Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Venecija4 d.

nuo 265 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Pigios kelionės
 • Savaitgalio kelionės

Prasitęskite savaitgalį aplankydami spalvingąją Veneciją. Pasinerkite į klasikinės muzikos garsus, klaidžiokite menu alsuojančiomis gatvelėmis bei gėrėdamiesi žavinga architektūra, plaukite gondolomis po daug meilės istorijų pasakojančius Venecijos kanalus. Kelionės metu apsistokite puikiuose svečių namuose su pusryčiais, pačioje Venecijos – vieno elegantiškiausių bei rafinuočiausių Europos miestų širdyje.

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.

- Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
-
 Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

Dėmesio! Savarankiška kelionė, kelionės vadovas nelydi.

Kelionės datos

2024-07-27 – 2024-07-30

399 € Pirkti

2024-08-17 – 2024-08-20

409 € Pirkti

2024-09-28 – 2024-10-01

589 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- Skrydis Vilnius – Venice Treviso – Vilnius;
- Rankinis bagažas mažas*;
- Visi privalomi oro uosto ir keleivių mokesčiai;
-3 naktų apgyvendinimas 4* viešbutyje;
- pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų, bagažo ir kt)
- Asmeninės išlaidos
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje.
- Pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 15 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto)
- Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 25 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) 
- miesto mokestis, mokamas atvykus.

Pastabos

Galiojančius COVID-19 reikalavimus rasite čia.

 • Viešbučio aprašymas

  Amadeus dvivietis kambarys

  Šis 4* Hotel Amadeus modernus prabangus viešbutis yra įsikūręs istoriniame miesto centre, vos už kelių minučių kelio nuo traukinių stoties ir už 15 minučių kelio nuo Rialto tilto ir Šventojo Marko aikštės. Netoliese yra daugybė parduotuvių ir pramogų. Viešbutyje yra 63 kambariai, kuriuose veikia oro kondicionierius ir centrinis šildymas, kuris užtikrina, kad kambariuose būtų palaikoma komfortiška temperatūra. Visuose numeriuose yra kiliminė danga ir dvigulė arba dvigulė lova. Jaunesniems svečiams galima užsakyti vaikiškas lovas ir papildomas lovas.Taip pat yra seifas ir mini baras. Kambaryje yra mini šaldytuvas, televizorius, stereosistema ir belaidis internetas (be papildomo mokesčio) - visa, kas būtina patogiam poilsiui. Vonios kambariuose yra dušas ir vonia bei plaukų džiovintuvas.

  Viešbutis priima šias kredito korteles: "American Express", VISA, "Diners Club" ir "MasterCard".

 • Skrydžių laikai


  Vilnius 19:45 – Venice Treviso 21:05
  Venice Treviso 17:10 - Vilnius 20:25

  Skrydžiai vykdomi šeštadieniais - antradieniais.

  Nuo lapkričio mėnesio keičiasi skrydžių laikai:

  Vilnius 18:45 – Venice Treviso 20:10 
  Venice Treviso 20:50 - Vilnius 00:10

  Skrydžiai vykdomi ketvirtadieniais - sekmadieniais.

   

  Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
  Aviakompanijos sveikatos ir saugumo priemonės

 • Transportas

  Nuo Treviso oro uosto pasiekti pagrindinę Venecijos salą, kurioje įsikūręs Jūsų viešbutis, galite pasinaudodami autobusu Nr. 5. arba E015-V autobusu. Tereikia pavažiuoti iki paskutinės stotelės – Venice’s Piazzale Roma. Nuo stotelės viešbutį pėsčiomis pasieksite per 10 minučių. Autobuso bilietus galite įsigyti oro uosto atvykimo salėje esančiame ATVO bilietų automate. Taip pat rekomenduojame įsigyti vaporetto (Didžiojo kanalo vandens autobusai) 20 € vertės bilietą, su kuriuo 24 val. galėsite plaukioti neribotai. Vienkartinio tokio bilieto kaina siekia ~7,5 €.

 • Ką verta pamatyti Venecijoje?

  Šv. Marko aikštė ir bazilika - raudonstogės Venecijos pažiba, kurią puošia Bizantijos imperijos laikų mozaikos. Dieną centrinė aikštė – vieta, kurioje apsilankiusieji nepraleidžia progos nusifotografuoti su žmonių nebijančiais balandžiais, o naktį, kai įspūdingo dydžio aikštę apsemia pakilęs kanalų vanduo, blizgiame jo paviršiuje it veidrodyje atsispindi portikų linkiuose spingsinčios šviesos.

  Dodžo rūmai (it. Palazzo Ducale) – gotikinio Venecijos stiliaus šedevras. Šiuose rūmuose kadaise gyveno aukščiausia Venecijos respublikos valdžia laikomas vyriausiasis magistras, o nuo 1923 m. rūmai tapę muziejumi. Nuo pirmųjų metų dienų iki gavėnios Šv. Marko aikštė tampa ištaigingo Venecijos karnavalo epicentru – pasižiūrėti į įspūdingus persirengėlius kasmet suguža per 3 mln. turistų.
  Norint aplankyti šį muziejų rekomenduojame iš anksto įsigyti bilietus su kuriais galėsite nelaukti eilėje --> https://bit.ly/Dodzu-rumai-bilietai

  Didysis kanalas (it. Canal Grande) - lyg „S“ raidė išilgai miestą vingiuojantis kanalas, kurį iš abiejų pusių supa daugiau nei 170 gotiškos bei renesanso architektūros pastatų. 3,8 km ilgio kanalu kursuoja viešasis transportas – „vaporetti“ vadinami laivai: perplaukti miestą nuo Santa Lucia traukinių stoties iki atviro vandens, kuriame tai šen, tai ten išsibarsčiusios salos (tarp jų – žymiosios Burano bei Murano), trunka apie 1,5 val.

  Rialto tiltas – seniausias pontoninio tipo tiltas, vedantis į žuvų turgų, kuriame apsiperka didžioji dalis miesto restoranų. Venecija įkurdinta ant daugiau nei 100 nedidelių, tiltais sujungtų salelių. Tiltų šiame mieste – virš 400, o pagrindiniai, Didįjį kanalą kertantys tiltai, tėra keli. Il mercato del Pesce di Realto – dešimtis amžių menantis turgus, kadaise buvęs klestinčiu Venecijos jūrų imperijos kelrodžiu.

  Venecija – tikras lobis istorijos mylėtojams, suteikiantis galimybę pasivaikščioti po daugybę muziejų. Vieni žymiausiųjų – Akademijos galerija (it. Galleria dell’Accademia), kur eksponuojami Renesanso laikų kūriniai (pvz. itin smulkmeniški vienu paslaptingiausių renesanso laikų dailininku laikomo Hieronymus Boscho darbai), bei milijonierės Peggy Guggenheim sukaupta šiuolaikinės dailės kolekcija, saugoma Palazzo Venier dei Leoni rūmuose.

  Murano, Burano ir Torčelo salos - nepakartojamo grožio Venecijos lagūnos salos. Burano sala - tai buvęs žvejų kaimelis, turistus traukiantis neapsakomo žavumo ryškiaspalviais namukais ir pakrypusia varpine. Murano sala - stiklo dirbtuvių lopšys, kuriame kiekvieną dieną gimsta tūkstančiai naujų stiklo gaminių. Rekomenduojame iš anksto įsigyti laivo bilietus, su kuriais galėsite aplankyti šias salas --> https://bit.ly/Murano-Burano-Torcello-bilietai

 • Venecijos klimatas

  Venecijai būdingos ilgos ir karštos vasaros, vidutinė temperatūra vasaros metu +23°С, todėl dažnai pasitaiko perkūnijos, lydimos stiprių liūčių. Žiemos gana švelnios, vidutinė temperatūra žiemos periodu siekia +2.5°С.

 • Įdomūs faktai apie Veneciją

  - Venecijoje trūksta vietos naujiems pastatams iškilti, todėl neretai atnaujinama jau esančiųjų paskirtis: senoje bažnyčioje galima aptikti krepšinio salę, o buvusiame teatre – maisto parduotuvę.
  - Dėl tos pačios erdvės trūkumo vakarui atėjus vietiniai linkę susiburti ne kiemuose, o specialiose terasose ant stogų.
  - Pastatų pamatus Venecijoje atstoja tankiai sustatyti mediniai poliai, kuriuos galima išvysti nuslūgus vandeniui.
  - Dėl specifinės architektūros ir ypač – puošnių smailėjančių langinių, Venecija lyginama su Stambulu.
  - Atidžiai žvelgdami po kojomis, kone prie kiekvienų namų durų išvysite metalines užtvaras – jos skirtos pakilusiam vandeniui sulaikyti.
  - Venecijoje turistų visais metų laikais tiek daug, kad vietiniai ne kartą ėjo į gatves protestuodami.
  - Kas dvejus metus vyksta Venecijos bienalė, miestą pripildanti ribų neturinčiais, šiuolaikiniais meno kūriniais bei instaliacijomis po atviru dangumi.
  - Gondolų irklavimo menas perduodamas iš kartos į kartą, o viena valtis gaminama apie porą mėnesių, todėl jos kaina paprastai siekia arti 40 tūkst. eurų.

 • Maistas

  Būdami Venecijoje būtinai paragaukite ir vietinių patiekalų. Vienas iš populiariausių patiekalų mieste, tai spageti makaronai arba rizotas su sepijų rašalu. Taip pat, venecijiečiai didžiuojasi tradicine polenta su išskirtinai Venecijos lagūnoje gaudomomis krevetėmis. Po sočių pietų, būtinai paskanaukite tikro tiramisu pyrago ar fritole spurgyčių. Siūlome išbandyti šiuos restoranus: Trattoria Alla Scala, Osteria la Busara, 60/40, Ristorante Bakaro - Osteria & Co.

 • Pastabos

  - Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
  - Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
  - Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
  -
  Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.

  - Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.
  - užsisakydamas šią kelionę turistas prisiima riziką dėl negalimų numatyti ateities keliavimo į šią šalį aplinkybių ir sutinka, kad aviakompanijai vykdant skrydžius pinigai už lėktuvo bilietus nebus grąžinami net jeigu bus privaloma saviizoliacija atvykus į šalį

 • Svarbu!

  https://cda.veneziaunica.it/en/access-fee 

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2024-07-27 – 2024-07-30

399 € Pirkti

2024-08-17 – 2024-08-20

409 € Pirkti

2024-09-28 – 2024-10-01

589 € Pirkti

2024-10-12 – 2024-10-15

519 € Pirkti

2024-11-28 – 2024-12-01

305 € Pirkti

2024-12-05 – 2024-12-08

265 € Pirkti

2025-01-23 – 2025-01-26

325 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 4* BW Premier Collection Chc Continental Venice

2025-02-06 – 2025-02-09

365 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 4* BW Premier Collection Chc Continental Venice

2025-03-20 – 2025-03-23

455 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 4* BW Premier Collection Chc Continental Venice

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Festive fireworks over the Canal Grande in Venice  Italija

Naujieji Metai Venecijoje

Įskaičiuotas skrydis!

Viešbutis Venecijos saloje!

 • nuo 469 €

Bolonija4

Poilsis Rimini - San Marinas - Bolonija

Poilsis prie jūros ir savarankiška pažintis su Italija!

 • nuo 255 €

Roma Koliziejus

Roma

3* viešbutis Romos centre

 • nuo 319 €

Svyrantis bokštas  Piza  Italija
 • nuo 325 €

Peschiera del Garda, Italy, fotor 20240312153459

Savaitgalis prie Gardos ežero ir linksmybės GARDALENDE!

Poilsis prie didžiausio Italijos ežero!

Pramogos didžiausiame Italijos atrakionų parke!

 • nuo 325 €