Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Talinas - Stokholmas - Ryga3 d.

 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu;
2 nakvynės pasirinktoje kelto kajutėje (bazinė kaina yra keturvietė be lango B4 be priemokos);
kelionės vadovo paslaugos;
ekskursinė programa;
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 30 EUR;
pusryčiai ir vakarienės laive;
medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

REIKALINGI DOKUMENTAI
LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1500 km.
Išvykimo laikai:
3:30 val. Vilnius spaudos rūmų aikštelė
4:45 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Cirkle
6:00 val. Panevėžys degalinė Cirkle k, Aplinkelis II.

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės pradžios.

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Talinas

  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Taliną – Estijos sostinę. Aplankome Kadriorgo parką – gražiausią istorinį XVIII architektūrinį ansamblį mieste. Pėsčiomis paklaidžiosime po įspūdingą viduramžių senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: matysime Toompea pilį, Domo katedrą, iš apžvalgos aikštelių žvelgsime į žemutinį miestą. „Ilgąja koja“: nusileidę į Rotušės aikštę, pasigrožėsime Rotuše, sužinosime kaip gyveno Talino miestelėnai, užsuksime į „bandelių“ kiemą, pasigėrėsime amatininkų ir pirklių gildijos pastatais, Šv. Mikalojaus ir Šv. Olavo bažnyčiomis, „Storosios Margaritos“ bokštu. Laisvu laiku kiekvienas pabandysime atrasti širdžiai jaukų Talino kampelį, paragauti estiškų gardumynų paslaptingose senamiesčio kavinukėse. Vykstame į terminalą, iš kur išplaukiame į Stokholmą. Nakvynė pasirinktose kelto kajutėse.

 • 2

  diena

  Stokholmo namai

  Atplaukiame į Stokholmą - Švedijos sostinę ir didžiausią miestą Skandinavijoje, išsidėsčiusi 14-oje salų, kurias jungia per 50 tiltų. Apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Stokholmą: Karališkasis dramos teatras, Rotušė, Karališkieji rūmai, Parlamentas, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, jaukios ir siauros senamiesčio gatvelės, kitos miesto įžymybės. Lankome „Vazų“ laivą - muziejų, kur eksponuojamas iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs 333 metus. Vakare išplaukiame į Taliną. Nakvynė kelto kajutėse.

 • 3

  diena

  Ryga stogai

  Ryte atplaukiame į Taliną. Vykstame per Estiją, Latviją į nuolat dundančią Latvijos sostinę Rygą, kurios įspūdingos gatvelės, aikštės ir nuostabūs Jugendo stiliaus namai, o ant bažnyčių bokštų – tupintys auksiniai gaidžiai. Kodėl jie ten viršuje tupi, sužinosime ekskursijos metu. Taip pat susipažinsime su senamiesčio paminklais: Rygos pilimi, „Trijų brolių“ namais, Domo katedra, Rotušės aikšte, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – Juodagalvių riterių gildijos namai, Šv. Petro bažnyčia, Laisvės paminklu, "Juodojo katino" namu ir kitomis Rygos įdomybėmis. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Atsisiųsti programą

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės