(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Malborkas – Sopotas – Gdanskas 3d./2n.

spausdinti programąKelionės atmintinė Lenkija
3d.
Malborkas – Sopotas – Gdanskas 3d./2n.Malborkas – Sopotas – Gdanskas 3d./2n.Malborkas – Sopotas – Gdanskas 3d./2n.Malborkas – Sopotas – Gdanskas 3d./2n.Malborkas – Sopotas – Gdanskas 3d./2n.Malborkas – Sopotas – Gdanskas 3d./2n.Malborkas – Sopotas – Gdanskas 3d./2n.
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją į Griunvaldą - Žalgirio mūšio vietą. Tada vykstame į Malborką – buvusią kryžiuočių ordino sostinę. Susipažįstame su viena didžiausių viduramžių Europos pilių, užimančia net 20 hektarų plotą. Joje buvo kalinamas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Laisvu laiku savarankiškai pasivaikštome po Malborką. Vykstame į nakvynės vietą viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių keliaujame į Sopotą – garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje medinį tiltą. Pasivaikščiosime pagrindine Monte Cassino alėja, pasigėrėsime vilų architektūra. Aplankysime XII a. Olivos Katedrą, garsėjančią savo įspūdingais vargonais. Vėliau vyksime į seną šiaurės Lenkijos uostamiestį Gdanską, kuris pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pėsčiomis susipažinsime su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusi pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu – tai svarbiausi senamiesčio akcentai. Laisvu laiku savarankiškai pasidairysime po uostamiestį. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių važiuosime į Lidzbarg Varminski miestą, įsikūrusį ant Alnos upės krantų. Aplankysime vyskupo pilį, kuri buvo pastatyta nukariautose prūsų žemėse. Pilis iki XVIII a. buvo Varmės žemės vyskupų rezidencija, kurioje gyveno ir dirbo M.Kopernikas. Vyksime į Šv. Lipką, nuo viduramžių garsėjančią stebuklais. Aplankysime Šv. Lipkos barokinį ansamblį: bažnyčią ir jėzuitų vienuolyną. Kai vienuolis groja vargonais - didžiausią įspūdį palieka judančios figūros. Vėliau vyksime į „Vilko guolį“ - Antrojo pasaulinio karo metu buvusią Hitlerio būstinę. Susipažįstame su bunkerių sistema, nepavykusio pasikėsinimo prieš Hitlerį istorija. Vėlai vakare sugrįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~ 90  PLN  (Lenkijos zlotai);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 30  EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~1500 km.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus