Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

SICILIJA - Le Tartarughe 3+8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

 Viešbučio privalumai:
- netoli paplūdimio
- puikūs numeriai
- lengvai pasiekti Taormino miestą
- netoli iki Etnos regioninio parko
- puikus pasirinkimas norintiems keliauti

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Katanija– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje „Le Tartarughe” pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „RO – be maitinimo“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- kurorto mokestis
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.residenceletartarughe.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Iki Katanijos oro uosto: ~65 km
  Iki Letojanio centro:        ~300 m
  Iki paplūdymio:                ~80 m

   

  Simpatiškas 3* viešbutis, Taormina regione, Letojanio kurorte, netoli jūros. Pastatytas 2010 metais. Viešbutyje viso 28 įvairaus dydžio numeriai. Komplekso teritorijoje restorano nėra. Visuose numeriuose yra virtuvėlė, šaldytuvas, orkaitė, skalbimo mašina, vonios kambarys, bevielis internetas, TV, seifas, telefonas, balkonas arba terasa. Nuo viešbučio per 10 min. nuvažiuosite iki Taorminos, o Etnos regioninį parką automobiliu pasieksite per 30 min.

 • Paplūdimys

  Paplūdimio sezonas saloje prasideda birželio mėnesį, o užsidaro rugsėjo mėnesį. Tik tuo periodu paplūdimyje galima išsinuomoti gultus, kėdes bei skėčius. Letojanni paplūdimys yra akmenuotas, su vidutinio dydžio akmenimis ir iš tikrųjų jo pakrantė nėra sekli. Prieiga prie jūros yra staigiai gilėjanti, o tai gali būti problema mažiems vaikams (Gardini Naos rajono šlaitas šia prasme yra švelnesnis).

 • Taormina- Letojanis

  Italija. Sicilijos sala. Taormina miestas

  Taormina dalijama į dvi dalis – istorinį miesto centrą, esantį ant Tauro kalno, ir Taormina Maro kurortinę dalį, įsikūrusią kalno papėdėje, apie 65 km nuo Katanijos oro uosto. Įdomi Taorminos miesto architektūra: graikų, romėnų, arabų, normanų statiniai, jaukūs viešbutėliai, gausybė kavinukių. Taorminoje siūlome aplankyti II a. pr. Kr. pastatytą teatrą, nuo kurio tribūnų atsiveria Etnos ugnikalnio didybė; pasivaikščioti po buvusius privačius (dabar miestui priklausančius) viešuosius sodus. Jaukiuose restoranėliuose galima pasimėgauti Sicilijos virtuvės patiekalais, paskanauti jūrų gėrybių patiekalų, migdolinių saldėsių.

  Letojanis - tai gana populiarus kurortas prie Jonijos jūros, apie 5 km iki Taorminos ir apie 68 km iki Katanijos oro uosto. Miesto pavadinimas – tai lotynų ir arabų žodžių mišinys: lotyniškas žodis „Laetum“ reiškia „turtingas“, o arabų „Ayn“ – „šaltinis“. Išlikę nedaug informacijos apie šio mažo miestelio atsiradimą, bet yra žinoma, kad iki XVIII a. vidurio jis buvo šalia esančio Galodoro miesto jurisdikcijoje. XIX a. jis pradėjo sparčiai vystytis. 1880 m. buvo įvesta teisinė lygybė su Galodoru. 1908 m. žemės drebėjimas suniokojo kai kuriuos miestelio pastatus, bet jie vėliau buvo atstatyti. 1952 m. miestelis tapo nepriklausomas.

  Letojanio kurortas atgyja vasarą, kai čia atvyksta poilsiautojų iš įvairių šalių. Pagrindinė alėja nusidriekusi palei smėlėtą paplūdimį. Joje rasite daug barų ir restoranų, parduotuvėlių. Miestelio aikštė su lauko kavinėmis yra pagrindinė susitikimų vieta, kur galima pasimėgauti itališka kava ir šviežiais nuostabaus skonio ledais. Poilsiautojų kurorte laukia ne tik puikūs paplūdimiai, bet ir įvairūs kultūros renginiai.

  Kurorte yra išlikę keletas istorinių paminklų: miesto rotušė, neogotikinio stiliaus Šv. Juozapo bažnyčia, atstatyta 1929 m.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Etnos ugnikalnis. Nuo rudens iki pavasario maždaug 3 340 m aukščio Etnos kalnas, kuris klasifikuojamas kaip aukščiausias veikiantis ugnikalnis Europoje, yra padengtas sniegu. Jau Pindaras, Strabonas ir kiti savo darbuose gyrė niekad nesiliaujantį Etnos kalno aktyvumą ir jo grožį: ugnikalnis įsilieja į Katanijos provincijos kraštovaizdį. „Garais alsuojantis baisūnas“ dosniai dovanoja derlingą dirvą, užuovėją ir drėgmę. Autobusas jus nuveš į 1 900 m Etnos pietinės pusės aukštumą, kur galėsite apsilankyti prie kai kurių srūvančios lavos upių ir Silvesterio kraterių. Vykdami iš Čefalu ir Kampofeličės di Ročelos leisdamiesi rytiniu ugnikalnio šlaitu pereisite pro Dzaferanos ir Santa Venerinos kaimus, kol galiausiai pasieksite kerinčią Taorminą. Čia kiekvienas jums pritars: Taormina yra  „bellissima“ (nepaprastai graži, nuostabi). Paminėtinos kitos lankytinos vietos: romėnų ir graikų teatras su nuostabiu vaizdu į Etnos ugnikalnį, senamiesčio centre esanti nedidelė Balandžio 9-osios aikštė bei Umberto prospektas su jame įsikūrusiomis svarbiausiomis miesto parduotuvėmis.

  Sirakūzai. Sirakūzai – vienas garsiausių antikinės kultūros centrų, galingiausia senovės graikų užjūrio kolonija. Lankysitės archeologinėje zonoje, kur yra graikų teatras, kalkakmenio uoloje iškirsti urvai, vienas kurių – Dioniso ausis. Atvykę į Sirakūzus apsilankysite Ortidžijos saloje, barokinio miesto centre su Aretūzos šaltiniu ir nuostabiojoje katedroje.

  Palermas ir Monrealis. „Salų metropoliu“ vadinamas Palermas yra daugiaveidis miestas ir vertas to, kad būtų atrastas. Pirmas įspūdis, kurį palieka Palermas, – tai transporto raizgalynė ir namų sampyna, priešingai tam įspūdžiui, kurį sukelia bažnyčios, vienuolynai ir sodai, panašūs į oazę. Lydimi profesionalaus gido aplankysite daug įdomių paminklų, kaip antai: įspūdingoji katedra su savo normanų kapais, Martoranos bažnyčia ir ne mažiau unikali Monrealio katedra su savo mozaikomis ir šalia esančiu vienuolynu, kuris yra vienas iš įspūdingiausių visos Italijos architektūros paminklų. Ekskursiją į penktą pagal dydį Italijos miestą Palermą užbaigsime pasivaikščiojimu mažomis siaurutėmis senamiesčio gatvelėmis su jose stovinčiais kažkada šlovingais aukštuomenės rūmais.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Gardalandas

Austrija - Italija - Gardalendas

MOKSLEIVIŲ KELIONĖ

Beautiful Amalfi on hills leading down to coast

Vezuvijaus papėdė - Amalfio pakrantė - Kapris

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • nuo 679 €