Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Ir Latvijoje yra Venecija!2 d.

nakvynė viešbutyje Ventspilyje OC

169 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Latvija – vienas iš Baltijos šalių „gintarų“, galintis pasigirti puikiais paplūdimiais ir turtinga istorija. Vienos kelionės metu aplankykite Liepojos senamiestį, patirkite puikių įspūdžių seniausioje Latvijos tvirtovėje bei leiskitės į smėlio urvų labirintą, kuriame išgirsite gausybę įdomių istorijų ir legendų.
Kelionės akcentai:
Liepojos senamiesčio lankymas
Unikali ekskursija po buvusius karinius fortus Karostos miestelyje
Plaukimas „Hercogs Jakobs“ laivu Ventos upe Ventspilyje
Vaikščiojimas 8 metrų gylyje esančiais smėlio urvų labirintais
Ekskursija po Kuldygą – Latvijos Veneciją, aplankant plačiausią Europos ir aukščiausią Latvijoje krioklius bei istorinį senamiestį

Kelionės datos

2024-08-17 – 2024-08-18

vietų yra

169 € Pirkti

2024-09-28 – 2024-09-29

vietų yra

169 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu;
1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
ekskursinė programa;
kelionės vadovo paslaugos
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~ 20 EUR;
Medicininių išlaidų draudimas;
Priemoka už vienvietį kambarį – 30 EUR. 

Pastabos

REIKALINGI DOKUMENTAI: Galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas ne trumpesnis negu 3  mėn. kelionei pasibaigus.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1100 km. 
Išvykimo laikai:
5:30 val. Vilnius, MADOS PC, Laisvės pr. 43 c, prie degalinės Circle K;
6:45 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Circle K. 

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės pradžios.
Nuolaidos taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.
 

Kelionės programa

 • 1

  1 diena.

  Liepoja

  Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos ir per Latviją keliausime į Liepoją. Tai trečias pagal dydį Latvijos miestas, po kurio senamiestį pasižvalgę, vyksime į Karostą - buvusį karinį Sovietų Sąjungos povandeninių laivų uostą. O ten mūsų laukia - unikali ekskursija po buvusius karinius fortus ir Karostos miestelį. Toliau keliausime į Ventspilį - vieną gražiausių ir turtingiausių Latvijos miestų, pirmąjį Latvijos kurortą, gavusį „mėlynąją vėliavą“. Šis miestas – uostas pastatytas ant Ventos upės kranto. Ventspilis, apsuptas parkų, dar kitaip vadinamas gėlių ir fontanų sostine. Smagiai pasivaikščiosime grįstomis senamiesčio gatvelėmis ir promenada, laivu „Hercogs Jakobs“ galėsime plaukti Ventos upe. Laisvu laiku aplankysime Pajūrio parką, kuriame yra įspūdinga inkarų ekspozicija. Nakvosime viešbutyje Ventspilyje.

 • 2

  2 diena.

  Kuldiga  brick bridge

  Po ankstyvų pusryčių aplankysime Ventspilio Livonijos ordino pilį – seniausią (1290m.) Latvijos viduramžių tvirtovę. Pilyje įrengtas muziejus - vienas moderniausių Baltijos šalyse. Apžiūrėję pilį, škeliausime į Kuldygą. Pasiekę Riežupės smėlio olas, pateksime į 2 kilometrų ilgio smėlio urvų labirintą, esantį net 8 metrų gylyje po žeme. Čia prieš daugiau nei 100 metų žmonės rankomis kasė kvarcinį smėlį ir vežė į Rygą, kur buvo gaminamas stiklas. Apie pusę kilometro keliausime mistiniais smėlio tuneliais, apipintais legendomis ir burtais. Plytų tiltu, statytu 1874 m., pasieksime Kuldygą – miestą, vadinamą Latvijos Venecija. Pakeliui matysime plačiausią Europos krioklį (249 m) per Ventos upę ir aukščiausią Latvijos Alekšupytės krioklį (4,2 m), šalia kurio – Kuldygos senamiesčio istorinis centras. Pasigėrėsime Šv. Kotrynos bažnyčia, statyta 1252 m., senosios Rotušės aikšte ir namų architektūra, pasivaikščiosime Liepojos gatvės promenada. Kupini neišdildomų įspūdžių, vėlai vakare grįšime į Lietuvą. 

Atsisiųsti programą

2024-08-17 – 2024-08-18

vietų yra

169 € Pirkti

2024-09-28 – 2024-09-29

vietų yra

169 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės