Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

SICILIJA - Villa Nefele 3*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- netoli paplūdimio
- jauki aplinka
- lengvai pasiekti Taormino miestą
- netoli iki Etnos regioninio parko
- puikus pasirinkimas norintiems keliauti ir poilsiui paplūdimyje

Kelionės datos

2023-10-04 – 2023-10-11

Economy tipo numeris

709 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Katanija– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje „Villa Nefele” pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „BB – tik pusryčiai“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- kurorto mokestis
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.hotelvillanefele.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Italija. Sicilijos sala. Taormina. Džardini-Naksos. Hotel Villa Nefele

  Iki Katanijos oro uosto:          ~50 km
  Iki Taormina miesto:               ~4 km
  Iki Džardinio-Nakso centro: ~1.5 km
  Iki autobusų stotelės:               ~300 m
  Iki paplūdimio:                        ~50 m

   

  Viešbutis „Villa Nefele“ įsikūręs už 50 metrų nuo kerinčio Džiardini Naksoso pajūrio. Jis turi optimalią vietą mėgautis skaidria rytinės Sicilijos jūra, kuriai būdinga aukso spalvos smulkaus kranto linija ir akmenukų paplūdimiai. Lengvai pasiekiamas iš visų pagrindinių kelių, viešbutis yra pačiame gražaus žvejų kaimelio centre, iš kurio galėsite pasigrožėti kvapą gniaužiančiu vaizdu, tarp Etnos didybės, Jonijos jūros žavesio ir romantiško Taorminos iškyšulio. Netoliese galite rasti visas rekreacinio pobūdžio ir svarbias kultūrines vertybes, tokias kaip Archeologijos muziejus ir gretimas parkas, kuriame saugomi brangūs radiniai iš įvairių kasinėjimų ir povandeninių laivų vietų ir leidžianti sužinoti senovės Giardini Naxos kilmę. , pirmoji graikų kolonija Sicilijoje 735 m. pr. Kr Trumpi ir malonūs pasivaikščiojimai leidžia pasiekti linksmas vietas vaikams, daugybę barų, kuriuose galite paragauti nepakartojamo sicilietiško kepinio, tipiškų jūros gėrybių restoranų, nuostabių parduotuvių, barų ir naktinių klubų. Viešbutis siūlo labai patogius kambarius, skoningai įrengtus ir pasižymi puikiu senovės ir šiuolaikinio deriniu. Idealus būstas praleisti nepamirštamą viešnagę, jausmas esant namuose.

 • Paplūdimys

  Paplūdimio sezonas saloje prasideda birželio mėnesį, o užsidaro rugsėjo mėnesį. Tik tuo periodu paplūdimyje galima išsinuomoti gultus, kėdes bei skėčius. Puikus smėlėtas Giardini Naxos paplūdimys driekiasi palei ilgą įlanką. Vanduo čia yra labai švarus, nors smėlėtas dugnas nesuteikia puikių nardymo malonumų. Paplūdimys yra gerai įrengtas ir keičia įvairius viešųjų paplūdimių ruožus su privačiais klubais. Naktį mirksinčios įlankos šviesos atsispindi ant vandens, vaizdingajai įlankai suteikiant beveik magišką išvaizdą.

 • Taormina-Džardinis Naksas

  Italija. Sicilijos sala. Taormina miestas

  Taormina dalijama į dvi dalis – istorinį miesto centrą, esantį ant Tauro kalno, ir Taormina Maro kurortinę dalį, įsikūrusią kalno papėdėje, apie 65 km nuo Katanijos oro uosto. Įdomi Taorminos miesto architektūra: graikų, romėnų, arabų, normanų statiniai, jaukūs viešbutėliai, gausybė kavinukių. Taorminoje siūlome aplankyti II a. pr. Kr. pastatytą teatrą, nuo kurio tribūnų atsiveria Etnos ugnikalnio didybė; pasivaikščioti po buvusius privačius (dabar miestui priklausančius) viešuosius sodus. Jaukiuose restoranėliuose galima pasimėgauti Sicilijos virtuvės patiekalais, paskanauti jūrų gėrybių patiekalų, migdolinių saldėsių.

   

  Džardinis-Naksas bene populiariausias Sicilijos kurortas, įsikūręs 60 km nuo Katanijos oro uosto. Kurortą pamėgo tiek jaunimas, tiek šeimos. Džardinis-Naksas kartu su netoli esančia Taormina pritraukia maždaug pusę visų į Siciliją atvykstančių pailsėti turistų. Vasarą gyvenimas miestelio gatvėse tiesiog kunkuliuoja. Gyvas ir jaukus kurortas vilioja ilgais gerai prižiūrimais smėlio ir uolėtais paplūdimiais. Čia gausu mažų parduotuvėlių, barų ir restoranėlių, siūlančių itališkos virtuvės skanumynų. Garsi ir miestelio istorija. VIII a. pr. Kr. pirmieji į Siciliją įžengę graikai apsistojo šiose vietovėse. Naksas buvo pirmoji Graikijos kolonija Sicilijoje. Išvertus iš siciliečių kalbos, „Giardini Naxos“ reiškia „Naksos citrusinių vaisių sodas“. Ilgą laiką miestelis priklausė Taorminos bendruomenei ir tik 1847 m. gavo autonomiją. XVIII a. viduryje į Džardinį-Naksą atvyko pirmieji poilsiautojai, nors daugeliui gyventojų žvejyba buvo ir yra vienas pagrindinių pragyvenimo šaltinių.

  Įdomiausi miestelio monumentai: viduramžių Schiso pilis, Vignazza bokštas, Archeologijos parkas, užimantis 21 ha plotą, archeologinių radinių muziejus.

  Iš Džardinio-Nakso autobusu, taksi arba nuomotu automobiliu patogu nuvykti į vos už 5 km esančią Taorminą.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Etnos ugnikalnis. Nuo rudens iki pavasario maždaug 3 340 m aukščio Etnos kalnas, kuris klasifikuojamas kaip aukščiausias veikiantis ugnikalnis Europoje, yra padengtas sniegu. Jau Pindaras, Strabonas ir kiti savo darbuose gyrė niekad nesiliaujantį Etnos kalno aktyvumą ir jo grožį: ugnikalnis įsilieja į Katanijos provincijos kraštovaizdį. „Garais alsuojantis baisūnas“ dosniai dovanoja derlingą dirvą, užuovėją ir drėgmę. Autobusas jus nuveš į 1 900 m Etnos pietinės pusės aukštumą, kur galėsite apsilankyti prie kai kurių srūvančios lavos upių ir Silvesterio kraterių. Vykdami iš Čefalu ir Kampofeličės di Ročelos leisdamiesi rytiniu ugnikalnio šlaitu pereisite pro Dzaferanos ir Santa Venerinos kaimus, kol galiausiai pasieksite kerinčią Taorminą. Čia kiekvienas jums pritars: Taormina yra  „bellissima“ (nepaprastai graži, nuostabi). Paminėtinos kitos lankytinos vietos: romėnų ir graikų teatras su nuostabiu vaizdu į Etnos ugnikalnį, senamiesčio centre esanti nedidelė Balandžio 9-osios aikštė bei Umberto prospektas su jame įsikūrusiomis svarbiausiomis miesto parduotuvėmis.

  Sirakūzai. Sirakūzai – vienas garsiausių antikinės kultūros centrų, galingiausia senovės graikų užjūrio kolonija. Lankysitės archeologinėje zonoje, kur yra graikų teatras, kalkakmenio uoloje iškirsti urvai, vienas kurių – Dioniso ausis. Atvykę į Sirakūzus apsilankysite Ortidžijos saloje, barokinio miesto centre su Aretūzos šaltiniu ir nuostabiojoje katedroje.

  Palermas ir Monrealis. „Salų metropoliu“ vadinamas Palermas yra daugiaveidis miestas ir vertas to, kad būtų atrastas. Pirmas įspūdis, kurį palieka Palermas, – tai transporto raizgalynė ir namų sampyna, priešingai tam įspūdžiui, kurį sukelia bažnyčios, vienuolynai ir sodai, panašūs į oazę. Lydimi profesionalaus gido aplankysite daug įdomių paminklų, kaip antai: įspūdingoji katedra su savo normanų kapais, Martoranos bažnyčia ir ne mažiau unikali Monrealio katedra su savo mozaikomis ir šalia esančiu vienuolynu, kuris yra vienas iš įspūdingiausių visos Italijos architektūros paminklų. Ekskursiją į penktą pagal dydį Italijos miestą Palermą užbaigsime pasivaikščiojimu mažomis siaurutėmis senamiesčio gatvelėmis su jose stovinčiais kažkada šlovingais aukštuomenės rūmais.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2023-10-04 – 2023-10-11

Economy tipo numeris

709 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Gardalandas

Austrija - Italija - Gardalendas

MOKSLEIVIŲ KELIONĖ

Ispanija. Malaga. Toremolinos. Fenix hotel
 • 925 €

Graikija. Rodo sala. Pylea Beach Hotel

RODAS - Pylea Beach Hotel 3*

Ramiam poilsiui ir vandens sporto mėgėjams

 • 509 €