(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Lenkijos gotikos perlas - Torūnė

Kelionės atmintinė Lenkija
2d.
Lenkijos gotikos perlas - TorūnėLenkijos gotikos perlas - TorūnėLenkijos gotikos perlas - TorūnėLenkijos gotikos perlas - TorūnėLenkijos gotikos perlas - Torūnė
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per buvusias prūsų genčių žemes. Aplankome Golubio gotikinę - renesansinę kryžiuočių ordino pilį, buvusią komtūro buveinę. Vėliau pilis priklausė Lietuvos – Lenkijos karalienėms ir karalaitėmis. Lankome vidinį kiemą, rūsius, valgomąjį, miegamąjį ir net kankinimų kambarį. Atvykstame į Torūnę. Ekskursija po vieną gražiausių Lenkijos miestų, dar vadinamu „Šiaurės gotikos perlu". Torūnės senamiestis įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Tai antrasis Lenkijos miestas (po Krokuvos), galintis didžiuotis išsaugotu ir puoselėjamu, viduramžiais suformuotu senamiesčiu bei gausybe architektūros paminklų. Apžvalginė ekskursija: miesto Rotušė, Šv. Dvasios bažnyčia, M.Koperniko namas, Kreivasis bokštas, Tilto vartai, gynybinė siena, paminklas N. Kopernikui. Vakare pageidaujantys ragauja Torūnės alaus, o smaližiai išbando žymiųjų Torūnės meduolių skonį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kulmą - miestą, kuris dar 1207 m. tapo Mazovijos sostine. Vėliau Konradas I Mazovietis atidavė jį Kryžiuočių ordinui kaip atramos punktą kovai su prūsais ir lietuviais. Būtent Kulmo vyskupas uždėjo karaliaus karūną Lietuvos valdovui Mindaugui. Ekskursijos metu pasivaikštome viduramžius primenančiomis gatvėmis, apžiūrime miesto sienas su bokštais ir svarbiausią miesto statinį – renesansinę miesto Rotušę. Vykstame į Kvidzyną (prūs. Kueden, vok. Marienverderį) – Pomezanijos istorinį centrą. Kryžiuočių vyskupų pilies kompeksas kartu su Katedra yra vienas iš įspūdingesnių gotikinės architektūros paminklų Lenkijoje.  Ekskursijos metu lankome pilį ir Katedrą.  Keliaujame per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~ 50  PLN  (Lenkijos zlotai);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 20 EUR.
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus