(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Paryžius

Kelionės atmintinė Prancūzija
7d.
ParyžiusParyžiusParyžius
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame  per Lenkiją iki nakvynės vietos  viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių keliaujame per Vokietiją į  Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę. Pavaikščiosime po Liuksemburgą ir grožėsimės senamiesčiu, renesansiniais Didžiųjų hercogų rūmais, D’Armes ir Hercogo Viljamo II aikštėmis, Dievo Motinos katedra. Vyksime nakvoti viešbutyje Prancūzijoje.

3 diena. Po pusryčių važiuojame pasigrožėti Paryžiumi. Žvalgysimės ir važinėdami autobusu, ir pėsčiomis po istorinį miesto centrą: matysime Bastilijos aikštę, Operos rūmus, Sitė salą su garsiąja Dievo Motinos katedra, Rotušę, Lotynų kvartalą, garsėjantį nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Liuksemburgo sodus, Eliziejaus laukus, Triumfo arką. Pasivaikščiosime po Paryžiaus Meką - Monmartro rajoną: grožėsimės Šventosios Širdies bažnyčia, Tertrė aikšte ir kitomis miesto įžymybės. Laisvu laiku pasimėgausime kitais Paryžiaus malonumais. Pageidaujantieji vakare galės plaukti laivu Senos upe, gėrėdamiesi naktiniu Paryžiumi.  Nakvosime viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių tęsime pažintį su Paryžiumi ir pirmiausia kilsime į Eifelio bokštą. Laisvu laiku Paryžiuje savarankiškai galėsime  aplankyti garsiuosius muziejus: Luvrą, d‘Orsey, Rodeno, Pompidu, Invalidų kompleksą, kuriame ilsisi Napoleono palaikai ir kt. Norintieji viešuoju transportu galės vykti į Disneilendą, kur laukia linksmybės ir smagūs Volto Disnėjaus herojai. Įvairūs atrakcionai pasitinka ne tik pačius mažiausius, bet ir suaugusius. Čia galėsite išbandyti „Indiana Džons“ kalnelius, „Skrydį į mėnulį“, apsilankyti „Piratų saloje“ ir „Vaiduoklių name“. Nakvosime  viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių keliausime į Versalį. Apsilankysime Liudviko XIV karališkoje rezidencijoje su ištaikingomis menėmis, salėmis ir apartamentais. Pasivaikščiosime rūmų parke su fontanais, skulptūromis. Šis parkas laikomas prancūziškojo stiliaus parkų šedevru, sektinu visose šalyse. I Vyksime nakvoti viešbutyje Olandijoje.

6 diena. Po pusryčių aplankysime Mastrichtą - seniausią Olandijos miestą,  kuris pilnas jaunatviškos energijos ir kartu alsuoja istorija. Senamiestyje aplankysime romėniškąjį miesto laikotarpį menantį Stokstraat rajoną, Onze Lieve Vrouweplein aikštę su didinga bazilika, Universiteto kvartalą, Šv. Jono bažnyčią. Laisvu laiku pasivaikščiosime palei Maas upę ar prisėdę vienoje iš jaukių miesto kavinių išgersime kavos. Grįšime per Olandiją, Vokietiją į Lenkiją. Nakvosime  viešbutyje.

7 diena. Po pusryčių keliausime per Lenkiją namo. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 6nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • mokami objektai   ir  vietinių gidų paslaugos  ~ 120  EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį- 120  EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 5400 km.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus