Kelionės kaina
0 € 1429 €
Kelionės kaina
0 € 1429 €

Saugaus keliavimo informacija

Turkija. Alanija. Oba. Sunprime C-LoungeTURKIJA
Visi atvykstantieji į Turkiją privalo turėti neigiamą PGR testą dėl COVID-19, atliktą ne vėliau nei 72 valandos iki atvykimo į    Turkiją.Vykstantiems oro transportu spausdintas arba skaitmeninis atlikto neigiamo testo variantas turės būti pateiktas prieš skrydį. Jo nepateikę asmenys nebus įleidžiami į lėktuvą. Vaikams iki 6 metų ir vykstantiems tranzitu per Turkiją taikoma išimtis ir turėti neigiamo PGR testo nereikia... skaityti toliau..


Maldyvai. Mafuši sala. Arena Beach & Fushi SeaviewMALDYVAI
Visi į Maldyvus atvykstantys asmenys turi pateikti neigiamą COVID-19 PGR testo, atlikto ne anksčiau kaip 96 val. iki išvykimo, rezultatą.  Atvykstantys turistai privalo turėti patvirtintą apsistojimo rezervaciją. Visoje šalies teritorijoje draudžiami vieši masiniai susibūrimai. Privalomas kaukių dėvėjimas uždarose viešose vietose... skaityti toliau..


EgiptasEGIPTAS
Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi į Egiptą atvykstantys (tiek užsieniečiai, tiek ir egiptiečiai) privalo pateikti neigiamą PCR (COVID-19) testą patvirtinantį sertifikatą (anglų arba arabų k.). PCR testas privalo būti atliktas ne vėliau kaip per 72 val. (3 paras) iki atvykimo į Egiptą. Išimtis taikoma vaikams iki 6 metų amžiaus.  Atkreipiame dėmesį, kad 72 val. skaičiuojamos nuo mėginio paėmimo, o ne nuo PCR (COVID-19) testo rezultato paskelbimo datos... skaityti toliau..


GRAIKIJAKreta5
Dėl koronaviruso pandemijos visi asmenys, nepriklausomai nuo pilietybės, atvykstantys į Graikiją oro, vandens ar sausumos transportu, ne vėliau nei 24 val. prieš atvykimą privalo užpildyti elektroninę Keleivio lokalizavimo formą (PLF). Vienos šeimos nariai gali pildyti ir pateikti vieną formą... skaityti toliau..


Guelio parkas, BarselonaISPANIJA
Oro ar jūros transportu iš COVID-19 paveiktų šalių (taip pat ir Lietuvos) į Ispaniją atvykstantys vyresni nei 6 m. asmenys privalo turėti: - neigiamą SARS-CoV-2 PGR arba TMA testo, atlikto ne anksčiau nei 72 val. iki kelionės, rezultatą; QR kodą, gautą išvykimo vietoje užpildžius sanitarinės kontrolės anketą, kurią galima atsispaudinti ir pateikti per www.spth.gob.es, arba užpildyti ir pateikti naudojantis aplikacija Spain Travel Health-SpTH... skaityti toliau..


Dykuma, DubaiJUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI
Dėl koronaviruso pandemijos visi atvykstantys į Jungtinius Arabų Emyratus turi pateikti neigiamą COVID-19 testą. Atvykus gali būti atliekamas pakartotinis testas ir taikoma 10 dienų izoliacija. Daugiau informacijos galite rasti „Etihad Airlines“ interneto svetainėje ir Nacionalinės Saugumo Tarybos interneto svetainėje... skaityti toliau..


Mergina su lastaisINDONEZIJA, BALI
Nuo 2021 m. sausio 25 d. visiems atvykstantiems taikomas reikalavimas turėti ne seniau kaip prieš 72 val. iki atvykimo į Indoneziją atlikto koronaviruso infekcijos tyrimo (PCR test) neigiamą atsakymą. Taip pat toks tyrimas bus atliekamas per parą nuo atvykimo į Indoneziją ir dar kartą po 10 dienų saviizoliacijos. Saviizoliuotis reikia savo lėšomis Sveikatos ministerijos nustatytose vietose... skaityti toliau..


ITALIJAKoliziejus, Roma
Atvykstantieji į Italiją iš visų* Europos Sąjungos valstybių, Islandijos, Norvegijos, Lichtenšteino, Šveicarijos, Andoros ir Monako turės pateikti ne tik atvykimo į šalį deklaraciją, bet ir neigiamus ne seniau nei prieš 48 val. daryto Covid-19 (antigeninio arba molekulinio) testo rezultatus, kai testas padarytas imant mėginį iš nosiaryklės. Taip pat keliautojai privalės pranešti apie savo atvykimą vietinėms sveikatos apsaugos institucijoms... skaityti toliau..


PORTUGALIJAMadeira   Camara de Lobos
Skrydžiai į Portugalija leidžiami vadovaujantis Europos Sąjungos Tarybos 2020 m. gruodžio 17 d. rekomendacija 2020/2169. Atvykimas iš Šengeno zonos ir asocijuotų šalių neribojamas. Atvykti oro transportu iš kitų šalių ES šalių gyventojams leidžiama jei vykstama dėl pateisinamų darbo, studijų, šeimos susijungimo, sveikatos ar humanitarinių priežasčių... Prieš keliaujant į Madeirą reikia užsiregistruoti Madeiros keleivių registravimo sistemoje.... skaityti toliau..


BULGARIJABulgarija   Albena sandy beach
Asmenys, kuriems leidžiama atvykti, į Bulgarijos teritoriją įleidžiami tik pateikus pažymą dėl ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto Covid-19 testo neigiamo atsakymo..... skaityti toliau..
 


PRANCŪZIJApažintis su Paryžiumi
Nuo sausio 31 d. 00.00 val. lėktuvais, automobiliais, keltais, traukiniais iš Europos erdvės šalių (Europos Sąjungos, taip pat Andoros, Islandijos, Lichtenšteino, Monako, Norvegijos, San Marino, Šventojo Sosto ir Šveicarijos) į Prancūziją atvykstantys vyresni nei 11 m. asmenys privalo pateikti neigiamą COVID-19 molekulinio RT-PGR testo, atlikto ne anksčiau nei prieš 72 val. prieš išvykimą, rezultatą (anglų arba prancūzų k.)... skaityti toliau..


TUNISASTunisas   oaze
Dėl koronaviruso pandemijos į Tunisą atvykstantys keleiviai (vyresni nei 12 m.) privalo pateikti pažymą apie neigiamą COVID-19 PCR testo rezultatą ir įrodymą apie apsigyvenimo Tunise vietą. Testas turi būti atliktas ne seniau kaip prieš 72 valandas iki kelionės pradžios. Atvykę  keleiviai privalo atsisiųsti vietinę sekimo programėlę... skaityti toliau..


KIPRASKipras. Costantiana Beach Hotel Apartments
Dėl koronaviruso pandemijos visi į Kipro Respubliką vykstantys asmenys prieš skrydį turi užpildyti ir pateikti anketą „Cyprus Flight Pass“. Anketą ir išsamią informaciją dėl jos pildymo galima rasti čia. Kiti atvykimui taikomi reikalavimai skiriasi, priklausomai nuo to, iš kurios kategorijos valstybės atvykstate... skaityti toliau..


AUSTRIJAViena   Schloss Belvedere
Visi asmenys, atvykstantys į Austriją, turi iš anksto užsiregistruoti Elektroninėje registracijos sistemoje. Užsiregistravus, sugeneruojamas automatinis patvirtinimas, kurį, atvykstant į šalį, būtina pateikti elektroniniu būdu arba atspausdintą. Atvykstant į Austriją iš epidemiologiškai nesaugios šalies (Lietuva priskirta prie nesaugių šalių) privaloma pateikti neigiamą Covid-19 testą... skaityti toliau..