Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Savaitgalis Brėmene4 d.

Paskutiniai skrydžiai. Nuo balandžio mėn nebebus!

559 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Geriausi pasiūlymai
 • Pigios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės
 • Kelionės šeimai

Brėmenas – vienas seniausių Vokietijos miestų, kuriame yra antras pagal dydį uostas šalyje, nutolęs apytikriai 50 km nuo Brėmeno istorinio centro. Kadaise Brėmenas vaidino svarbų vaidmenį Vokietijos istorijoje ir jos ekonomikos raidoje, nes buvo laikomas vienu pagrindiniu Hansos pirklių sąjungos miestu. Uostamiestis buvo laikytas žvejų kaimeliu, svarbiu prekybos vilna bei kava centru.

Brėmenas – mažas, labai jaukus, svetingas miestas, ypač tinkantis turiningai praleisti savaitgalį, nemėgstantiems didelių, klaidžių miestų. Šis miestas garsus ne tik dėl Brolių Grimų pasakos „Brėmeno muzikantai“, kurių atminimui pastatyta skulptūra, bet ir dėl gražių architektūros ir istorijos paminklų, miesto istorijos, gražių gamtos kampelių, puošiančių garsųjį Brėmeną.

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymo kaina galioja tik užsakant dviems asmenims skirtą kambarį. Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.

- Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
-
 Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydis:

Vilnius 06:50 - Bremenas 07:55

Bremenas 20:45 - Vilnius 23:35.

Bagažas: rankinis bagažas - mažas 1 vnt. (40x25x20cm);

3 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pusryčiais.
 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, civilinis, bagažo ir kita);
- Automobilio nuoma;
- Pervežimai. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Dėl tikslios informacijos teirautis agentūroje.
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos teirautis agentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje.
- Pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 15 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) 
- Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 25 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto);

-Turistinis mokestis mokamas vietoje.

 • Viešbučio aprašymas

  Brėmenas. Viešbutis

  3* viešbutis Novum Hotel Bremer Haus įsikūręs Brėmeno centre, maždaug už 2,4 km nuo paplūdimio. Viešbutyje yra 71 kambarys, išsidėstęs 4 aukštuose, lengvai pasiekiami liftu.

  Kai kuriuose kambariuose yra seifai ir mini barai, telefonai, TV su palydoviniais kanalais ir belaidis internetas (be papildomo mokesčio). Vonios kambariuose yra dušai, vonios ir plaukų džiovintuvai, kosmetikos priemonės.

  Viešbutyje taip pat yra teikiama bagažo saugojimo paslauga, galima rasti seifą, bankomatą ir monetomis valdomą skalbyklą. Jei oras nelepina arba svečiai ieško jaukios atmosferos, galima praleisti laiką prie židinio. Valgomojo zonoje yra restoranas ir baras,  kuriame patiekiami skanūs ir sotūs pusryčiai.

  Svečiai, atvykstantys automobiliu, savo transporto priemones gali statyti garaže (už mokestį) arba automobilių stovėjimo aikštelėje (už mokestį). Dviračių nuomos paslauga suteikia visą reikalingą įrangą apylinkėms apžiūrėti.

  Atstumai
  Oro uostas: 7,4 km
  Paplūdimys: 2,4 km

 • Lankytinos vietos

  Bremeno senamiestis

  Brėmeno rotušė

  Ši rotušė įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir yra vienas gražiausių pastatų Vokietijoje. Ji buvo pastatyta dar vėlyvaisiais viduramžiais, nebuvo nei sunaikintas, nei pakeistas fasadas, išlaikyta savo pradinę formą per šimtmečius.​

   

  Brėmeno muzikantų skulptūra

  Į pietus nuo rotušės stovi garsioji ​​keturių muzikantų skulptūra. Sakoma, jog sugalvojus norą ir patrynus asilui koją, noras išsipildys.

   

  Rolando skulptūra

  Vokietijoje galima pamatyti daugybę statulų, skirtų ​riteriui Rolandui, tačiau Brėmene ši skulptūra yra pati seniausia ir didžiausia. Daugiau nei 10 metrų aukščio akmens skulptūra simbolizuoja laisvę ir miesto nepriklausomybę.

   

  Šv. Petro katedra

  Šv. Petro katedra ir jos bokštai yra matomi iš tolo, tad itin papuošia miesto panoramą. Vienas jų – atviras lankytojams, o Katedros rūsiuose galima apžiūrėti išlikusias mumijas.

   

  Šnūro kvartalas

  Spalvingiausias ir seniausias miesto kvartalas​ džiugina keliautojus unikaliomis krautuvėlėmis, jaukiais mažais restoranėliais, žaislų muziejumi. Čia taip pat visus metus veikia Kalėdų senelio parduotuvė.

   

  Viertel kvartalas

  Tai spalvingiausias ir bohemiškiausias Brėmeno rajonas, kuriame rasite daugiau kaip 290 parduotuvių, nestandartinių teatrų ir muziejų, naktinių barų, klubų ir užeigų, kurios veikia visą parą.​

   

  Weser upės pakrantė Schlachte, kurioje prišvartuoti stovi laivai, yra ir daug kavinukių.

   

  Brėmene galima aplankyti ir keletą žymių muziejų. Vienas jų – Užjūrio muziejus, supažindinantis su Ramiojo vandenyno regiono gyventojų kultūra, kitas – Focke, kuriame eksponuojamos Brėmeno meno kolekcijos, supažindinama su miesto kultūra nuo viduramžių iki šių laikų. Kunsthalle muziejus saugo Europos meno darbus nuo viduramžių iki XX a.

 • Transportas

  Bremenas

  Iš oro uosto į centrą, kaip ir po centrą galima vykti viešuoju transportu arba pėsčiomis, autobusais ir tramvajais, taksi. Vienas važiavimas asmeniui kainuoja apytikriai nuo 2,35 iki 2,80 eur, dienos bilietas apie 8 eurus, nakties - apie 10 eurų. Kainas, maršrutus ir žemėlapius galite rasti čia: https://www.bsag.de/de.html

 • Maistas

  Lankantis Brėmene vertėtų paragauti žuvies patiekalų, jūreivių maisto Labskaus, bulvių košės sumaišytos su jautienos faršu, svogūnais, burokėliais, viršuje aplietos kiaušiniu.

  Svarbu paminėti, kad darbo dienomis prekybos centrai, parduotuvės, maisto prekių krautuvėlės ir alkoholio skyriai dirba iki 20 val. valandos vakaro, po šios valandos miestas tarsi apmiršta, zuja tik turkų užeigėlės.

 • Klimatas

  Bremene vyrauja jūrinis klimatas. Vasarą vidutinė maksimali temperatūra siekia 22 – 23 laipsnius šilumos, gali pakilti ir iki 30. Žiemą 0 – 8 laipsniai šilumos. Kritulių iškrenta maždaug tiek pat kiek Lietuvoje.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės