Kelionės kaina
0 € 1539 €
Kelionės kaina
0 € 1539 €

Saugaus keliavimo informacija

SVARBU:

Visiems, grįžtantiems ar atvykstantiems į Lietuvą bet kokiu (organizuotu ar asmeniniu) transportu (oro, jūros, sausumos, nuosavu ar kt.) privaloma užsiregistruoti ir užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą iki atvykstant į Lietuvą.

Jeigu į Lietuvą keliaujate vežėjų organizuojamais ir vykdomais tarptautiniais maršrutais visų rūšių transporto priemonėmis, registracijos patvirtinimą (QR kodą) pateikite įlipdami į transporto priemonę kartu su kitais kelionės dokumentais. (Operacijų vadovo sprendimas Nr. 1463 p. 2.3)


Turkija   SideTURKIJA
Asmenys, atvykstantys į Turkiją iš Lietuvos, privalo turėti neigiamą PGR (PCR, Polymerase Chain Reaction) testo rezultatą dėl COVID-19, atliktą ne anksčiau nei 72 valandos iki atvykimo į Turkiją, arba per ne daugiau kaip 48 val. nuo atvykimo į Turkiją atlikto greitojo antigeno testo neigiamą rezultatą. Turėti neigiamo testo atsakymo nereikia...skaityti toliau..


Ryga   gaidysLATVIJA
Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą. Iš ES, EEE valstybių, Šveicarijos, JK ir žemos rizikos trečiųjų valstybių į ar per Latviją be apribojimų ir izoliacijos gali atvykti...skaityti toliau..


Talino akmeninis viduramžių bokštasESTIJA
Iš Lietuvos arba iš kitų COVID-19 nepaveiktų ES bei Šengeno zonos šalių (kuriose atvejų skaičius 10 tūkst. gyventojų per paskutines 14 d. neviršija 150) į Estiją atvykstantiems keleiviams, jei jie Lietuvoje ar kitose minėtose šalyse praleido ne mažiau kaip 10 paskutinių dienų, jokie apribojimai (testai, izoliacija) netaikomi. skaityti toliau..


Varšuva  Palace of Culture and ScienceLENKIJA
Visiems keliautojams taikomas karantinas, nebent jie gali pateikti neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Testas turi būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Lenkijos sienos kirtimo. Testo rezultatas turi būti lenkų arba anglų kalbomis. Išimtys (karantinas netaikomas)...skaityti toliau..


Maldyvai. Mafuši sala. Arena Beach & Fushi SeaviewMALDYVAI
Visi į Maldyvus atvykstantys asmenys turi pateikti neigiamą COVID-19 PGR testo, atlikto ne anksčiau kaip 96 val. iki išvykimo, rezultatą.  Atvykstantys turistai privalo turėti patvirtintą apsistojimo rezervaciją. Visoje šalies teritorijoje draudžiami vieši masiniai susibūrimai. Privalomas kaukių dėvėjimas uždarose viešose vietose. 72 val. iki numatyto išvykimo iš Maldyvų turistai privalo atlikti COVID-19 PGR testą. ... skaityti toliau..


EgiptasEGIPTAS
Nuo 2021 m. birželio 18 d. 00:01 val. visi į Egiptą atvykstantieji (tiek užsieniečiai, tiek ir egiptiečiai) privalo pateikti neigiamą PCR (COVID-19) testo rezultatą patvirtinantį sertifikatą (anglų arba arabų k.), turintį QR kodą. Sertifikatai, neturintys QR kodo, nepripažįstami. PCR testas privalo būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 72 val. (3 paras) iki atvykimo į Egiptą. Išimtis taikoma vaikams iki 6 m. amžiaus.  Atkreipiame dėmesį, kad 72 val. skaičiuojamos nuo mėginio paėmimo, o ne nuo PCR (COVID-19) testo rezultato paskelbimo datos. Priėmę sprendimą vykti poilsinėms kelionėms į Sinajaus pusiasalio ar Raudonosios jūros kurortus, turistai PCR (COVID-19) testus gali atlikti šių miestų tarptautiniuose oro uostuose:... skaityti toliau..


GRAIKIJAKreta5
Atvykstantys į Graikiją ne vėliau nei 24 val. iki kelionės pradžios privalo užpildyti Keleivio lokalizavimo formą (PLF). Atvykstantys į Graikiją vyresni nei 12 metų amžiaus asmenys be užpildytos keleivio lokalizavimo formos papildomai privalo pateikti vieną iš žemiau nurodytų dokumentų...... skaityti toliau..


Guelio parkas, BarselonaISPANIJA
Oro ar jūros transportu iš COVID-19 paveiktų šalių (taip pat ir Lietuvos) į Ispaniją atvykstantys vyresni nei 12 m. asmenys privalo turėti: - neigiamą SARS-CoV-2 PGR, TMA, RT-LAMP ar kito tokio pat patikimumo lygio testo, atlikto ne anksčiau nei 48 val. iki kelionės, rezultatą. Testas neprivalomas pasiskiepijusiems ar COVID-19 persirgusiems asmenims... skaityti toliau..


Dykuma, DubaiJUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI
Dėl koronaviruso pandemijos visi atvykstantys į Jungtinius Arabų Emyratus turi pateikti neigiamą COVID-19 testą. Atvykus gali būti atliekamas pakartotinis testas ir taikoma 10 dienų izoliacija. Daugiau informacijos galite rasti „Etihad Airlines“ interneto svetainėje ir Nacionalinės Saugumo Tarybos interneto svetainėje... skaityti toliau..


Mergina su lastaisINDONEZIJA, BALI
Nuo 2021 m. sausio 25 d. visiems atvykstantiems taikomas reikalavimas turėti ne seniau kaip prieš 72 val. iki atvykimo į Indoneziją atlikto koronaviruso infekcijos tyrimo (PCR test) neigiamą atsakymą. Taip pat toks tyrimas bus atliekamas per parą nuo atvykimo į Indoneziją ir dar kartą po 10 dienų saviizoliacijos. Saviizoliuotis reikia savo lėšomis Sveikatos ministerijos nustatytose vietose... skaityti toliau..


ITALIJAKoliziejus, Roma
Atvykstantieji į Italiją iš C sąrašo valstybių (tarp kurių yra Lietuvos Respublika) turi pateikti atvykimo į šalį deklaraciją, ES skaitmeninį COVID sertifikatą (arba kitą vienoje iš ES valstybių narių arba trečioje šalyje išduotą skiepijimo, pasveikimo nuo COVID-19 infekcijos sertifikatą arbą neigiamą antigeno arba PGR Covid-19 testo rezultatą, jei šis sertifikatas/testo rezultatas išduotas italų, anglų, prancūzų arba ispanų kalbomis), įrodantį, kad asmuo: yra pilnai paskiepytas viena iš EVA patvirtintų Covid-19 vakcinų ir nuo paskutinio skiepijimo yra praėję ne mažiau nei 14 dienų ARBA ne anksčiau nei prieš 48 val. iki atvykimo yra atlikęs antigenų arba PGR Covid testą ir gavęs neigiamą atsakymą ARBA yra visiškai pasveikęs nuo Covid-19 ligos ir jam nėra taikoma izoliacija. Taip pat keliautojai privalės pranešti apie savo atvykimą vietinėms sveikatos apsaugos institucijoms... skaityti toliau..


PORTUGALIJAMadeira   Camara de Lobos
Piliečiams atvykstantiems iš Lietuvos  būtina pateikti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, gautą ne daugiau kaip prieš 72 val. Nuo birželio 1 d. atvykstantiems iš Lietuvos saviizoliacija nebūtina..... skaityti toliau..
 


BULGARIJABulgarija   Albena sandy beach
Asmenys, kuriems leidžiama atvykti, į Bulgarijos teritoriją įleidžiami tik pateikus pažymą dėl ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto Covid-19 testo neigiamo atsakymo..... skaityti toliau..
 


PRANCŪZIJApažintis su Paryžiumi
atvykstantiems į Prancūziją asmenims, kurie yra pilnai pasiskiepiję nuo koronaviruso*  yra netaikomi jokie papildomi apribojimai. Toks keleivis privalo pateikti įrodymą apie pilną pasiskiepijimą Europos vaistų agentūros pripažinta vakcina: „Pfizer“, „Moderna“, „AstraZeneca“ ir „Johnson & Johnson“. *Prancūzijoje pripažįstamos Europos vaistų agentūros (EMA) patvirtinos vakcinos: „Pfizer“, „Moderna“, „AstraZeneca“ ir „Johnson & Johnson“. Pasiskiepijimo įrodymas galioja tik su sąlyga, kad patvirtina, jog visas pasiskiepijimo procesas pilnai atliktas... skaityti toliau..


TUNISASTunisas   oaze
Dėl koronaviruso pandemijos į Tunisą atvykstantys keleiviai (vyresni nei 12 m.) privalo pateikti pažymą apie neigiamą COVID-19 PCR testo rezultatą. Testas turi būti atliktas ne seniau kaip prieš 72 valandas iki kelionės pradžios. Taip pat privaloma internetinėje svetainėje užpildyti, atspausdinti ir pasirašyti automatiškai sugeneruotus dokumentus dviem egzemplioriais,  kurie bus tikrinami atvykimo į šalį metu. Pildant anketas rekomenduojama nurodyti telefono numerį Tunise (pvz. viešbučio ar apgyvendinimo įstaigos).  Atvykus į Tunisą yra privaloma 7 dienų saviizoliacija. Neigiamų koronaviruso testo rezultatų ir saviizoliacijos atvykus į Tunisą nereikia asmenims, kurie pilnai pasiskiepijo nuo koronaviruso (pateikus atitinkamą medicinos įstaigų pažymą ar dokumentą)... skaityti toliau..


KIPRASKipras. Costantiana Beach Hotel Apartments
Dėl koronaviruso pandemijos visi į Kipro Respubliką vykstantys asmenys per 24 val. iki skrydžio turi užpildyti ir pateikti anketą „Cyprus Flight Pass“. Anketą ir išsamią informaciją dėl jos pildymo galima rasti čia.Iš Lietuvos atvykstanties asmenims šiuo metu daugiau ribojimų atvykimui netaikoma... skaityti toliau..


AUSTRIJAViena   Schloss Belvedere
Įvažiavimas iš Lietuvos leidžiamas be karantino, jei pateikiamas neigiamas Covid-19 testas, skiepijimo ar pasveikimo pažymėjimas ir jei šie asmenys gali įrodyti, kad jie per paskutines 10 dienų lankėsi tik Austrijoje ar A priede nurodytose šalyse. Asmenys, negalintys pateikti minėtų dokumentų ir įrodymų, privalo atlikti Covid-19 testą ne vėliau kaip per 24 valandas po atvykimo. ... skaityti toliau..