai, 3 a la carte restoranai, 2 barai, 2 baseinai, terasa deginimuisi, automobilių stovėjimo aikštelė, 2 mini klubai vaikams. Kompleksas siūlo daug pramogų vaikams ir suaugusiems. Puikus pasirinkimas šeimos atostogoms.

 • Paplūdimys

  Senhora da Rocha paplūdimys su auksiniu smėliu ir švelniomis bangomis – tobula vieta atsipalaiduoti bei pasimėgauti ramybe. Šeimos ir poros čia maudosi jūroje, stebi saulėlydžius, plaukioja baidarėmis bei išsinuomotais laivais. Šioje pakrantėje rasite nuomojamų gultų ir vandens sporto įrangos bei kitų pagrindinių paplūdimio patogumų. Nuo viešbučio iki šio paplūdimio apie 300 m. Kadangi viešbutis randasi ant kalno, tai iki paplūdimio nusileidžiama laiptais. Gultai ir skėčiai paplūdimyje mokami.

 • Algarvė - Albufeira

  Algarve  Benagil cave

  Arabai šį kraštą pavadino Albufeira, kas reiškia „jūrų pilis“. Amfiteatro formos miestas, didingai iš aukštai apžvelgiantis visą vandenyną. Siauros gatvelės, sena pilis ir baltasieniai namai su terasomis ant stogų – tai arabų klestėjimo laikų palikimas. Saugus uostas su savo tradiciniais spalvotais žvejybiniais laiveliais prie Albufeiros prieplaukos yra liudininkai tų dienų, kuomet Albufeira buvo klestintis ir senas žvejybos tradicijas turintis miestas. Šiandien žvejybiniai laivai dalinasi vieta su laivukais, kurie plukdo turistus į keliones pakrantėmis, aplankant išskirtinio grožio jūros urvus. Pakrantė, kuri tęsiasi net 30 kilometrų, turi daugiau negu 20 paplūdimių, kur kiekvienas jų skiriasi augmenija, kraštovaizdžiu, lankytojų skaičiumi ir siūlomų pramogų kiekiu. Nors kraštas garsėja savo naktiniu gyvenimu, čia yra ir kita realybė su mažais, jaukiais kaimukais, kuriuose vis dar galima rasti rankų darbo dirbinių, paragauti delikatesų, kurių receptai nepakito per šimtmečius, ir ramiai paskaityti knygą tarp kvepiančių vaisių sodų ir žydinčių migdolų medžių. Ermide de Sao Sebastiao yra viena seniausių bažnyčių Algarvėje, joje įsikūręs sakralinio meno muziejus. Už keliolikos kilometrų nuo Albufeiros yra du visai šeimai skirti teminiai parkai – „Zoo Marine“ ir „Crazy World“.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  ISTORINĖ ALGARVĖ. Ekskursijos metu aplankysime senąjį Silves miestą, garsėjantį Maurų pilimi ir XII amžiaus katedra. Monchique kalnais pakilsime iki aukščiausios Algarves regiono viršukalnės Foia ir pasimėgausime kvapą gniaužiančiais vaizdais. Antroje dienos pusėje atvyksime į Lagos miestą, kuriame turėsite galimybę aplankytį Šv. Antonijaus bažnyčią (įėjimo mokestis neįskaičiuotas), vergų turgaus vietą ir Henrio Navigatoriaus skulptūrą. Vykdami per Sagresmiestą, kuriame išvysite princo Henrio tvirtovę, pasieksime tolimiausią Europos žemyno pietvakarių tašką – Šv.Vincento iškyšulį.

  APŽVALGINĖ PO LISABONĄ. Viešnagės Portugalijoje metu nepraleiskite galimybė saplankyti ir šalies sostinės, kuri laikoma vienu iš gražiausių Europos miestų. Į Lisaboną atvyksime Balandžio 25-osios tiltu, nuo jo atsivers nuostabi miesto panorama. Ekskursijos metu išvysite – Beleno bokštą, Šv. Jeronimo vienuolyną, Atradėjų paminklą. Laisvas laikas, kurio metu galėsite iš arčiau susipažinti su Lisabonos senamiesčiu, apsipirkti. Iš miesto išvažiuosime Vasko de Gamos tiltu, laikomu ilgiausiu Europoje.

  APŽVALGINĖ PO SEVILIJĄ. Sevilija, vienasiš gražiausių pasaulio miestų, kuriame glaudžiasi žymūs Ispanijos paveldo objektai. Ispanijos senąsias tradicijas atskleis bulių kovų žiedas Maestranza, karališkosios šeimos gyvenimo paslaptys slepiasi už Almudainos rūmų sienų, o Plaza de España aikštė apakina savo didybe. Tačiau kelionė į Seviliją nebus pilna, jeigu ne užsuksite į Trianą, kvartalą, kuriame gimė flamenco šokis. Vieną kartą aplankius Seviliją, šio miesto prisiminimai lydi visą gyvenimą.

   

  Taip siūlomos įvairios jūrinės ekskursijos, išvykimai į Portugalijos šiaurę, aplankant Porto bei kitus miestus. Dėl išsamesnės informacijos apie galimas lankytinas vietas bei ekskursijas, kreikitės į kelionių agentą ar organizatoriaus atstovą šalyje.

2021-09-24 – 2021-10-01

Standard Side Sea View

696 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-09-24 – 2021-10-01

Standard Side Sea View

719 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-01 – 2021-10-08

Standard tipo numeris

671 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-01 – 2021-10-08

Standard tipo numeris

692 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-15 – 2021-10-22

Standard tipo numeris

676 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-15 – 2021-10-22

Standard tipo numeris

697 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.