(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
9:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Poilsis Jūrmaloje

spausdinti programą Latvija
3d.
Poilsis JūrmalojePoilsis JūrmalojePoilsis JūrmalojePoilsis JūrmalojePoilsis JūrmalojePoilsis JūrmalojePoilsis JūrmalojePoilsis Jūrmaloje
Rezervuoti

Kelionės programa

Jūrmala – tikra „Šiaurės Rivjera“, kurioje poilsio malonumais galės mėgautis net įnoringiausias keliautojas. Nuostabūs paplūdimiai apsuks protą ir leis susilieti su gamta. Vienos kelionės metu pasilepinkite Jūrmalos gamtos harmonija, nusikelkite į XIII a. laikus, lankydamiesi pilyje bei atraskite nuostabiąją Rygą.

Kelionės akcentai:
- Lankymasis Kemerių nacionaliniame parke;
- Kelionė pėsčiomis 3,5 km ilgio Didžiuoju Kemerio raisto taku;
- Nuostabioji „Šiaurės Rivjera“ – Jūrmala;
- Poilsis Rygos įlankos paplūdimiuose arba Šlyterės nacionalinio parko lankymas;
- Šiauriausias Latvijos taškas – Kolkos pusiasalis;
- Lankymasis XIII a. pastatytoje Dundagos pilyje ir pažintis su pilies vaiduokliu „Žaliąja mergele“;
- Kuržemės nacionalinio patiekalo „Sklandrausio“ degustacija;
- Susipažinimas su Ryga, aplankant senamiestį, Šv. Petro bažnyčią, Juodagalvių riterių rūmus bei daugybę kitų lankytinų objektų

 

1 diena. Anksti rytą išvyksime iš Lietuvos. Keliausime per Lietuvą ir Latviją. Atvyksime į Kemerių nacionalinį parką. Tai daugiau nei 38 000 ha teritorija, kurioje įrengti didieji Kemerių raisto, sieros tvenkinių ir Slokos ežero takai. Šį parką ypatingai mėgsta paukščių stebėtojai. Leisimės į kelionę pėsčiomis 3,5 km Didžiuoju Kemerio raisto taku – per pelkę nutiestais takais, kuriais keliaujantieji gali ne tik išvysti paslaptingus ežerėlius, bet ir susipažinti su pelkių augalija. Užlipę į apžvalgos bokštą galėsime pasigrožėti pelkių karštovaizdžiu. Pasivaikščioję po pelkes, vyksime į patį gražiausią Latvijos kurortą – Jūrmalą, kuri dažnai vadinama „Šiaurės Rivjera“. Panašiai, kaip ir Vidžemės pajūrio kurortas, esantis į šiaurės rytus nuo Rygos, Jūrmala buvo suformuota apjungus kelis žvejų kaimelius ir paplūdimius. Šiandien Jūrmala yra viena iš nedaugelio oazių, kur galima pabėgti nuo mūsų epochos streso ir chaoso, kur vis dar galima pasimėgauti reta prabanga tapusia miesto ir gamtos harmonija. Jūra, vėjas ir didingos pušys harmoningai egzistuoja kartu su gyvybingu kultūriniu gyvenimu – toks derinys įkvepia, atgaivina ir praturtina visus, kurie praleidžia čia laiką. Po dienos įspūdžių įsikursime ir nakvosime viešbutyje Jūrmaloje.

2 diena. Po pusryčių ilsėsimės Rygos įlankos paplūdimiuose arba išvyksime į Šlyterės nacionalinį parką⃰. Pasieksime Kolkos pusiasalį – šiauriausią Latvijos tašką, kur susikerta dvi jūros - atvira Baltijos jūra ir Rygos įlanka, vieta, kur susitinka saulėtekis su saulėlydžiu. Paukščių migracijos metu pro čia praskrenda dešimtys tūkstančių paukščių. Užlipsime į Kolkos rago apžvalgos bokštą, iš kurio atsiveria jūros platybės ir miškų galybės. Giedrą dieną galima pamatyti net Saaremos salos, kuri priklauso Estijai, krantus. Važiuosime link Šlyterės švyturio, kuris buvo pastatytas XIX a. vid. Tai antras seniausias švyturys Latvijoje. Pasigrožėję Šlyterės nacionalinio parko gamta, keliaujame į Dundagos pilį, kurią pastatė Rygos katedros kapitula. Vėliau joje gyveno dvarininkai. Ši pilis – didžiausia XIII a. pastatyta pilis su uždaru kiemu Kuržemėje. Šalia pilies daugiau kaip 20 ha parkas, kuriame auga 48 rūšys medžių. Ši pilis turi savo vaiduoklį „Žaliąją mergelę“. Aplankę pilį, kurioje sukaupta senienų, medalių kolekcijos, susipažinsime su ekspozicija, skirtą pasaulyje garsiam krokodilų medžiotojui Arvydui Blūmentaliui. Vakarop grįšime į Jūrmalą, kur vėliau degustuosime Kuržemės nacionalinį patiekalą „Sklandrausį“, gaminamą iš virtų bulvių ir morkų, užgeriamą arbata. Pailsėsime prie jūros. Nakvosime Jūrmalos viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių poilsis prie jūros. Po pietų vykstame į Latvijos sostinę Rygą. Apžvalginės ekskursijos po Rygos senamiestį metu pamatysime: Rygos pilį, statyta 1330 metais, kuri ne kartą buvo nuniokota, bet Latvijai atgavus nepriklausomybę čia įkurta Latvijos prezidento rezidencija. Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras. Pati seniausia ir aukščiausia Rygoje Šv. Petro bažnyčia, į kurios bokštą tikrai verta pakilti. Juodagalvių riterių rūmai, kurie laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, tikrai paliks didelį įspūdį. Laisvės paminklas – latvių tautos nepriklausomybės ir vienybės simbolis – dar vienas neišdildomas Rygos simbolis.
Namo grįšime per Latviją. Lietuvoje būsime vėlai vakare.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė autobusu;
  • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje Jūrmaloje;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

  • mokamiems objektams ir vietinių gidų paslaugoms rekomenduojame turėti ~13 EUR;
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

⃰Išvyka į Šlyterės nacionalinį parką - 10 EUR/asm. (išvyka įvyksta susidarius nemažiau kaip 15 asmenų grupei).
Už papildomą mokestį galima pasinaudoti SPA zona viešbutyje -5 EUR /asm.

Išvykimas:

6.30 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
7.45 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
9.00 val. PANEVĖŽYS autobusų stotis prie parduotuvės IKI

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus