Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Alyvų žydėjimas Latvijoje1 d.

59 € asmeniui Pirkti
  • Kelionės autobusu
  • Pažintinės kelionės
  • Populiarios kelionės
  • Rekomenduojame
  • Savaitgalio kelionės

Ši kelionė skirta tiems, kurie myli gamtą ir žino, kad ji yra sveikatos versmė. Kelionės metu pailsėsime ramiai vaikščiodami vaizdingais miškais,  o uoslę ir regą džiuginsime vaikščiodami po alyvų sodus, užburiančius pavasariniais kvapais ir intensyviomis spalvomis. Ragausime latviškų sūrių.


Kelionės akcentai:
Latviškų sūrių degustacija;
Didžiausias alyvų sodas Europoje Duobelėje ir Pėterio Upyčio memorialinis muziejus;
Drugelių namai;
Tėrvetės gamtos parkas.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu;
ekskursinė programa;
kelionės vadovo paslaugos;
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~36 EUR
Medicininių išlaidų draudimas

Pastabos

REIKALINGI DOKUMENTAI
Galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, kurių galiojimo laikas pasibaigus kelionei turi būti ne mažiau nei 3 mėn.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
Kelionės metu nuvažiuosime apie 750 km.
Išvykimo laikai:
6:00 val. Vilnius Spaudos rūmų aikštelė;
7:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Cirkle K,

9:00 val. Šiauliai, degalinė Abromika, Aušros g.26.

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės pradžios.

 

Kelionės programa

  • 1

    diena

    Anksti ryte per Lietuvą ir Latviją vyksime į kaimo namus „Blūdži“, kur ūkininkų Malkalnų šeima pasiūlys Jums naminių sūrių degustaciją. Gaspadinė Inara pavaišins įvairių rūšių sūriu, kepta namine duona ir skaniomis salotomis. Ypatingas yra marinuotas sūris. Jis gavo pripažinimą didžiausioje Baltijos šalyse maisto parodoje „Riga Food 2014“ ir vietą nominacijoje „Tautos skonis“. Padegustavę tarp jų vyksime į Duobelės miestelį, įsikūrusį prie Beržės upės. Aplankysime didžiausią alyvų sodą Europoje, kur auga daugiau nei 200 rūšių alyvų bei jų hibridų, apžiūrėsime selekcininko Pėterio Upyčio memorialinį muziejų, supažindinančiu su neeilinio asmens gyvenimu ir darbais, Prieš pusę amžiaus pradėtame sodinti ir iki šiol puoselėjamame jo sode kiekvieną pavasarį pražysta baltos, rausvos, violetinės alyvos, užburiančios kvapais ir neapsakomu grožiu. Nepamirštamą įspūdį paliks „Tervetės drugeliai“ („Tērvetes tauriņi“) – čia galėsime pasijusti kaip tropikuose ir sužinoti daug naujo apie įvairių spalvų, formų ir dydžių drugelius. Pasigėrėsime Azijos, Pietų Amerikos ir Afrikos kontinento drugelių sparnų puošnumu, sužinosime apie drugelių sandarą ir gyvenimo ciklą, vystymąsi, būdingiausius požymius ir maitinimosi įpročius. Lankantis Tervetės drugelių namuose bus galima susipažinti su drėgnųjų tropikų augalų įvairove, sužinoti jų pavadinimus ir apžiūrėti gražius vandens gyventojus.Būtinai nuvyksime į Tėrvetės gamtos parką, kuriame trečdalį ploto užima pasakų pasaulis, valdomas Miško karaliaus, nykštukų, velnių ir raganų. Pasivaikščiojimas miško takais ir pažintis su pasakų personažais ne tik nuramins nerimastingą sielą, bet ir suteiks naujų jėgų! Atsigavę ir pailsėję vakare grįšime į Lietuvą.

Atsisiųsti programą

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės