(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Tartu - Helsinkis - Talinas (Kruizas)

spausdinti programąKelionės atmintinė Estija , Suomija
3d.
Tartu - Helsinkis - Talinas (Kruizas)Tartu - Helsinkis - Talinas (Kruizas)Tartu - Helsinkis - Talinas (Kruizas)Tartu - Helsinkis - Talinas (Kruizas)Tartu - Helsinkis - Talinas (Kruizas)
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Aplankome Tartuseniausią Baltijos šalių miestą.  Tačiau Tartu – tai ir jaunų žmonių galimybių miestas, garsus seniausiu Estijos universitetu, kurį švedų karalius Gustavas II Adolfas įkūrė 1632 m. Pasivaikščioję po atgimstantį Tartu senamiestį, pasigėrėsime miesto Rotuše, kurios aikštėje nusifotografuosime prie garsiojo „Besibučiuojančių studentų“ fontano, sustosime prie universiteto rūmų, observatorijos, Domo katedros griuvėsių, Šv. Jono bažnyčios, pasiklausysime legendų apie  angelų ir velnių tiltus. Tartu senamiestis apsuptas gražių parkų, kuriuose rasime originalių paminklų ir skulptūrų: Ulo Ouno „Tėvas ir sūnus“, paminklai estų ir anglų rašytojams E.Vildui ir O.Wildui, Barklajui de Toliui. Laisvu laiku patyrinėsime miestą savarankiškai. Nakvosime viešbutyje Talino priemiestyje.
2 diena. Anksti ryte vykstame į keltą ir kelsimės į Suomijos sostinę Helsinkį. Miestas žavus modernumu, paprastumu, jaukiu miesto šurmuliu, gamtos ir architektūros vienove. Pasigrožėję Helsinkiu, vyksime į Porvo miestą – antrą pagal senumą miestą Suomijoje. Porvo kūrėsi aplink viduramžių katedrą, ant Porvo upės krantų. Miesto architektūra - su šiaurės šalims būdingais mediniais, spalvingais namais – sandėliais. Laisvu laiku galėsite išgerti jaukiose kavinukėse kavos ir pasimėgauti pyragėliais, skirtais garsiam suomių rašytojui Johanui Liudvikui Runebergui (kuo jis garsus - sužinosite apsilankę Porvo mieste). Sugrįžę į Helsinkį, pasižvalgysime po sostinę: matysime Uspenskio soborą, Senato aikštę, kur stovi paminklas Rusijos imperatoriui Aleksandrui II, Prezidentūrą, Katedrą, šiuolaikinio meno centrą. Aplankysime unikalią Tempeliaukio bažnyčią, iškaltą uoloje. Laisvu laiku  galima nuplaukti  laiveliu į Suomijai priklausančią Suomelinos salą, kuri mielai lankoma ne tik turistų, bet ir vietinių gyventojų. Vakare keltu grįšime į Taliną. Nakvosime viešbutyje Talino priemiestyje.
3 diena. Papusryčiavę, iš pradžių autobusu pasižvalgysime po Taliną – Estijos sostinę. Aplankysime Kadriorgo parką – gražiausią istorinį XVIII architektūrinį ansamblį mieste, sustosime prie paminklo nuskendusiems jūreiviams „Undinėlė“, pasidairysime po Piritos buriavimo centrą ir  Šv. Brigitos  vienuolyno archeologinę vietovę. Pėsčiomis paklaidžiosime po įspūdingą viduramžių senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: matysime Toompea pilį, Domo katedrą, iš apžvalgos aikštelių žvelgsime į žemutinį miestą. „Ilgąja koja“: nusileidę į Rotušės aikštę, pasigrožėsime Rotuše, sužinosime kaip gyveno Talino miestelėnai, užsuksime į „bandelių“ kiemą, pasigėrėsime amatininkų ir pirklių gildijos pastatais, Šv. Mikalojaus ir Šv. Olavo bažnyčiomis, „Storosios Margaritos“ bokštu. Laisvu laiku kiekvienas pabandysime atrasti širdžiai jaukų Talino kampelį, paragauti estiškų gardumynų paslaptingose senamiesčio kavinukėse. Pasidžiaugę diena Taline, išvyksime per Estiją, Latviją į Lietuvą. Vėlai vakare grįšime į namus.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 2 nakvynės viešbutyje;
 • 2 pusryčiai;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • keltų bilietai Talinas-Helsinkis-Talinas;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

 • mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~20 EUR;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda
 • medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas
 • priemoka už vienvietį kambarį – 30 EUR;

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1500 km.

Išvykimas:

3.30 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
4.45 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
6.00 val. PANEVĖŽYS autobusų stotis prie parduotuvės IKI

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus