(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Sarema – Talinas

spausdinti programąKelionės atmintinė Estija
2d.
Sarema – TalinasSarema – TalinasSarema – TalinasSarema – TalinasSarema – TalinasSarema – TalinasSarema – Talinas
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Iš Virtsu uosto keltu (~20 min.) keliamės į Muhu salą. Besigrožėdami jos peizažu (akmenų luitais, kadagynais ir pelkynais), pravažiuodami matysime viduramžiais statytą Liiva bažnyčią,  Vaike Vain sąsiauriu vyksime į didžiausią Estijos Saaremos salą. Važinėdamiesi po salą aplankysime įspūdingą Pangos skardį, nuo kurio atsiveria vaizdas į jūrą; užsuksime į Anglos vėjo malūnų muziejų po atviru dangumi; pasigrožėsime Kali ežeru, kuris susiformavo šioje vietoje daugiau negu prieš 4000 metų nukritus meteoritui. Kuressaarė – salos sostinė ir didžiausias miestas-kurortas. Garsiausia mieste - didinga viduramžių pilis, geriausiai išsilaikiusi viduramžių pilis Baltijos šalyse, todėl ją būtinai aplankysime, o iš pilies bokšto „Ilgasis Hermanas“ pasidairysime po Kuressaarės apylinkes. Tada jau keltu iš Kuivastu uosto grįšime  į žemyną ir keliausime į Taliną. Nakvosime viešbutyje Talino priemiestyje.

2 diena. Papusryčiavę, važiuosime pasidairyti po Estijos sostinę Taliną - miestą, skaičiuojantį jau 850 metų. Sustosime ir pasivaikščiosime po gražiausią miesto parką – Kadriorgą, kuriame yra puošnūs XVIII a. statyti Rusijos caro Petro I-ojo rūmai ir Estijos prezidento rezidencija. Pakeliui į Piritos priemiestį pravažiuosime miesto simboliu tapusį paminklą „Undinėlė“, pastatytą nuskendusiems jūreiviams. Aplankysime Šv. Brigitos vienuolyno archeologinę vietovę. Pėsčiomis pasivaikščiosime po viduramžius menantį senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Aukštutiniame mieste matysime Toompea pilį – politinį ir administracinį centrą; Aleksandro Neviškio soborą – XIX amžiaus Rusijos caro valdžios simbolį ir stačiatikių dvasinį centrą; Domo katedrą – svarbiausią miesto bažnyčią, menančią riterių laikus; iš apžvalgos aikštelių pasigėrėsime Talino žemutiniu miestu ir apylinkėmis. Nusileidę nuo kalvos, paklaidžiosime siauromis gatvelėmis, svarbiausioje aikštėje pasigrožėsime senąja Rotuše, miesto amatininkų ir pirklių gildijos pastatais, miestelėnų namais, Šv. Mikalojaus ir Šv. Olavo  bažnyčiomis, miesto sienos bokštais. Laisvu laiku kiekvienas ieškosime paslaptingojo Talino kampelių. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Kelto bilietai į/iš Saremos salą autobusui

PASTABOS:

 • Mokamiems objektams ir kelto bilietams asmeniui-  reikia turėti ~ 20 EUR
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
 • Preimoka už vienvietį kambarį – 15 EUR
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~1550 km

Išvykimas:

3.30 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
4.45 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
6.00 val. PANEVĖŽYS autobusų stotis prie parduotuvės IKI

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus